Ar zinojote jog Galima planuoti gimtadieni? Cez.pjuv.operacijos nelb.geras budas gimdyti, geriau naturaliai ir norejau pati.Bet suzinojusi apie p.c.p.operacija stengiaus islaikyti gera nuotaika ir pasidziaugti"juk as zinosiu Kada gims mazylis"! Tai buvo Mano antrasis gimdymas.Kodel toks? Nes ir pirmas buvo c.p.o., plius velavo terminas, dar didelis Mano ir Jo svoris, plius mazas Mano dubuo(tokios rizikos),aj dar buvo pavojus jog prasides saremiai ir gali nespet operuot,gali buti rizikinga del ankstesnio c.p.rando.tai va. Seip antrajam buvau labiau pasitikinti, tikejau gydytoju kompetencija ir Aukstesniuju geruju jegu apsauga,meldziausi,Mano baba meldesi per operacija. Kokia diena ten buvau, letai ruose mane tam, leido vandens I krauja ir zinojau jog kita diena 9val bus gimdymas.Suvokiau jog nuo gydytoju ir Dievo daug priklausys, nuo manes mazai kuom.As galiu tik buti gerose emocijose,Rami,melstis.Visas nestumas buvo geras.Kai diena turejau Sedet ligonineje, karantinas ir laukt to momento- labai nudziugau gavos drauges zinute.Pasirodo ir ji ligonineje,kitam mieste,ir Jai planuoja c.p.o.Taip apie viska ir pasirasinejome per diena.Jos reikalai buvo prastesni, vaikas ankstukas.Bet faina jog galejome viena kita padrasinti,pralinksminti ir musu vaikai gime 6dienu skirtumu. Tai va. Viskas vyko gerai,linksmai, ramiai ir Mano svajos su kaupu issipilde.Nepaisant c.p.o., gime sveikas berniukas ir Po 20min is guli ant nuogos kruties, zindo, miega priklotas su manim net 4 valandas! Tik Po to sveria, matuoja, rengia,skiepija ir vel su manimi. Kas domejosi Naujagimiui palankiu ligoniniu praktika, tas supras kaip tokios smulkmenos gerai vaikui, mamai ir kodel :) Tobula akusere. Norejau atsidekoti,bet ji sutiko tik gauti Mano padeka, linkejimus Jai su seima(vistiek poto perdavem jiem visiem saldumynu,sakociu, vyno, norejosi ). Didelis Aciu Panevezio gimdymo namu personalui ir gydytojams! Tai va. Tokia istorija,;)