Įkraunama...
Įkraunama...

Nemaloniausia med.procedūra

Kuri medicinine procedura yra nemaloniausia ar skausmingiausia? Pas kokios srities gydytojus labiausiai bijote ar vengiate eiti? Man tai pas ginekologa nemaloniasia ir skausmingiausia unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
na šiaip dantistų labai bijau doh.gif bet čia tik šiaip, nes dauguma jų bijo mirksiukas.gif o iš tikri bijau tik vieno, kad kada nors gali prireikti ką nors operuotis... swoon.gif
Atsakyti
bijau stomatologų, o šiaip bijau kokių nors intervencijų į organizmą be narkozės blink.gif
Atsakyti
Nemaloniausia procedura man kogero pas ginekologa, seip neskausminga bet tiesiog nemalonu ir tiek... O labiausei bijau dantisto proceduru, kaskada bijojau labai gimdyti bet praejo biggrin.gif
Atsakyti
Pas ginekologę einu be jokių baimių ir nemalonių pojūčių, bet va, vizitą pas stomatologę stengiuosi atitolinti iki begalybės... fear.gif
O šiaip skausmo labai bijau ir negaliu jo pakęsti... blush2.gif
Atsakyti
As tai kai pagalvoju, kad man reiktu kada fibrogastroskopija padaryt...ar bronchoskopija doh.gif
Atsakyti
As tai skrandi bijociau tikrint... Nenoreciau ryt tos zondos... Ir dar peopsija daryt... Nea... Kai pas Kazanaviciu buvau,maciau moteris is seseles kabineto isejo su uzklijuotu kakle pleistruku,ten duria i skydliaukes mazgeli... Brrr... Tikiuosi man jos nereiks daryt...
Atsakyti
QUOTE(doktorka @ 2006 08 11, 22:10)
As tai kai pagalvoju, kad man reiktu kada fibrogastroskopija padaryt...ar bronchoskopija  doh.gif


bronchoskopijos aš irgi labai bijočiau. O kas yra fibrogastroskopija ir kaip ji daroma?
Atsakyti
Tai cia gi liaudiskas zondo rijimas su lempute skrandi, 12-pirste zarna apziureti ax.gif
Atsakyti
Man tai nėra nieko baisiau kaip apsilankymas pas LOR gydytojus. Išmuša šaltas prakaitas, silpna darosi iškart. SIAUBINGAI bijau user posted image
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2006 08 11, 21:29)
Ir dar peopsija daryt... Nea... Kai pas Kazanaviciu buvau,maciau moteris is seseles kabineto isejo su uzklijuotu kakle pleistruku,ten duria i skydliaukes mazgeli... Brrr... Tikiuosi man jos nereiks daryt...

Šitas dalykas vadinasi biopsija tongue.gif ir nėra toks labai skausmingas, kaip kad galima įsivaizduot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2006 08 13, 13:59)
Šitas dalykas vadinasi biopsija  tongue.gif ir nėra toks labai skausmingas, kaip kad galima įsivaizduot 4u.gif

gal ir nelabai skausmingas,nezinau,bet atrodo baisus. O tau dare biopsija?
Atsakyti