Su šventėm! Ik ))
Pasveiko musu suo , nebeslubuoja šiandien
Super. Labai gaila kai jiems blogai būna..
Apie tą filmą skaičiau neblogų atsiliepimų.

Labas rytas.

Labas rytas.
IMG_0178.jpeg 157,59KB
0 Parsiųsta kartų
ingrida, aciu 😍
Kaip gerai tinka 😍
Bet neatrodo labai patenkintas aprengtas
Anidanada,dar šiek tiek net didokas megztukas?Gal pavelk šiltame vandenyje su muilu,bet baisu susistrauks labiau vėl bus blogai?
Truputi per ilgas, galvoju reiks nuardyti ta uodegą kažkaip
Kaip gerai tinka 😍
Bet neatrodo labai patenkintas aprengtas
Jam visada reikia laiko priprasti prie nauju rūbu

Labas rytas.

Labas rytas.
Labas rytas,
Ingrida, kad užkvipinai liepukais...
Anidanda, bet tai tavo šuniukas visiška kruopa...





