Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Sveikos,

na ir užsivedėt. Kiekvienas turi savo matymą, tai ir gerai.

Bet kad liečia profesorių, tai gal toks matymas yra tam, kas su juo nesusidūrė realiai. Man ačiū, nereikia, mačiau, girdėjau, teko bendrauti, - ne, ne, ne.120 proc. ne.

AA, na subinėj ir uodai savi. Ką jau čia.

Man dabar taip gražu tie raudonlapiai augalai: tiek pūslenis, tiek šeivamedis, rojaus obelis, riešutmedžiai ir t.t. Grožis neišpasakytas.

Atsakyti

Labos,
vakar prisikarksejau,si ryta-cepelininis dangus,bet jau blaivosi.Iki pietu pasirodys ir saule.
Del balsavimo pasirinkimo,nezadu aiskintis Pasakysiu tik viena,as matau kitaip.Ir nei prie ko cia rusafobija,labai jau dazna etikete kitaip mastanciam,o ir demokratijos nebera,jei negali pasakyt savo nuomone,nes tuoj busi vatnykas,pasiilgai sovietiniu laiku ir t.t.
Nieko as nepasiilgau tu laiku.Noriu tvarkos Lietuvoj ir Pasaulyje.Kad kaimynas myletu kaimyna ir nesikisti i kiekvienas kito vidaus reikalus,ziuretu savo trobos tvarka.Tik tiek.Paklausius debatu 8 kandidatu,7 varo viena linija:atgrasymas,investicija i kara,atgrasyma ir t.r.Visi skaito ta pacia kanticka,isskyrus Vaitku.Tai tiek.
O siaip,kad tik nebutu blogiau....
Noreciau daug daugiau isreikst savo matyma,bet tik prie vyno taures,o ne cia.
Kava,pavydziu Nidos vaizdu. :4u:

Jei ištiktų rimta konfrontacija su Rusija, tai arba karas, arba pasidavimas ir aneksija. Kitaip tiesiog nebūtų, bet tada atskiros suverenios Lietuvos nebeliktų (pnš, kaip, kad buvo ssrs). Nebent tai tinkamas variantas, nes ta nepriklausomybė nėra vertybė (nes tipo jos ir dabar nėra) 🤔

Tada suprantama.

Tiek, kad net taip galvojant man baisu būtų, nes oj pikta ru ant LT. Klausimas ar ir eiliniai žmonės nenukentėtų...

Atsakyti

Aš tik lazdynų turiu 4 raudonlapius už tvoros palei gatvę, mažiukų, noriu dar 2, man labai gražūs jie.

Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2024 05 15, 13:12)
<p>O kiek mokėjai?, aš žalioje stotelėje 12 su viršum pinigų smile.gif jau MB pasodino smile.gif</p>

Tai sakau movežoje daug akcijų.Kainavo irgi 12 su centais kažkur,dabar 6.77.Dekoratyvinis putinas kainavo 15.99.dabar 3.20.Turiu vieną dideli ,dabar žydi,gražu. wub.gif wub.gif Dar vieną turiu gražų mieste,nemažas jau,kažin ar beprigytų? ax.gif Valgomas putinas dar tik ruošiasi žydėti.

QUOTE(Pou @ 2024 05 15, 14:00)
Man dabar taip gražu tie raudonlapiai augalai: tiek pūslenis, tiek šeivamedis, rojaus obelis, riešutmedžiai ir t.t. Grožis neišpasakytas.</p><p></p><p></p>

Labai patenkinta pūsleniais raudonlapiais,taip gražu vejoje,o dar kai sužydi iš viso,balti žiedai. wub.gif Geltonlapis pūslenis,jau ne tas. ax.gif Rojaus obelis šiemet mažai žydėjo,gal sugalvojo pramečiuoti?Gal ir gerai nesugalvoju kur dėti tuos obuoliukus.Pridaryta jau užpernai kompotu,stovi nejudinami. ax.gif Dar nedidelė yra,visai kitokie obuoliukai.Jie laikosi ant medžio vos ne iki Naujų metų. bigsmile.gif
Susodinau pomidorus,agurkus,dar tilps 12.Palikau palei duris šiltnamiuose tarpus,o jeigu šalna? ax.gif Spėsiu susodinti.Labai gražūs daigai,net ne 40,o 42 sudėti.Stori kotai,jau kai kurie su pažastimis.Mamos kaip mačiau nustypėlius,tai nepalyginsi. mirksiukas.gif
Atsakyti

sveikos, Aninanda, gal gali linka įmesti skysčio nuo uodų, nes man tokiu pavadinimu tik kosmonautą randa 🥹

Per 20 metu stebėjimo pernai metai buvo visai be uodų pas mus, nu fantastika kokia tai

Lyg tai tokį užsakė https://www.floks.pl...-dom,id224.html

Atsakyti

Labos,
vakar prisikarksejau,si ryta-cepelininis dangus,bet jau blaivosi.Iki pietu pasirodys ir saule.
Del balsavimo pasirinkimo,nezadu aiskintis Pasakysiu tik viena,as matau kitaip.Ir nei prie ko cia rusafobija,labai jau dazna etikete kitaip mastanciam,o ir demokratijos nebera,jei negali pasakyt savo nuomone,nes tuoj busi vatnykas,pasiilgai sovietiniu laiku ir t.t.
Nieko as nepasiilgau tu laiku.Noriu tvarkos Lietuvoj ir Pasaulyje.Kad kaimynas myletu kaimyna ir nesikisti i kiekvienas kito vidaus reikalus,ziuretu savo trobos tvarka.Tik tiek.Paklausius debatu 8 kandidatu,7 varo viena linija:atgrasymas,investicija i kara,atgrasyma ir t.r.Visi skaito ta pacia kanticka,isskyrus Vaitku.Tai tiek.
O siaip,kad tik nebutu blogiau....
Noreciau daug daugiau isreikst savo matyma,bet tik prie vyno taures,o ne cia.
Kava,pavydziu Nidos vaizdu. :4u:

Bėda ta, kad jis neturi atsakymo, kokiu būdu jis sugebėtų susitart su tokiais kaimynais. Jis neatsako, kai paklausia, kaip jis su jais kalbėtu, ką konkrečiai darytų. Vienintelis dalykas ką jis sako, kad Lietuvai nereikia Nato.n. Ir es nereikia. Nu vat o kur tai veda? Ukraina buvo ne Nato, ne es, ir visi matom, kaip jiems tai baigėsi.

Atsakyti

Atgrasymas veikia. 

Į prevenciją visada verta kišt pinigų...visame kame.

Atsakyti

Tai sakau movežoje daug akcijų.Kainavo irgi 12 su centais kažkur,dabar 6.77.Dekoratyvinis putinas kainavo 15.99.dabar 3.20.Turiu vieną dideli ,dabar žydi,gražu. wub.gifwub.gifDar vieną turiu gražų mieste,nemažas jau,kažin ar beprigytų? ax.gifValgomas putinas dar tik ruošiasi žydėti.

Labai patenkinta pūsleniais raudonlapiais,taip gražu vejoje,o dar kai sužydi iš viso,balti žiedai. wub.gifGeltonlapis pūslenis,jau ne tas. ax.gifRojaus obelis šiemet mažai žydėjo,gal sugalvojo pramečiuoti?Gal ir gerai nesugalvoju kur dėti tuos obuoliukus.Pridaryta jau užpernai kompotu,stovi nejudinami. ax.gifDar nedidelė yra,visai kitokie obuoliukai.Jie laikosi ant medžio vos ne iki Naujų metų. bigsmile.gif
Susodinau pomidorus,agurkus,dar tilps 12.Palikau palei duris šiltnamiuose tarpus,o jeigu šalna? ax.gifSpėsiu susodinti.Labai gražūs daigai,net ne 40,o 42 sudėti.Stori kotai,jau kai kurie su pažastimis.Mamos kaip mačiau nustypėlius,tai nepalyginsi. mirksiukas.gif

Tikrai geros kainos. Bet ten ta tavo parduotuv4 - stebuklinga. Kaune nemačiau tokių gėrių tokiom kainom niekada.

 

Rojaus obelėlė man graži savo dekoratyvumu, nieko nedaryčiau. dar man šermukšniai gražu, tik kai žydi, tiek, kai pradeda rausti uogos.

 

Netikėtai gražūs daigai gavosi, labai žemėj atsigavo, storuliai, pažastys jau dickos, reiks tvarkyt savaitgalį,  gal kai kuriuos jau ir parišti. Yra viena vietukė, kur nelabai auga, gal po žemes kas nors nepatinka, gal dirvožemis, gal koks šaltinis, tai ten 4 čiut silpnesni.

Pernai prašiau MB prinešti lapų iš pamiškės, tai manau, kad atsigavo žemė, gavusi organikos. Conditas tai tirpsta pamažu ir jo labai nedaug dėjau, neturėtų greito efekto duot.

 

Nenusiteikusi šalnoms :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pou: 15 gegužės 2024 - 17:04
Ingrida , kaip sugundei su tuo putinu . Važiuosiu Kaune ryt ieškoti . Noriu jau senai . Tų paprastų putinų tai pas mane savaiminių pridygę, matyt paukščiai prisodino. Kaip man gražu raudonos uogos ant sniego 4u.gif Ievas MB iškirto , o putinų neleidau .

Apie politiką vis žadu nekalbėti:)
Ale bet , ne nuo Lietuvos prezidento priklauso atgrasymas. O tos šalies prezidento mes nerinksim smile.gif Kai Ten blogai , tai visam pasaulyje betvarkė.
PS kažkaip tyliai tyliai girdėjau , kad prie Vokietijos bataliono yra nemenkai prididėjęs dabartinis? Gal ir ne , nes delfis apie tai netrimitavo ?


Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2024 05 15, 17:00)

<p>Tikrai geros kainos. Bet ten ta tavo parduotuv4 - stebuklinga. Kaune nemačiau tokių gėrių tokiom kainom niekada.</p>
<p> </p>

Mokveža,šiemet išsididno smarkiai augalų parduotuvę.Dabar ten patenki,galva svaigsta.Kokių svyrančių pelargonijų ir kaina, gera ir daigai gražūs,atsivežė.MB išvadino lauk,ai ir pagalvojau ,pakaks surfinijų vazonuose.Jau ir taip laistyti pakanka.O jei atvažiuoja klientai kelioms dienoms,neprieinu ir palaistyti. ax.gif Šilauogių labai gražūs daigai.Jei mano neatsigaus kurios nors,teks pirkti.
Mokveža,kitoje kelio pusėje Depo,man atrodo jie ir muša kainas vieni kitiems. mirksiukas.gif
Atsakyti

Ingrida , kaip sugundei su tuo putinu . Važiuosiu Kaune ryt ieškoti . Noriu jau senai . Tų paprastų putinų tai pas mane savaiminių pridygę, matyt paukščiai prisodino. Kaip man gražu raudonos uogos ant sniego 4u.gifIevas MB iškirto , o putinų neleidau .

Apie politiką vis žadu nekalbėti:)
Ale bet , ne nuo Lietuvos prezidento priklauso atgrasymas. O tos šalies prezidento mes nerinksim smile.gifKai Ten blogai , tai visam pasaulyje betvarkė.
PS kažkaip tyliai tyliai girdėjau , kad prie Vokietijos bataliono yra nemenkai prididėjęs dabartinis? Gal ir ne , nes delfis apie tai netrimitavo ?

Prisidėjęs tikrai. Sakyčiau jo nuopelnas tai ką turim/turėsim.

Atsakyti

Mokveža,šiemet išsididno smarkiai augalų parduotuvę.Dabar ten patenki,galva svaigsta.Kokių svyrančių pelargonijų ir kaina, gera ir daigai gražūs,atsivežė.MB išvadino lauk,ai ir pagalvojau ,pakaks surfinijų vazonuose.Jau ir taip laistyti pakanka.O jei atvažiuoja klientai kelioms dienoms,neprieinu ir palaistyti. ax.gifŠilauogių labai gražūs daigai.Jei mano neatsigaus kurios nors,teks pirkti.
Mokveža,kitoje kelio pusėje Depo,man atrodo jie ir muša kainas vieni kitiems. mirksiukas.gif

Užknisa tie augalai kabančiuose vazonuose. Nė vieno neplanuoju...

Atsakyti