Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai, nusiplikymai

Sveiki visi, gal kas turite patirties nudegimų gydyme?
Nusiplikiau kojas verdančiu aliejumi. Rezultatas - nuplikytos dėmės ant kojų. Mažesnės gyja greičiau, didesnės sunkiau. Pirmą, antrą dienomis po nudegimo vaikščiojau, po to jau pasidarė labai sunku, ypač ta koja, ant kuriai teko didžiuma aliejaus, yra 6 didesnės dėmės ir daugybė mažų. Buvau pas gydytojus. Tepiau SULFARGIN, kaitinau BIOPTRONU. Tai va, trečią-ketvirtą dieną ėmė ryškėti pūslės. Pasidarė neramu - ar čia tik neblogėja, bet gygytoja sakė normalu, taip turi būti. Kad būtų mažiau skausmo, tai nebintavau ir nepradūriau pūslių. Na va, penktoje dienoje pūslių nesimato, bet vaikščioti vistiek drąsiau tik su ramentais. Gal čia tas skausmas yra dėl gijimo? Tiesa, dar kiekvieną dieną sakė plauti kojas, nes kitaip gali infekcija prisikabinti. Tai ploviau prileidusi į vonią vandens ir įbėrusi druskos. Sakė, sūrumas pasima viską kas nereikalinga. Dar kartais po plovino pūslytės išlįsdavo. Nuo ketvirtos dienos purškiu PANTENOLIU. Po jo regis, smagiau gerėja...
Visur randu info kaip elgtis nusiplikinus, nusidaginus - t.y. apie pirmąją pagalbą, bet ką daryti, kaip gydytis po to? Juk pas gydytoją visą laiką nesėdėsi...
Beje, priėmime gydytojas sakė, kad teikiant pirmąją pagalbą ir šaldant, geriau šaldyti ramiame vandenyje, ne po tekančiu. Nes tekantis duoda smūgį ir tai vėliau sukelia skausmą. Na, skaudėjo atsakančiai.
Gal kas žinote, kiek laiko gyja tokios žaizdos?
Beje, ir dėl darbo nesmagu - kaip tik turėjo baigtis atostogos, turėjau į darbą grįžti, kiti nori atostogauti... Nors ir atostogauja tie kiti, bet kyla problemų. Tačiau juk pats nepasirenki tokių atostogų "pratęsimų" ... sad.gif
Atsakyti
Kaip pirmoji pagalba yra labai gerai hidrokoloidiniai tvarsciai su sidabru, nors taip pat tinka kai zaizdos yra senesnes
Atsakyti
Nudegimus gerai gydo Višnevskio tepalas.
Atsakyti
Atsiprašau, jei jau yra sukurta tokia ar panaši tema, bet skubiai reikia patarimo blush2.gif Prisiliečiau prie įkaitusio virdulio ir baisiai nudegiau pirštus verysad.gif Po šaltu vandeniu kišau bet vis tiek skauda. Gal galit pasidalint kaip Jūs sprendžiat šią bėdą sad.gif Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2007 07 15, 18:45)
Atsiprašau, jei jau yra sukurta tokia ar panaši tema, bet skubiai reikia patarimo blush2.gif Prisiliečiau prie įkaitusio virdulio ir baisiai nudegiau pirštus verysad.gif Po šaltu vandeniu kišau bet vis tiek skauda. Gal galit pasidalint kaip Jūs sprendžiat šią bėdą sad.gif Dėkoju 4u.gif

yra superinis tepaliukas curiosion, jei dar gali kas is artimu nubegti iki vaistines, tegu nuperka, man padejo 4u.gif
bet jei nudegimas atrodo tikrai blogai, issokusios pusles ir pan.. geriau kreiptis i medikus...

jokiu budu netepk jokiais aliejais, sviestais ir pan
Atsakyti
QUOTE(*Retro* @ 2007 07 15, 18:49)
yra superinis tepaliukas curiosion, jei dar gali kas is artimu nubegti iki vaistines, tegu nuperka, man padejo 4u.gif
bet jei nudegimas atrodo tikrai blogai, issokusios pusles ir pan.. geriau kreiptis i medikus...

jokiu budu netepk jokiais aliejais, sviestais ir pan

Dėkui už patarimą 4u.gif Pasitepiau medetkų kažkokiu tepalu, jis man toks universalus pasirodė g.gif
Atsakyti
sveik 4u.gif
Atsakyti
va,man ir aktualu.. nes as nusiplikiau ranka pries 3 savaites. tai pusles irgi buvo.jos nusilupo.o dabar liko raudonos demes ir jos nei kiek nepraeina verysad.gif labai bijau,kad jos neisnyks... tepu sulfarginu... gal zinot kokiu liaudisku patarimu kaip naikint tas demes? o gal koki gera tepala? pries metus nusiplikius koja su arbata,tai iki dabar toje vietoje raudonos demes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indruska+ @ 2007 09 29, 17:55)
va,man ir aktualu.. nes as nusiplikiau ranka pries 3 savaites. tai pusles irgi buvo.jos nusilupo.o dabar liko raudonos demes ir jos nei kiek nepraeina  verysad.gif  labai bijau,kad jos neisnyks... tepu sulfarginu... gal zinot kokiu liaudisku patarimu kaip naikint tas demes? o gal koki gera tepala?  pries metus nusiplikius koja su arbata,tai iki dabar toje vietoje raudonos demes  verysad.gif

užjaučiu... mano kojos irgi su randais liko, kas žino tai pastebi, kad nežino tai gal ne.. g.gif nežinau...
tai aš daugiau jokiu kremu nuo randų netepiau kai išgijo... o gal reikėjo kokiu nuo randų? nežinau... gal laikas bėgant bus mažiau pastebima...
Atsakyti
Nuo nudegimo "auksinis usas" labai padeda. Daug kartu isbandyta 4u.gif
Atsakyti
Labutis!Visi kalba apie "auksini usa",koks jis stebuklingas,bet konkreciai kaip juo naudotis,kaip ji paruosti,tiksliai niekas nepaaiskina!?
Atsakyti
nusideginus reikia po šaltu tekančiu vandeniu kišti (jei galūnė) arba dėti šaltus drėgnus kompresus.paskui aptvarstyti ir kreiptis į medikus arba tepti žaizdų balzamu, jei nėra labai blogai.
o nudegus, nusiplikius skausmas ilgai nepraeina. galima išgerti vaistų nuo skausmo. gijimas ilgas.
Atsakyti