Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

Ką manote apie svočios puokštę? Kokia ji turi būti ir kaip turi skirtis nuo jaunosios? Ar derinti prie suknelės? Gal kas turi minčių, kur galima užsisakyti , kad tikrai būtų skoninga. g.gif
Atsakyti
priimta, kad svocios puokste turi buti raudona.. mano svocios puokste sudare 3 rozes ikomponuotos i tarsi tokia tasyte, sudaryta is augalu.. nuostabiai atrode. o skyresi nuo mano.. na mano buvo balta biggrin.gif tiesa, ta puokste dare kazkokiam tikrai nezinomam salone ir laikesi puikiai visa diena.
Atsakyti
ar niekaip negalėtum prisiminti ku ją darė. aš net neįsivaizduoju, kur man eiti ir prašyti doh.gif
Atsakyti
na svočia ar liudininkė, bet derinčiau prie savosios puokštės, tik kiek mažesnę daryčiau, t. y. dariau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(astiniokas @ 2006 08 09, 12:36)
Ką manote apie svočios puokštę? Kokia ji turi būti ir kaip turi skirtis nuo jaunosios? Ar derinti prie suknelės? Gal kas turi minčių, kur galima užsisakyti , kad tikrai būtų skoninga. g.gif

Na dazniausiai salonuose yra klausiama kokia bus nuotakos puokste, pagal ja ir daroma puokste tik siek tiek kuklesne. O del spalvu tai tikrai nebutinai raudona turetu dominuoti
Atsakyti
As tai derinau prie svocios sukneles ir mano puosktes
Atsakyti
g.gif As net nezinojau,kad turi derintis prei jaunosios...

Niu kazkaip as mastau,kad puokstele, nesvarbu ar svocios, ar pamergiu turi derintis prie ju drabuzeliu... bigsmile.gif

Cia pasikartosiu... bet galetu manau ir tokia buti puokste svocios..
Tik ar ne per didele,kaip manot?

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 09 29, 13:17)
g.gif As net nezinojau,kad turi derintis prei jaunosios...

Niu kazkaip as mastau,kad puokstele, nesvarbu ar svocios, ar pamergiu turi derintis prie ju drabuzeliu...  bigsmile.gif


Visiskai su tavim sutinku. drinks_cheers.gif Svocios puokste turi derintis prie jos sukneles. Manau kad mes radom gerai iseiti suderinti jaunosios ir svocios puokstems.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 09 29, 13:17)
g.gif As net nezinojau,kad turi derintis prei jaunosios...

Niu kazkaip as mastau,kad puokstele, nesvarbu ar svocios, ar pamergiu turi derintis prie ju drabuzeliu...  bigsmile.gif

Cia pasikartosiu... bet galetu manau ir tokia buti puokste svocios..
Tik ar ne per didele,kaip manot?

user posted image

user posted image


cia tai jau super dideles puokstes svociai schmoll.gif . dabar dauguma nori kad derintusi ir prie jaunosios ir prie drabuziu. geliu rysis tokia pati kaip jaunosios, tik kiti priedai derinami prie drabuziu. labai negraziai atrodo, kada svocia eina su zalia puokste, kita pamerge su raudona o trecia su geltona. maisalyne visiska iseina.as savo klijentems niekuomet nesiulinu tokiu dalyku. viskas turi dereti
Atsakyti
O as kaip tik savo vestuvese darysiu visu pamergeliu skirtingu spalvu gelytes... pvz viena su zalia orchideja, kita su raudona, geltona, bordo ar pan. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2006 10 02, 07:57)
O as kaip tik savo vestuvese darysiu visu pamergeliu skirtingu spalvu gelytes... pvz viena su zalia orchideja, kita su raudona, geltona, bordo ar pan.  ax.gif

cia kiekvienos asmeninis reikalas.vieniems grazu kitiems ne. as tik pasakiau ka renkasi dazniausiai siuo metu jaunieji.
Atsakyti
Nesigincinu ir nesipykstu.... visos nuomones yra teisingos ir idomios
Draugai? friends.gif
Atsakyti