Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

tai va, merginos, privedė mane kokai prie to, kad nutariau kovoti su jais iki pergalingo galo - kuris kurį, t.y. liks arba aš, arba kokai.

trumpa mano -kokų iš gimdos kaklelio pasėlių istorija tokia:
1. ir 2. A ir B grupių B hemolitiniai stafilokokai (sugerti antibiotikai)

šiomis dienomis 3. klebsiella pneumoniae. 7 dienas 3 kartus per parą leisiuos gentamiciną (turiu pripažinti, kad šių antibiotikų 'ypač nemyliu' - leisiuos tik todėl, kad laaaabai niežti man rankas tiems kokams galvas nusukti).

kas dar nemyli -kokų wink.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad būsim šios temos pagrindinės dalyvės. Aš jau Rimanta galvoju rimtai, kad mūsų organizmo mikroflora išsiderinusi. Reikia eiti į jogą, o ne ryti antibiotikus.

Mano istorija tokia, kad ji visada tokia pati: grybelis - išsigydau - tada koks nors kokas - antibiotikai, po to vėl grybelis ir taip užburtas ratas.
Atsakyti
čia dar info apie antibiotikus:

Besivystančiose šalyse antibiotikai kartu su kitomis sveikatos apsaugos priemonėmis yra svarbiausi ligų profilaktikai. Ir iš tikrųjų, šiose šalyse 25-50% viso farmacijai skirto biudžeto lėšų yra išleidžiama antibiotikams įsigyti.
Vartojant antibiotikus, naikinančius infekciją, atsiranda jiems rezistentiškų bakterijų. Panašu, jog ši "nauja nelaimė" greičiau kils besivystančiose šalyse, o ne industrinėse valstybėse (nors ir išsivysčiusiose šalyse sveikatos apsaugos įstaigos taip pat yra didelis rezistentiškų bakterijų šaltinis). Nuo 1970 metų buvo kilusios kelios pavojingos multirezistentinių bakterijų štamų sukeltos infekcijos, kurios nusinešė tūkstančius žmonių gyvybių Centrinėje ir Pietų Amerikoje, Afrikoje ir Azijoje.
Yra aiškus ryšys tarp rezistentiškų bakterijų paplitimo ir piktnaudžiavimo antibiotikais. Nėra įstatymų, reguliuojančių antibiotikų pardavimą ir vartojimą arba ir esantys daugelyje besivystančių šalių nevykdomi. Antibiotikai, kaip ir daugelis kitų vaistų, laisvai parduodami be gydytojo recepto. Savęs gydymas jau tapo įprastu, tačiau dažnai vartojamos pernelyg mažos dozės terapiniam efektui pasiekti arba pasirenkamas netinkamas antibiotikas. Egzistuoja populiari mintis, jos antibiotikais galima išgydyti daugelį ligų, bet juos turėtume vartoti atsargiai.
Net gydytojo paskirtas antibiotikas gali būti netinkamas. Jų skyrimui milžinišką poveikį daro informacijos pramonės peršama reklama. Dažnai antibiotikas reklamuojamas kaip "stebuklingas-o-mycinas" – iliuzinis idealaus plataus veikimo spektro antibiotikas, kuris sumažina gydytojo atsakomybę, nustatant tikrąją diagnozę.
Yra visuotinė nuomonė, jog tokią situaciją reikia keisti.
REKOMENDUOJAMA:
Piktnaudžiavimą antibiotikais priskirti 10-iai probleminių ligų, kurias kontroliuoja tarptautinės agentūros. Galimos kontrolinės priemonės:
• Remtis Pasaulinės Sveikatos Organizacijos patarimais ir sudaryti antibiotikų "rezervinį sąrašą" tam, kad neplistų rezidentiškumas naujiems antibiotikams.
• Parengti nacionalinius ir vidaus formuliarus, vadovus, kad gydytojai ir farmacininkai žinotų, kada, kiek laiko ir kokį antibiotiką skirti.
• Siekti, jos nepriklausoma informacija apie tinkamą antibiotikų vartojimą pasiektų ir gydytojus, ir ligonius.


http://www.prizme.lt...on=top_articles

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 31 rugpjūčio 2004 - 13:12
Nuo vasario mėnesio gydžiau akių alergiją, nes man užtinusios akys. Rado mycoplazma pneumoniae (labai daug) ir chlamidia pneumoniae (šiek tiek mažiau). Pasirodo nuo jų gali tinti akys. Vos prieš 2 sav. gėriau antibiotikus nuo enterokoko, o dabar vėl ....Ir iš kur tokias bjaurybes galėjau pasigauti. Kažin, ar vyras negalėjo užsikrėsti nuo manęs? Sako, kad tai kvėpavimo takų bakterijos.

Nuo Enterokoko sppr. gėriau Cifran. Įdomu, kas dabar bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte: 31 rugpjūčio 2004 - 13:13
QUOTE (vilte @ 2004 08 31, 13:59)
Man atrodo, kad būsim šios temos pagrindinės dalyvės. Aš jau Rimanta galvoju rimtai, kad mūsų organizmo mikroflora išsiderinusi. Reikia eiti į jogą, o ne ryti antibiotikus.

Mano istorija tokia, kad ji visada tokia pati: grybelis - išsigydau - tada koks nors kokas - antibiotikai, po to vėl grybelis ir taip užburtas ratas.

o aš antibiotikus valgau su priešgrybelinėm žvakutėm g.gif
Atsakyti
Blyn, nuluzo forumas su mano klausimu mad.gif
As turiu toki neismaneliska klausima: ar is paprato tepinelio gali nustatyt, kad tu augini tuos kokus? Ta prasme, pav., jei tepinelis geras ar gali but tikra , kad ju pas tave ner? g.gif
Atsakyti
Vilte ir Rimanta,
nežinau ką ir bepasakyti. Susiimkite mergaitės ir gydykitės smile.gif neturite kitos išeities sad.gif O joga tikrai nepamaišys laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (aistukas @ 2004 08 31, 14:11)
Blyn, nuluzo forumas su mano klausimu mad.gif
As turiu toki neismaneliska klausima: ar is paprato tepinelio gali nustatyt, kad tu augini tuos kokus? Ta prasme, pav., jei tepinelis geras ar gali but tikra , kad ju pas tave ner? g.gif

nežinau, kaip yra iš tikrųjų, bet mano tepinėlis buvo ilgai mergaitiškai skaistus mad.gif o tuos dry.gif kokus rado tik kai padarė pasėlį ...
Atsakyti
Deja, aistuk, ne. Neseniai panelėms gyriaus kokia esu sveika, nes tepinėlis buvo idealus, o po poros sav. še tau.
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 08 31, 13:10)
Nuo vasario mėnesio gydžiau akių alergiją, nes man užtinusios akys. Rado mycoplazma pneumonia (labai daug) ir chlamidia pneumonia (šiek tiek mažiau). Pasirodo nuo jų gali tinti akys. Vos prieš 2 sav. gėriau antibiotikus nuo enterokoko, o dabar vėl ....Ir iš kur tokias bjaurybes galėjau pasigauti. Kažin, ar vyras negalėjo užsikrėsti nuo manęs? Sako, kad tai kvėpavimo takų bakterijos.

Man chlamidiju buvo rade ginekolokiskai, sake, kad jos ir del nepastojimo ir del pastoviu uzdegimu g.b. kaltos, nes nezinojau as yra "geras" tepinelis. Tai kai rado, vyro net netikrino - iskart liepe ir jam sugert vaistus. Po to reikejo 2kart daryt tyrima, nes jos po kurio laiko gali atsinaujint. Tikrintis reikia abiem. Skaiciau, kad chlamidiju gali rast ir akyse ir sanariuose.
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 08 31, 14:10)
Nuo vasario mėnesio gydžiau akių alergiją, nes man užtinusios akys. Rado mycoplazma pneumoniae (labai daug) ir chlamidia pneumoniae (šiek tiek mažiau). Pasirodo nuo jų gali tinti akys. Vos prieš 2 sav. gėriau antibiotikus nuo enterokoko, o dabar vėl ....Ir iš kur tokias bjaurybes galėjau pasigauti. Kažin, ar vyras negalėjo užsikrėsti nuo manęs? Sako, kad tai kvėpavimo takų bakterijos.

Nuo Enterokoko sppr. gėriau Cifran. Įdomu, kas dabar bus?

1. na, tuos smagumėlius būtinai reikia išgydyti. mano supratimu, tai rodo, kad organizme kažkur yra infekcija. o chlamidiozinė infekcija ypač pavojinga (beje, iš bendro išprusimo žinojau, kad tai pasireiškia 'per akis')

2. mes ne vienintelės. oficialiai dar yra Paidukė - duodu galvą kirst, kad pas ją bakterija, ir, ko gero, rezistentiška plačiai vartojamiems antibiotikams. o neoficialiai ... manau , daugiau unsure.gif , nes jau rašiau, kad valdiškose poliklinikose pasėlių paprastai nedaro (tipo, brangu - nagi pačios žinote, kad skęstančiųjų gelbėjimas yra pačių skęstančiųjų reikalas wink.gif )

3. net įdomu, ar ši gydymo taktika pasiteisins (aptarinėjom su gydytoja (o gydytoja aptarinėjo su kolegomis g.gif /linkėjimai Odetai/ turim teoriją, kad mano organizmas labai infekuotas, ir kiekvieną kartą išauga ta bakterija, kuri tuo metu būna stipriausia. man patinka, kad antibiotikai leidžiami į raumenis - organizmas geriau pasisavina, o jau kaip prisipraktikuosiu.... mėlyna š...a vaikščiosiu tongue.gif
Papildyta @ [mergetime]1093952029[/mergetime]
4. man toks jausmas, kad daugeliui apie nuosavus -kokus kalbėti....gėda g.gif bet tai ko čia gėdytis - kiek žinau, jie dažniausiai persiduoda nelytiniu būdu.

5. be abejo, čia daug žaidžia ir nusilpęs imunitetas, bet tai koks jis gali būti, jei antibiotikai kaip saldainiai valgomi.

6. plyz, papasakokit, kas ką žinot doh.gif
Atsakyti
o as cifran'a nuo chlamidiju geriau
Papildyta @ [mergetime]1093952392[/mergetime]
smugine doze atrodo per viena diena viska reikejo isgert (na ir vyrui tas pats dziaugsmas). Po kurio laiko, jau nepamenu kiek, bet gan greitai tyrimas ir jei geras tai po 3 men. pakartot.
Atsakyti