Įkraunama...
Įkraunama...

Mamos amžius

Sveikosios mielosios bigsmile.gif ...Kilo tox įdomus klausimėlis... blush2.gif Kiekgi jums buvo meyų kai sulaukėte savo pirmojo lialiuko? ax.gif
Atsakyti
gimdžiau 20metu, o po menesio švenčiau 21 gimtadieni, visados svajojau būti jauna mamyte blush2.gif kai tik padėjo augti pilvukas buvau labai laimyna, o kai pilvukas pradėjo judėti laimė vis didėjo, dabar mano kleckiukas pradėjo guginti ir kikviena diena mazylis padaro vis kažkas naujo ir mus tevelius padaro begalo laimingus lotuliukas.gif
Atsakyti
Na o as savo pirmo klecko sulaukiau budama 34 m.Gal but daug kas pagalvos oho kokia sena, bet as esu labai laiminga. Pirmiausia as gyvenyme daug ka pamaciau, pilnai subrendau motinystei ir i viska dabar ziuriu kitaip nei buciau pries 10 metu. Vienu zodziu issidukau , pastudentavau ir sukuriau seima. Ir dar pilnai galvoju apie broliuka ar sesute savo suneliui ax.gif
Atsakyti
29 smile.gif
Atsakyti
20 rolleyes.gif
Atsakyti
Pirmojo vaikelio susilaukiau budama 18 metu. O antras gime po 9meteliu. Galiu pasakyti, kad didziulis skirtumas, kaip augimau vaika budama visai jaunute ir dabar. Dabar lyg ir atsakingiau ziuriu i viska, pergyvenu del menkiausios smulkmenos. Didziulis pliusas dabar tai, kad vyresnioji dukra man labai padeda. Padeda priziureti sese, pazaidzia su ja, kai as uzsiemusi. Kartais zmones mus net seserimis palaiko ax.gif .
Atsakyti
23
Atsakyti
24 mirksiukas.gif
Atsakyti
25 rolleyes.gif
Atsakyti
pagimdžiau savo dukriuką 22m mirksiukas.gif
Atsakyti
25 ax.gif
Atsakyti
Dukrytę gimdžiau būdama 24 metų,nebuvau net mačiusi mažiukų vaikų ir jaučiuosi truputį per jauna mama, bet po truputį imu galvoti kad mano amžius pats tas auginti vaikiuką
Atsakyti