Įkraunama...
Įkraunama...

Viršuliškės: "Jurginėlis"

Ingule mes lankom vaiku lopseli darzeli Jurginelis. MAn tai jis super darzelis nors nieko tokio jame ypatingo paprastas darzelis kaip ir anksciau kad budavo. Vedeja labai faina motersi, priima vaikiukus nuo 1,5 metuku esant reikalui ir anksciau, aukletojos dauguma labai fainos, pazistu ju nemazai, nes abu pipirai lanko si darziuka, tad tenka susidurt su ivairiomi. Kiap ir visur yra geresniu ir blogesniu, na kaip paziuresi. O lopselyje labai geria vaikus ir priziuri ir maitina ir gauna jie priespieciam ir jogurtu ir saldziu glaistytu sureliu, ir siaip mano vaikai labai dziaugiasi darzelio maistu, nors gaminu pati daznai ir neprastai, bet jiem kaip i man kadais vaikystej, skaniausia darzely rolleyes.gif Moket ten nieko nereikia, rinkliavos zinoma egzistuoja bet tai egzistuoja kiekvienam paprastam darzely. kas link rinkliavu tai jos nera dideles, kituose darzeliuose girdejau kad didesne sumas renka. Tai va o spresti tau wink.gif

p.s del visu puoduko reikalu neturejom problemu, lopsely vaikam taip daznai pamperius keisdavo kad as namie taip daznai nekeisdavau. ir siaip priziuri tikrai gerai. (kalbu apie lopselines grupes, nes dar neperaugom i darzelines rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 29 birželio 2004 - 15:40
QUOTE (Nerutė @ 2004 06 29, 16:39)
Ingule mes lankom vaiku lopseli darzeli Jurginelis. MAn tai jis super darzelis nors nieko tokio jame ypatingo paprastas darzelis kaip ir anksciau kad budavo. Vedeja labai faina motersi, priima vaikiukus nuo 1,5 metuku esant reikalui ir anksciau, aukletojos dauguma labai fainos, pazistu ju nemazai, nes abu pipirai lanko si darziuka, tad tenka susidurt su ivairiomi. Kiap ir visur yra geresniu ir blogesniu, na kaip paziuresi. O lopselyje labai geria vaikus ir priziuri ir maitina ir gauna jie priespieciam ir jogurtu ir saldziu glaistytu sureliu, ir siaip mano vaikai labai dziaugiasi darzelio maistu, nors gaminu pati daznai ir neprastai, bet jiem kaip i man kadais vaikystej, skaniausia darzely rolleyes.gif Moket ten nieko nereikia, rinkliavos zinoma egzistuoja bet tai egzistuoja kiekvienam paprastam darzely. kas link rinkliavu tai jos nera dideles, kituose darzeliuose girdejau kad didesne sumas renka. Tai va o spresti tau wink.gif

p.s del visu puoduko reikalu neturejom problemu, lopsely vaikam taip daznai pamperius keisdavo kad as namie taip daznai nekeisdavau. ir siaip priziuri tikrai gerai. (kalbu apie lopselines grupes, nes dar neperaugom i darzelines rolleyes.gif )

o pries kiek laiko uzrasei i lopseli, o ar ten nemoke vaiku ant puoduko eit?

Gal gali kokia grupe ar aukletoja rekomenduot ( i asmenine, jei cia nenori)


Tai gal kaimynkos esam?
Atsakyti
QUOTE (Ingule @ 2004 07 13, 18:34)

Gal gali kokia grupe ar aukletoja rekomenduot ( i asmenine, jei cia nenori)


Tai gal kaimynkos esam?

Parasiau tau asmenine. Gal ir kaimynkos kas ty zino smile.gif

del puoduko juos sodina visus laiks nuo laiko ir nusega pamperius ir uzsega vel pasodine, oten jau kaip vaikuciui gaunas kartais iseina kartais ne. Maniskis gan greit peraugo is sauskelniu ant puoduko, po darzelio pratybu, nes namuos vis pamirsdavom, kol su pamperiu begiodavo tai ir ramu atrodo budavo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 20 rugpjūčio 2004 - 11:18
darzelis "Jurginelis", kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Sveiki. Užrašiau savo sūnų į darželį "Jurginėlis" Viršuliškėse. Planuoju pradėti vesti pavasarį. Gal galite pateikti kokių atsiliepimų apie šį darželį? wink.gif
Atsakyti
mao abu vaikiukai lanko si darzeli. as patenkinta nes turim geras aukletojas. Del pacios darzelio bukles tai biednas jis kaip kad daugelis darzeliu LT, bet siaip tai nieko blogo paskayt konkreciai negaliu smile.gif Jie pazinotum aukletojas nuomone galeciau pasakyt, bet manau kad geriau paciai susidaryt nuomone, o ne klausyt kitu smile.gif galu pasakyt tik tiek, jei ir tektu kraustytis nors ir i kita miesto gala darzelio nekeisciau, mums cia patinka smile.gif
beje i kokia grupe uzrasei??? kokio amziaus bus vaikiukas kai prades lankyt darziuka?
Atsakyti
Aš esu girdėjusi iš kelių mamų neblogus atsiliepimus apie šį darželį, todėl ir užrašiau. Bet norėjau išgirsti ir kitų mamyčių nuomonę. O vaikui, kai pradės lankyti darželį bus 2,5 metų. Na nežinau, toks nedrąsus, nenori bendraut su kitais vaikais, neįsivaizduoju, kaip pritaps g.gif
Atsakyti
QUOTE (sigitulka @ 2004 11 21, 16:34)
Aš esu girdėjusi iš kelių mamų neblogus atsiliepimus apie šį darželį, todėl ir užrašiau. Bet norėjau išgirsti ir kitų mamyčių nuomonę. O vaikui, kai pradės lankyti darželį bus 2,5 metų. Na nežinau, toks nedrąsus, nenori bendraut su kitais vaikais, neįsivaizduoju, kaip pritaps g.gif

Pritaps smile.gif Darzelyje vaikai atsiveria is kitos puses smile.gif Na o pagal amziu ko gero galit but ir su maniskiu vienoj grupej arba kitoj, rolleyes.gif bet vis tiek as patenkinta siuo darziuku smile.gif Laukiam ir kitu mamyciu nuomoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Nerutė @ 2004 11 21, 18:12)
Pritaps smile.gif Darzelyje vaikai atsiveria is kitos puses smile.gif Na o pagal amziu ko gero galit but ir su maniskiu vienoj grupej arba kitoj,  rolleyes.gif bet vis tiek  as patenkinta siuo darziuku smile.gif Laukiam ir kitu mamyciu nuomoniu smile.gif

Tikuosi, kad pritaps smile.gif , nes taip prisirišęs prie manęs, kad negaliu beveik niekam jo palikti ilgėliau. Na, bet darželis gal išmokys savarankiškumo ir nebebus toks bailiukas unsure.gif
Atsakyti
Mes irgi gyvename Virsuliskese. Rudeni bernuikui bus 1metai ir 7 men. galvoju, kad arba aukle, arba lopselis vis tiek bus reikalingas. Pro namu langus matosi Zilvitis darzelis, bet girdejau daugiau geresniu atsiliepimu apie Jurgineli. Galvoju, gal reiketu is anksto uzrasyti... Mamos, o kokia yra uzrasymo is anksto procedura? Ateinat pas vedeja ir tiesiog uzrasote? Ar reikia kazkiek moketi? O jeigu paskui sugalvosit nukelti lankymo pradzia? Kaip jus pasirinkote aukletoja? Kiek tu grupiu yra? Kas dar yra svarbaus?...
Atsakyti
QUOTE (mlimbute @ 2004 12 01, 10:55)
Mamos, o kokia yra uzrasymo is anksto procedura? Ateinat pas vedeja ir tiesiog uzrasote? Ar reikia kazkiek moketi? O jeigu paskui sugalvosit nukelti lankymo pradzia? Kaip jus pasirinkote aukletoja? Kiek tu grupiu yra? Kas dar yra svarbaus?...

As tai atejau, susiradau darzelio direktore (dabar jos taip vadinasi:)) ir ji uzsirase vaika i stora sasiuvini:)
Reikia tik vaiko gimimo liudijimo.
Jei sugalvosim eiti veliau idarzeli, prase paskambinti pranesti pries pora sav.
Niekas jokiu aukletoju ten nesiulo rinktis uzrasant ir moketi uzrasant nieko nereikia.
Va.
Atsakyti
Beje, o kurioje vietoje tas Jurginelio darzelis? Isivaizduoju, kad kazkur prie Norfos pard. Justiniskiu g.?
Atsakyti