Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Labas rytas.
Del sveikatos,kaip ir del visko.Jei norite tureti tai ,ko niekada neturejote,t.y . sveikatos,turite daryti tai ,ko niekada nedarete.
Bet cia teoriniai svaiciojimai.As gi zinau ,kad beviltiska ka nors jums aiskinti.As tesiog esu preacher fake and proud,kaip toje dainoje biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
https://www.youtube....h?v=MTvgnYGu9bg
Atsakyti
Dusia, kad ne tik Kaunas, kai važinėji, visa Lietuva nuostabi.

Gražios dienos 4u.gif
O dabar cituoju klasika- kiek ponu ,ir kokie visi grazus
Tik tiek ,kad ir daug graziu ir protingu ponu pabego efektyviau nei nuo kiliminio bombardavimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 17 gegužės 2024 - 07:02
Labas rytas ,
Gražus penktadienis , saulėtas ir šiltas žadamas. Pats tas darbams kaime .
Kai apsidirbsim nors kiek Kaune važiuosim. Labai noriu pirties ! Šiemet neturim šamuko prūde, tai labai varlės šeimininkauja. Sako gerai, labai švarus vanduo jei varlytės vaikus augina biggrin.gif Jauninsiuosi tongue.gif po pirties .
Ingrida, man pagal nuotraukas kai buvai Tenerifije neatrodo , kad reiktų mesti svorį 4u.gif . Man kažkaip svoris yra labai antraeilėje vietoje. Sveikta ir dar kartą sveikata. Kai turiu draugių manekenių, bet su nemenkom sveikatos problemoms, tai man mano kumpiai netrukdo . Svarbu panešu.
Dėl ko gyvenime MB bumba, tai tikrai ne svoris. Ar koks tai pagamintas ar nepagamintas maistas. Tik dėl darbų. Kad per daug dirbu ... ar tai būtų darbas už pinigus, ar daržai , ar gėlynai ar bitės. PS aš gaminu visada. Kažkaip taip man natūraliai gaunasi. Pusfabrikačių nėra namie. Kai tiek metų kartu , išvaizda ne tiek svarbu žmogaus , kaip nuotaika... Bent man taip atrodo.

Atsakyti
Juroje tai vakar buvo kolegu saplaukis- vienos gyvates biggrin.gif
Reiskia irgi vanduo svarus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Acqua Alta @ 2024 05 17, 08:42)
Juroje tai vakar buvo kolegu saplaukis- vienos gyvates biggrin.gif
Reiskia irgi vanduo svarus biggrin.gif


Tiesiogine ar perkeltine prasme gyvačių? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Savo kūdroje tik žalčių plaukiojančių mačius. Ne kiekvieną vasara, bet kartais gyvena. Man ropliai nėra šlykštūs. Man pvz labai britkūs padarai yra miesto balandžiai. Ir miesto žiurkės...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Dusiuk,susidarė kumpių per žiemą,susidarė.Pati jaučiu.Rūbų numeris padidėjo per vieną.Ir atrodo dirbu sodyboje nemažai? ax.gif Ir pyragų nebe kepu ir namie gaminu. ax.gif
Atsakyti

Labas rytas ,
Gražus penktadienis , saulėtas ir šiltas žadamas. Pats tas darbams kaime .
Kai apsidirbsim nors kiek Kaune važiuosim. Labai noriu pirties ! Šiemet neturim šamuko prūde, tai labai varlės šeimininkauja. Sako gerai, labai švarus vanduo jei varlytės vaikus augina biggrin.gifJauninsiuosi tongue.gifpo pirties .
Ingrida, man pagal nuotraukas kai buvai Tenerifije neatrodo , kad reiktų mesti svorį 4u.gif. Man kažkaip svoris yra labai antraeilėje vietoje. Sveikta ir dar kartą sveikata. Kai turiu draugių manekenių, bet su nemenkom sveikatos problemoms, tai man mano kumpiai netrukdo . Svarbu panešu.
Dėl ko gyvenime MB bumba, tai tikrai ne svoris. Ar koks tai pagamintas ar nepagamintas maistas. Tik dėl darbų. Kad per daug dirbu ... ar tai būtų darbas už pinigus, ar daržai , ar gėlynai ar bitės. PS aš gaminu visada. Kažkaip taip man natūraliai gaunasi. Pusfabrikačių nėra namie. Kai tiek metų kartu , išvaizda ne tiek svarbu žmogaus , kaip nuotaika... Bent man taip atrodo.

Aš ir daug gaminu. Labai kartais tik kažkas iš pusfabrikačių būna, na, šaldikly pokas koldūnų guli visada ar šiaip kartais kažką nuperkam, pvz.kokią picą vaikams ar kažkokios marinuotos mėsos mb nuperka.

Atsakyti

Stebuklas vienas tik moliūgas sudygo.Na ,nieko tam yra turgelis. mirksiukas.gif

Man vakar mb parodė iš šalies ant kitos moteriškės,kaip aš atrodau.Savęs tai nematau.Na jo reiktų dar 10 kg numesti. ax.gif

Mano sudygo 2 sviestiniai iš parduotuvinio moliūgo 😃 gal dar sudygs, bet tai vėlu bus...

Atsakyti
Patikrinau Kauno MV. Pasiėmiau du augalus ir eidama prie kasų pamačiau , kad man per rankas vabalai lipa. Utelėtų ( ui amarėtų ) nepirksiu. Ne šiemet vadinasi sodinsiu .
Atsakyti

Pas mus kaime praėjusią naktį šalna buvo. Ir stipri. Pas kaimynką pomidorai šiltnamy nušalo  :blink: 

Pas mus apdengti buvo, tai tik vienas krašte toks neaiškus.

Atsakyti

Labas rytas suraitytas.

Varom į sodą, žiūrėsim, kas per reikalai.

Saitlina, na kas ten pas jus per anomalijos.  Reik tau tą Ex pečkurį samdytis, jis šiltnamius šildė, tavo Tėtukas tai tik trobą  :D 

Būkit sveikos, nepervarkit. Gražios dienos!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na jo Saintlina,kažkokia anomalija ten pas Jus?Užvakar ravėjau šiek tiek braškes,atrodo šalnos ir nebuvo,bet 40 procentų žiedų nušąlę.Geriausia už tai šiltnamyje auginti nei tau paukščiai nules,nei pašals. ax.gif Primegzta pilna.
Įdomiai ten pas jus Dusia MV?Aš susiruošųsi kitą važiavimą miestan iš ten rožes pirkti. bigsmile.gif
Dar vis susilaikau arbūzus išsodinti lauke. ax.gif
Atsakyti