Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo vėjaraupių

Gal kas galite suteikti daugiau info apie skiepa nuo vejaraupiu. Norim paskiepyti juo savo 2 metu dukryte.
Zinau viena dideli privaluma - skiepas apsaugo nuo herpes viruso. Tie, kas prasirgome vejaraupes, herpi turime, o tie kas pasiskiepijo - ne.

Ar skiepija visose poliklinikose ar reikia kazkur vaziuoti spcialiai?

Kiek kainuoja skiepas?

kokios buna pasalines reakcijos?
Atsakyti
Mes skiepijom, kai Aistei buvo 1 m. 3 men. Kaina 120. Apie tiek. Skiepija poliklinikoje, bet ji reikia uzsisakyti, nes retai buna. Sako, 20-meciai metu. Kiti sako, nebereiks kartoti. Kadangi mes su vyru labai sunkiai sirgom vejaraupiais, tai nusprendem mazaja vis delto paskiepyti.
Atsakyti
Aš irgi teiravausi dėl vėjaraupių skiepo.
Šeimos medicinos centruose, tai reikia gyd. įspėti iš anskto, kad norėsite skiepytis nuo vėjaraupių, nes mažesni šeimos medicinos centrai to skiepo neužpirkę, jie užsakinėja.

Vaikus nuo vėjaraupių skiepyti rekomenduojama nuo 2 m.

Kainuoja skiepas apie 120 Lt, plius kai kur dar įskaito ir paslaugos kaina.

Pasiskiepyti galima ne tik savo poliklinikoje, bet ir Užkrečiamųjų ligų ir profilaktikos centre esančiame skiepų kabinete(kalvarijų g. 125, tel. arba 277 86 61 arba 270 01 07 ). Beje, ten nebūna didelių eilių, dirba nuo 8 - 17 val.

Mes jau irgi organizuojamės eiti rolleyes.gif
Atsakyti
O mes savo teti paskiepijom, kad neuzsikrestu nuo dukryciu, nes suaugusiems tai labai pavojinga.Dukras , gydytoja patare, skiepyti jei iki 6m nesusirgs.Bent jau vyrui, tai jokios reakcijos nebuvo.
Atsakyti
Korneliją paskiepijau prieš kelis metus nuo vėjaraupių. Skiepas kainavo apie 120 litų, jį poliklinikoj reikėjo užsisakyti iš anksto. Tada, berods, dar sakė, jog paskiepytas vaikas imunitetą įgyja 20 metų, bet jei vis dėlto suserga, tai serga labai lengva forma.
P.S. Aš savo vėjaraupius, kuriais sirgau 18 metų, prisimenu kaip pačią baisiausią ligą. O kur dar komplikacijos - plaučių uždegimas...
Atsakyti
geriau, kad ypač mergaitės persirgtų dar vaikystėje, nes kuo vyresnis žmogus, tuo sunkiau serga. Beto jeigu vėliau visdėlto susirgs nėštumo metu bus tikrai blogai....
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 09 01, 13:37)

Vaikus nuo vėjaraupių skiepyti rekomenduojama nuo 2 m.


Nuo 12 men.
Atsakyti
o kam tokius mazus vaikus nuo vejaraupiu skiepyti?
Suprantu vyresnius, nes su amziumi dideja komplikaciju tikimybe ir jos sunkeja... bet mazus vaikus.
Beje, ar zinote, kad vejaraupiais galima prasirgti labai lengva forma, kai beveik nebuna berimo - pasitaiko tik keli spuogeliai, dazniausiai plaukuotose kuno vietose.
Ar nors viena daretes testa del vejaraupiu imuniteto - gal jus visai veltui tuos 120 lt i bala ismetete?
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2004 09 01, 17:45)
QUOTE(Rasma @ 2004 09 01, 13:37)

Vaikus nuo vėjaraupių skiepyti rekomenduojama nuo 2 m.


Nuo 12 men.

Nežinua, aš norėjau paskiepyti anskčiau, bet man taip pasakė padiatrė, negaliu ginčytis. Dabar mums jau dveji, tai skiepysiu jau dvimetę.

QUOTE(Silvute @ 2004 09 02, 05:25)
o kam tokius mazus vaikus nuo vejaraupiu skiepyti?
Suprantu vyresnius, nes su amziumi dideja komplikaciju tikimybe ir jos sunkeja... bet mazus vaikus.
Beje, ar zinote, kad vejaraupiais galima prasirgti labai lengva forma, kai beveik nebuna berimo - pasitaiko tik keli spuogeliai, dazniausiai plaukuotose kuno vietose.
Ar nors viena daretes testa del vejaraupiu imuniteto - gal jus visai veltui tuos 120 lt i bala ismetete?

Testas dėl vėjaraupių imuniteto irgi kainuoja apie 50 Lt.Padarysi ir sužinosi, kad to imuniteto nėra ir skiepysi dar už 120 Lt.
Aš pvz. visai nenoriu, kad vaikas sirgtų jokia forma. Lengvų ligų nebūna. Liga yra liga ir niekada negali žinoti kuo ji baigsis wink.gif
Atsakyti
na mes tai norim apsaugoti kartu ir nuo herpe virusu, paskiepydami nuo vejaraupiu. Kas paneigs, kad tai labai bjaurus dalykas... g.gif Jei galima apsaugoti savo vaikuti - kodel gi ne.
Atsakyti
Bet gi nuo visų ligų nepaskiepysi ir neapsaugosi. Aš asmeniškai niekada nemaniau, jog reikia skiepyti nuop vėjaraupių. Žinoma, čia kiekvienas sprendžia pats.
Atsakyti
QUOTE (Inguole @ 2004 09 08, 12:18)
manau, kad skiepas tai ne vitaminas...

O liga - ne dovana wink.gif
Atsakyti