Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ačiū, gal ir mes kada prisiruošim išbandyt 

Atsakyti

Kažin yra kažkas tokil erkėms? Tos tai bent neskraido..

Atsakyti

Kažin yra kažkas tokil erkėms? Tos tai bent neskraido..

Tai rašo kad šis ir nuo erkių 

Atsakyti

Tai rašo kad šis ir nuo erkių 
Tada visai liux 😃
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amadėja*: 15 gegužės 2024 - 21:15

Tada visai liux 😃

Tik neįsivaizduoju kaip MB išpurks tai rankiniu būdu, juk didelis plotas

Atsakyti

Vyras po darbų pajungė šiltnamy laistymą. Beveik, nes kaikas užsikišę, bet sakė prapūs. Ryt turiu laisvą dieną, tai pabandysiu parišt pomidorus didesnius.

Dar planas lauke pasodint, susėt pupeles, susodint serenčius ir braškes atidengt, apravėt. Dar į msmankštą reik, pasišopint, tai, kad tik spėčiau viską. 

Truputį spaudžia laikas, reik iki atostogų suspėt ką reik.

Vis laukiam kada tų darbų ims mažėt. Gal kada....nes jau dabar tikrai visi kampai sutvarkyti jau 😁 Malkų būsimų kalnas tik styro ir dar kažko kas ne vietoj 😄

Atsakyti

Tik neįsivaizduoju kaip MB išpurks tai rankiniu būdu, juk didelis plotas

Pažiūrėk purkštuvų. Būna tokių, kur purškia, pvz bulvių laukus. 

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2024 05 14, 22:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="kavasucitrina" data-cid="73148652" data-time="1715715752"><div><p>Turiu aktyvistę nepasėdinčią vietoje, tai turiu neatsilikti 😀</p></div></blockquote><p>Super thumbup.gif  </p><p>Ką gražaus aplankėt šiandien? Kur foto?</p>

Jau namie. Aplankėm daug ką lankyto, bet senokai. Ir ne tik Nidoj, o ir visoje Kuršių Neringoje. Raganų kalnas, garsų gaudyklė, kormoranų peryklos ir šikyklos biggrin.gif. Mirusios kopos, Parnidžio kopa. Daug vaikščiojimo po Juodkrantę, Nidą, pajūriu. Žodžiu, kilometrų sočiai biggrin.gif
Foto nėra, nes nefotkinau. O kam? Vis tiek niekada jų nebežiūriu biggrin.gif

QUOTE(Luety @ 2024 05 15, 14:44)
Kava,pavydziu Nidos vaizdu. 4u.gif

Vaizdai neblogi mirksiukas.gif Žaluma tokia graži, oras nuostabus - kai saulėta, tai net tie visi vaizdai kažkokie ryškesni. Ir žmonių dar nedaug. Žodžiu, viskas ok, tik aš mieliau pasyviai prie jūros padrybsočiau daugiau biggrin.gif
Apie ką ten nereikėtų kalbėt? Apie politiką, religiją ir pinigus? Nepamenu, bet apie politiką tikrai nelabai verta, jei nenorima susipešt. Bet man kartais patinka pasipešiot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 15 gegužės 2024 - 23:41

Labas rytas,

Oho kokia kaina gera aš jau su nuolaidą mokėjo virš 12 Eur, na bet turiu  :rolleyes: nes tris savaites kaip katė ėjau aploink sklypą kur įkišti, bo bais reikėjo. Dabar gavus abrikosą koloninį ir viskas užteks...šiemet...turbūt... :P 

Kava kaip norėčiau į Nidą, man ten nerealu  :wub: kaip senai buvau o anksčiau kas met virš 15 metų važiuodavome, savo vietą turėjome, žmonės poilsiavietėje beveik visi tie patys, tai vaikai užaugo akyse  :wub: ech  :ax: prisiminimai...

O aš nuo birželio vidurio dviem savaitėm nedarbingume, na žinoma ir dirbsiu,nes nėra kam manęs pavaduoti, tipo nepakeičiama, važinėsiu į reabilitaciją, nes pradėjo sukti į vieną šoną petį ir labai stipriai, kartu ir visą stuburą, bandys atstatyti... ir jklmn virš 240 pinigų susimokėsiu, poliklinikoje. 

Šį savaitgalį gal duok die baigsiu sodinti pomidorus, nes visą savaitę po lysvukę darže pasėdavau, pasisodindavau, liko agurkai, moliūgai bei išsipikiuoti salotas, ar dar pasisėti į vazonikus agurkus, nes šiltnamiui nusipirkau 4 daigus.

Gražios dienos  :4u:​ 

Atsakyti
Labas rytas,
Muka 4u.gif wub.gif
Vakar turėjau nerealiai gražią dieną, susitikau su sena drauge. Studijų laikų. Ne LT gyvena. Kaune pasivaikščiojom. Ir pro Tavo darbą Mukut praėjom. Gražu .
Kai sulauki svečių tai ir pats Kauną pamatai ax.gif
Kažin jau galima lauke sodinti paprikas ir baklažanus ? Nebeturiu tuneliuko , tai auga nepridengti ... Nesugalvoju .
Mano šiltnamis iki rišimo kaip iki mėnulio. Nes suguldžiau ,2-3 lapai po žeme visiems pomidorams. Kai kurie jau žydi , bet apie Jonus tai dar nevalgysiu... Per vėlai visi sėti. Savaitgalį bus žolės pjovimas , mergos ir mulčiavimas daržiuko, braškių. Turiu braškėms šiaudų . Ir drėgmę laikys ir uogos nebus purvinos.
Moki- veži man visai netoli nuo namų. Reikės patikrinti . Į Depą dabar sunku nuvažiuoti , vėl kelią tvarko. Kiek metų stovi Depas, tiek ten tą kelią remontuoja biggrin.gif Konkurentai sumokėjo ? biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas,

aš naują veislę pasėjau šįmet, be pavadinimo, ežero kaimynė davė pomidorą, aš jai kelis, su intencija, kad pasidarysim sėklų. Tai pasidariau. Didžiavaisis, geltonas. Tai jo daigai yra augūs. Jei bus geras augimas ir pusėtinas derėjimas, fotkinsiu ir kas norės, pasidalinsiu sėklomis. Pažastis tai Dotnuvos geltonasis kaip pasiutęs augina. Labai gražūs daigai Corazon, tie visada dručkiai - hibridas.

Aš sėjau kovo pradžioj, vidury, tai jau ir normalūs tie daigai. Bet yra antro sėjimo mažyčiai, keletas yra sprindinių :) Sgt. Peppers, nes nedygo kaži ko, o vėliau kažkokie papiepo, sustojo, nes šalčiai atėjo ir tamsuma. Pasodinau prieš dvi savaites dalį, tai tie jau gražūs tikrai, kitus po svaaitukės, - ir tie neblogi. Jei šalna sekmadienį nepridaužė, turėtų viskas būt gerai.

Liko gabaliukas burokėlių pasėt, nes pritrūkau sėklos. Dar po savaitės antrą partiją agurkų sėsiu. Žiūrėiu, kai pasėti sudygo, nes palikta sode. Dar šiltnamį reiks paravėt, nes šilta ten ir drėgna.

Dusia, kad ne tik Kaunas, kai važinėji, visa Lietuva nuostabi.

Gražios dienos  :4u:​ 

Atsakyti

Na va kaip smagiai pasibuvote su draugute  :wub: Dėl lauke sodinimo tai nežinau....

Pou silpna buvo šalna vos vos pabalę, mano šiltnamis net neuždarytas buvo  :unsure: kažkas pamiršo uždaryti kitą galą, ale nieko be nuostolių  :P 

Atsakyti