Įkraunama...
Įkraunama...

Karštas šokoladas

Nagi, pasidalinkim receptėliais  wink.gif, žinau, kad yra įvairių įvairiausių, skanių skaniausių, lengvesnių ir sudėtingesnių...Štai vieną rašau, kitą-pirmadienį parašysiu, laukiu ir jūsiškių išradimų  wink.gif:
100g. sviesto
1stiklinė cukraus pudros
1stiklinė kakavos miltelių
Į karštą sviestą pamažu įpilti pudrą ir kakavą atsargiai pamaišant.Ir mylimajam, ir vaikeliams gardu  tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 balandžio 2012 - 23:47
o pienuko ce nereikia ???
Atsakyti
bea, aš šitą receptą seniai dariau, bet pas mane pienas neįrašytas, nepamenu, gal vistik reikia...arba grietinėlės..., gal dar kas parašys savo varinatų  wink.gif, palyginsim...o va-šitą, tai darau dažnai, labai nuostabus skonis, nepatingėkit, pasilepinkit tokiu šokoladu  wink.gif:
*
2 stiklinės grietinėlės
3 šaukštai kakavos
3 šaukštai cukraus
1 šaukštelis sviesto

Į indą supilti grietinėlę, kakavą, cukrų-pakaitinti iki užvirimo, nuimti nuo ugnies+sviestas, tada dar pavirti ant silpnos ugnies 1 min. nuollat maišant.

*
Kiti šiaip tokį konditerinį šokoladą išlydo (kaina iki 3Lt), apibarsto skaldytais migdolais, irgi labai skanu...  wink.gif
Atsakyti
As tai paprasciausiai piene arba grietineleje islydau sokolada ir man labai skanu. Bet vis galvoju, kaip kavinese padaro, kad jis toks tirstas butu. Gal kas zinot?
Atsakyti
As darau paprasciausiai. I piena idedu kakavos, cukraus ir truputi krakmolo. Pakaitinu, paragauju, pareguliuoju skoni...  Receptas mano pacios sukurtas ir nuo nieko nenusirasytas  8). Kas ragavo, gyre tongue.gif
Atsakyti
Meksikietiškas karštas šokoladas  

(6 porcijos)
Puikaus skonio karštas šokoladas su cinamono prieskoniu.
6 puodeliai pieno
0,5 puodelio cukraus
85 g karčiojo šokolado, susmulkinto
1 šaukštelis malto cinamono
2 suplakti kiaušiniai
2 šaukšteliai vanilės
plakta grietinėlė

1. Dideliame inde sumaišykite 1 puodelį pieno, cukrų, šokoladą ir cinamoną. Virkite virš vidutinės-mažos ugnies, kol ištirps šokoladas. Po truputį supilkite likusį pieną. Virkite maišydami iki pienas bus karštas, beveik verdantis. Neužvirkite.
2. Po truputį supilkite 1 puodelį karšto pieno mišinio į kiaušinius, tada supilkite gautą mišinį atgal į indą. Maišydami virkite virš mažos ugnies 2 minutes. Nuimkite nuo ugnies ir įmaišykite vanilę. Suplakite mikseriu iki putų.
3. Supilkite karštą šokoladą į puodelius ir papuoškite plakta grietinėle.


Atsakyti
As sau darau toki: 7 saukstai pieno,5 saukstai kakavos,5 saukstai cukraus.Verdu iki sutirstejimo,o tada-i taureles+kokoso drozles(arba riesutai)..Niam niam... ;D
Atsakyti
as pro duris nepraeiciau, jei tokiais receptukais leipnciaus  ;D
Atsakyti
QUOTE
as pro duris nepraeiciau, jei tokiais receptukais leipnciaus  ;D


As irgi sito bijau,bet pries toki gardu puodeli nublanksta gigantisku gabaritu perspektyva ;D.Mano brangusis mane vis perspeja,bando pagasdint ir pan,taigi tenka pasilepint,kai jis darbe ;D ;D
Atsakyti
Labai mėgstu karštą šokoladą, bet neturiu nei vieno recepto.GAl pasidalinsit receptukais kokiais? biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū, Molli, kad priminei apie tokį skanų dalyką, nes nuo pietų galvoju, kad noriu, ir nežinau ko, o dabar jau aišku- karšto šokolado! biggrin.gif
Aš jį darau taip: šokoladą dedu į indą, o tą indą į kitą, kuriame verda vanduo. įpilu pieno į šokoladą ir maišydama laukiu, kol ištirps. Pieno pilu pagal tai, kiek žmonių vaišintis nori ir kiek šokolado turiu (vidutiniškai stiklinę vienam šokoladui )
Atsakyti
mano shokoladas labai saldus ir labai kaloringas, bet pataiso gyvenima, bent jau man smile.gif

imu puse indelio kondensuoto pieno su cukrum, koki shaukshta sviesto ir pakaitinu, Atskirai mazham kieky karshto vandens ishmakaluoju dideli shaukshta geros kakavos. Supilu i pieno/sviesto makaloshe, maishant kaitinu iki norimo tirshtumo. Pabaigoj shliukshteliu koki shaukshta brendzhio ar romo, imetu razinu, rieshutu - arba nemetu... skanaus biggrin.gif
Atsakyti