Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Su šventėm! Ik ))

Atsakyti

Pasveiko musu suo , nebeslubuoja šiandien 

Super. Labai gaila kai jiems blogai būna..

Apie tą filmą skaičiau neblogų atsiliepimų. 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Priedas  IMG_0178.jpeg   157,59KB   0 Parsiųsta kartų

ingrida, aciu 😍

Atsakyti

Kaip gerai tinka 😍

Bet neatrodo labai patenkintas aprengtas :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 balandžio 2026 - 21:05
Anidanada,dar šiek tiek net didokas megztukas?Gal pavelk šiltame vandenyje su muilu,bet baisu susistrauks labiau vėl bus blogai?
Atsakyti

Truputi per ilgas, galvoju reiks nuardyti ta uodegą kažkaip 

Atsakyti

Kaip gerai tinka 😍

Bet neatrodo labai patenkintas aprengtas :)

Jam visada reikia laiko priprasti prie nauju rūbu

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

Labas rytas,

Ingrida, kad užkvipinai liepukais...

Anidanda, bet tai tavo šuniukas visiška kruopa...

Atsakyti