Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip paaiškinti vaikui, kad tėtis jo atsisakė?

[COLOR=blue][SIZE=7][FONT=Times]

Sveikos Mamos, esu naujokė, bet čia smagu skaitineti, visko tiek daug, tai ir nutariau papasakoti savo istoriją. biggrin.gif

Auginu dukrytę viena, jai dar tik metukai, bet man labai neramu, nes vis pamąstau ką jai pasakysiu, kai paklaus kur tėtis, kuris, beje, labai toli ir tikrai nebegrįš į mūsų gyvenimą. Kaip sprendėte tkią problemą?
Atsakyti
QUOTE(JK+Gabi @ 2006 08 11, 20:58)
Auginu dukrytę viena, jai dar tik metukai, bet man labai neramu, nes vis pamąstau ką jai pasakysiu, kai paklaus kur tėtis, kuris, beje, labai toli ir tikrai nebegrįš į mūsų gyvenimą. Kaip sprendėte tkią problemą?

O kodel tu nenori pasakyti tiesos, kad jis isvaziaves ir toli gyvena, na tiesa g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 08 11, 21:11)
O kodel tu nenori pasakyti tiesos, kad jis isvaziaves ir toli gyvena, na tiesa g.gif



Na nevisai taip, as neketinu meluoti, bet reikalas tame, kad jis nera isvaziaves, jis ne lietuvis ir apskritai as nezinau kokia jo pozicija, kartais jis nori, kad maze zinotu apie ji, kartais ne.
Bet siaip jis mums nei padeda, nei mate ja (apart nuotrauku, kurias pati bruku), tai kazi ar cia jau labai yra kuo didziuotis...
Atsakyti
QUOTE(JK+Gabi @ 2006 08 11, 21:21)
Na nevisai taip, as neketinu meluoti, bet reikalas tame, kad jis nera isvaziaves, jis ne lietuvis ir apskritai as nezinau kokia jo pozicija, kartais jis nori, kad maze zinotu apie ji, kartais ne.
Bet siaip jis mums nei padeda, nei mate ja (apart nuotrauku, kurias pati bruku), tai kazi ar cia jau labai yra kuo didziuotis...

Tai jei tu jam dar pati persi, ir dar ponas tiek laikui praejus negali apsispresti doh.gif tai kam tam vaikui zinoti apie toki teti g.gif
Gal dar gyvenima sutiksi kita vyra, kuris uzims derama tecio vieta...
Atsakyti
QUOTE(JK+Gabi @ 2006 08 11, 21:21)
Na nevisai taip, as neketinu meluoti, bet reikalas tame, kad jis nera isvaziaves, jis ne lietuvis ir apskritai as nezinau kokia jo pozicija, kartais jis nori, kad maze zinotu apie ji, kartais ne.
Bet siaip jis mums nei padeda, nei mate ja (apart nuotrauku, kurias pati bruku), tai kazi ar cia jau labai yra kuo didziuotis...



maniskes tetukas irgi ne lietuvis. zinau, kad jie niekad nesusitiks, nes jam neidomus jo vaikas. irgi bijau, ka reiks sakyt, kai paklaus, nes nezinau kaip paaiskint vaikui apie teti, kurio tetis tiesiog atsisake doh.gif bet nesinori ir meluot.
pakol kas stengiuos apie tai negalvot ax.gif juk ne ryt tas klausimas iskils blush2.gif gal dar iki to viskas pasikeis ax.gif gal koki tetuka kita turesim blush2.gif
nors gal, kai bus didele, ir pati viska gerai supras, manau, reikia paaiskint, kad neturetu kokiu iliuziju kvailu apie teva, koks jis is tiesu.
bet laikas parodys kaip atsakyt i sita klausima
Atsakyti
aš pažiūriu kaip auga tie vaikučiai kurie tėčio nuo gimimo nematę,tai dauguma draugiu ir sako ,kad tėčio nėr tada jie ateity normaliau priima žmogų kuris atsiranda mamos gyv. juo lab kad mažei 1m.tai ji tikrai laikytų jį tėčiu ,nes daugiau gyvenime kt.tėčio nematė,o va kai manajai 4,5m.tai tikrai nesugalvoju kada ir kaip viską reiks paaiškint,o jau jei kitas kada atsiras tai net galvot bijau,taigi nereikia užbėgt įvykiams už akių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godule @ 2006 08 12, 00:00)
o va kai manajai 4,5m.tai tikrai nesugalvoju kada ir kaip viską reiks paaiškint,o jau jei kitas kada atsiras tai net galvot bijau,taigi nereikia užbėgt įvykiams už akių  smile.gif

Mano sesers dukrai 7m., tai ji kazkaip nelabai jau reguoja, kai atsiranda nauji tetukai blink.gif matyt pripratus doh.gif
Bet pvz. savo tecio sako, kad nemyli schmoll.gif
Atsakyti
o tą kabutėse tėtį tai geriau ir pati pasistenk užmiršt ir pradėk gyvent iš naujo
Atsakyti
QUOTE(godule @ 2006 08 12, 00:00)
aš pažiūriu kaip auga tie vaikučiai kurie tėčio nuo gimimo nematę,tai dauguma draugiu ir sako ,kad tėčio nėr tada jie ateity normaliau priima žmogų kuris atsiranda mamos gyv. juo lab kad mažei 1m.tai ji tikrai laikytų jį tėčiu ,nes daugiau gyvenime kt.tėčio nematė,o va kai manajai 4,5m.tai tikrai nesugalvoju kada ir kaip viską reiks paaiškint,o jau jei kitas kada atsiras tai net galvot bijau,taigi nereikia užbėgt įvykiams už akių  smile.gif



o tai sako, kad tas ne tikras tetis ir yra tipo tikrasis???
vistiek reiktu vaikui zinot, kad tai nera biologinis tevas. aisku, kaip paaugs
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 08 12, 00:11)
o tai sako, kad tas ne tikras tetis ir yra tipo tikrasis???
vistiek reiktu vaikui zinot, kad tai nera biologinis tevas. aisku, kaip paaugs

As irgi taip galvoju, kad vaikas privali zinoti kas ir kaip, nes poto kai issiaiskina viska, tai tik pykciai prasideda. Cia as apie tai, kai jau didelis vaikas.
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 08 12, 00:04)
Mano sesers dukrai 7m., tai ji kazkaip nelabai jau reguoja, kai atsiranda nauji tetukai blink.gif matyt pripratus doh.gif
Bet pvz. savo tecio sako, kad nemyli schmoll.gif


O jis su ja bendrauja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilniske @ 2006 08 12, 00:17)
O jis su ja bendrauja?  g.gif

Bendrauja, bet neperdazniausiai. Ji mieliau bendrauja su jo antraja puse ir visada sako, kad jei su juo visai neidomu, vaziuoja tik del to, kad ten bus jo drauge (zmona)
Atsakyti