Įkraunama...
Įkraunama...

Marokas

Sveikos, 

 

pastebėjau, kad daugelis dar turi nusistovėjusią nuostatą, kad Marokas yra skurdi ir pavojinga Afrikos šalis, tad norisi visus pakviesti šias nuostatas keisti.  Esu Rasa, gyvenu Maroke nuo 2015 metų, ir esu kelionių planuotoja. 
Taip pat esu populiaraus kelionių tinklaraščio BLONDINĖ MAROKE kūrėja: www.blondieinmorocco.com/lt
Į mane kreipkitės, kad padėčiau suorganizuoti kelionę į Maroką, gidai, vairuotojai, patarčiau visais klausimas etc. Dažnai keliautojai jaučiasi ramūs ir saugūs, žinodami, kad esu čia, ir padedu iškilus bet kokiems klausimams jau ir būnant Maroke.
Į mane visada galite kreiptis ir el.paštu rasa@blondieinmorocco.com ir Whatsapp: +212695274252
 
Taip pat šioje forumo temoje atsakysiu į jūsų visų klausimus apie keliones į Maroką! Po pandemijos šalis vis dar sunkiai atsigauna, tad norisi kiek suaktyvinti keliautojus čia vykti. 
Atsakyti
QUOTE(Blondinė Maroke @ 2022 05 06, 17:10)
<p>Sveikos, </p>
<p> </p>
<div>pastebėjau, kad daugelis dar turi nusistovėjusią nuostatą, kad Marokas yra skurdi ir pavojinga Afrikos šalis, tad norisi visus pakviesti šias nuostatas keisti.  <span style="font-weight:600;">Esu Rasa, gyvenu Maroke nuo 2015 metų, ir esu kelionių planuotoja. </span></div>
<div><span>Taip pat esu populiaraus kelionių tinklaraščio BLONDINĖ MAROKE kūrėja: <span><a  class="" href="https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.blondieinmorocco.com%2Flt%3Ffbclid%3DIwAR13omAqy4w1rjLUGQuIMGRzRfqXOF9gbgUtNdAufcKsAhI3RoYUro9jB80&h=AT05aBi_hH3W3rMQyWGw9x88tMYy3nCH6jfBOii3rhmVRs5Qnq0bhvn1kWtU31v87HjwNUZdbjIyhPOaCtn0b5rwWmppLpSrDbPmwmrUeHuis4zxqCazUzUrdt0iOOzdpQ6kLHzrTQ&__tn__=-UK-R&c%5B0%5D=AT2gYlhIIjbfRQZ-8lrY_qlQjzVRDatOsPYhSHwLFTnM5hY61iuXKImKjD5l4PVwPtlJ0nP3-bRXLFumwCRuOWf7Dr6xZ-EipV0FGBZ75dW0xXnwrj0ll5RuV3oUBavFfilxtyrDDtxk2wsh_-IJF9RaWFfV2IlNyoWmVJ_wBN7KR4faSsXx9l-l-14oPNfX85LuPr4kiLcZkqRiAps">www.blondieinmorocco.com/lt</a></span></span></div>
<div><span>Į mane kreipkitės, kad padėčiau suorganizuoti kelionę į Maroką, gidai, vairuotojai, patarčiau visais klausimas etc. Dažnai keliautojai jaučiasi ramūs ir saugūs, žinodami, kad esu čia, ir padedu iškilus bet kokiems klausimams jau ir būnant Maroke.</span></div>
<div><span>Į mane visada galite kreiptis ir el.paštu rasa@blondieinmorocco.com ir Whatsapp: +212695274252</span></div>
<div> </div>
<div>Taip pat šioje forumo temoje atsakysiu į jūsų visų klausimus apie keliones į Maroką! Po pandemijos šalis vis dar sunkiai atsigauna, tad norisi kiek suaktyvinti keliautojus čia vykti. </div>


Papildyta:
Sveiki, Rasa
Matau, niekas čia nebendrauja
Norėtume su šeima aplankyti Maroko, daug keliaujame savarankiškai, bet į Maroko važiuočiau tik per agentura pažintinei kelionei. Kokia situacija Maroko dabar, ar pakankamai saugu, nes teko girdeti gandų, kad dabar turistus vos ne pasitinka apsauga prie viešbučio ir vaikštai su palyda, ar tikrai taip? Nes skaičiau daug ir Jūsų puslapyje informacijos, ir kitų keliautoju, bet iki Covido laiku, ar kažkas dabar pasikeite?
Ačiū, jai rasite laiko atsakyti 4u.gif
Atsakyti

Papildyta:
Sveiki, Rasa
Matau, niekas čia nebendrauja https://airguru.lt/k...ugu-kompanijai/
Norėtume su šeima aplankyti Maroko, daug keliaujame savarankiškai, bet į Maroko važiuočiau tik per agentura pažintinei kelionei. Kokia situacija Maroko dabar, ar pakankamai saugu, nes teko girdeti gandų, kad dabar turistus vos ne pasitinka apsauga prie viešbučio ir vaikštai su palyda, ar tikrai taip? Nes skaičiau daug ir Jūsų puslapyje informacijos, ir kitų keliautoju, bet iki Covido laiku, ar kažkas dabar pasikeite?
Ačiū, jai rasite laiko atsakyti 4u.gif

Marokas yra populiari kelionės vieta ir daugelis turistų patiria gražią šalies kultūrą, istoriją ir gamtą. Tačiau, kaip ir kiekvienoje kitoje kelionės vietoje, būtina laikytis tam tikrų saugumo priemonių ir būti atidžiam.

Marokas yra šalis, kurioje svarbu laikytis vietinių papročių ir elgtis pagarbiai. Viešbučiuose ir kitose viešose vietose galite būti sekami, tačiau tai nereiškia, kad turistai bus visada sekami. Saugumas gali būti padidintas kai kuriose šalies dalyse, ypač didžiuosiuose miestuose arba regionuose su dideliu turistų srautu.

Geriausiai būtų kreiptis į užsienio reikalų ministeriją arba konsulatą dėl naujausių kelionių rekomendacijų ir saugumo informacijos. Be to, galite pasitikrinti tarptautinių kelionių saugumo svetaines, kurios teikia aktualią informaciją apie kelionių saugumą visame pasaulyje.

Sėkmingos kelionės jums ir jūsų šeimai!

Atsakyti