Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškių poliklinika, Vilnius

Rekomenduokite ginekologe Karolu poliklinikoje. Neseniai persikeliau gyenti i Karoluos zadu uzsiregistruot poliklinikoje reikia ginekologes. Buciau dekinga. Gal kas zinot gera Seimos gydytoja toje pacioje poliklinikoje?
Atsakyti
sveika,
as lankausi Karoliniskiu poliklinikoje,mano gydytoja .N.Buziene,labai maloni moteriske,o ir jos akusere Angele labai maloni.
Atsakyti
jeigu kalba eina apie Koralų polikliniką tai vietoj tavęs net minčių neturėčiau apie ją. Kažkoks pastovus košmaras ten nuėjus. Patoviai ko nors neranda, pameta, o jau eilės ... Na čia tur būt visur taip, bet aš iš ten kuo greičiau noriu lėkti. O kas dėl ginekologo... į šią polikliniką prisirašiau vien dėl labai fainos ginekologės - Daivos Keršulytės. Ji prižiūri mano nėštumą. Ir akušerė Nijolė jos nebloga. Viską labai gerai išaiškina, papasakoja, labai gerus patarimus duoda. Esu labai ja patenkinta, labai maloni gydytoja. Ko negalėčiau pasakyti apie jokį terapiautą ar šeimos gydytoją. Teko susidurti net su keletu - gyd. Litvinova - kažkokia hrišnaistė. Nieko nepaiškins, o tik varo savo politiką apie karmas, avestas, ir kitokias nesąmones. Na gal kam patinka ir kas tuo tiki, gal ir nieko, bet aš noriu, kad mane patikrintų ir prižiūrėtų gydytojas, o ne dvasinis vadovas schmoll.gif . Dar vienas " fruktas" - gyd. Patackas - jį buvo išsikvietęs mano vyras, kai sunegalavo.Atėjo, pamatovo temperatūrą ir paklausė su kokia diagnoze biuletenio nori? tuo metu vyrui formavosi kraujo užkrėtimas. Žinoma didžiausia viršūnė yra gyd. Kvainauskienė -nuėjau pas ją dėl širdies permušinėjimų būdama nėščia. Pasidariau širdies kardiograma. Ji net nepažiūrėjo, net nepaklausė ir pasakė - jei nebūtum nėščia iš viso tave išvaryčiau. Taip, kad nežinau spręsk pati apie tokią polikliniką ir jos gydytojus.
Atsakyti
Aš kadangi šitai poliklinikai priklausau nuo tų laikų, kai gyvenau pas tėvus, tai ir likau ax.gif , nors seniai negyvenu ten. Na, nėščia irgi pas Keršulytę vaikščiojau - tikrai tik gerus atsiliepimus galiu apie šią gyd. išsakyt, o visa kita......Nesinaudojau praktiškai aš šitos pol. paslaugom-nelabai ko ir reikėjo, tai ir nežinau. Neseniai va buvau apsirgus rotavirusu, negalėjau dirbt dėl nuolatinio vėmimo, tai buvau pasiėmus biuletenį. Dabar mano terapeutė skaitosi N. Vaicekauskienė - nu ką aš žinau, rūpestinga pasirodė, bet tik tiek. O eilės ir bardakai tai visur poliklinikose.
Atsakyti
Ajajai vos nepamiršau blush2.gif buvau, gydžiausi, baimės apturėjau.
Nu šiaip patiko, kad nereikia eilėj laukti. Buvau pas ginekologę, maloni moteriškė, tik va taip ir neišgirdau savo negalavimų priežasties (ciklas neatsistato po KT vartojimo), prirašė vaistukų. Iš pradžių pykau kad be jokių tyrimų hormonais mane nori gydyt, ale viskas susitvarkė smile.gif

Atsakyti
Rekomenduociau D. Kersulyte. Jauna, maloni, perspektyvi.
Turejau komplikuota nestuma, tai tik jos deka esu gyva, sveika ir su neprarastu vaikeliu.
Atsakyti
O kokia ginekolgė pas juos dirba?
Atsakyti
Šiuo metu ten dirba tik viena ginekologė - Rasa Kožemiakinienė. Man ji patinka, prižiūri mano nėštumą. pas kitus gydytojus dar nesilankiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 23 gruodžio 2005 - 12:51
Ačiū, Vikta 4u.gif
Bandysiu ir aš ten prisirašyti. Dabar esu Vilniaus sveikatos namuose, bet ten ginekologė blink.gif Planuojam antrą vaikelį, tai noriu susirasti padorią gydytoją, nes mano ankstesnė pati dabar dekretinėse smile.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir busimos mamytes, gal kuri lankosi ar lankesi Karoliniskiu poliklinikoje pas daktare Kersulyte ? Noriu suzinoti Jusu nuomone apie ja g.gif
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 01 16, 15:14)
Sveikos esamos ir busimos mamytes, gal kuri lankosi ar lankesi Karoliniskiu poliklinikoje pas daktare Kersulyte ? Noriu suzinoti Jusu nuomone apie ja  g.gif


Sveika, aš lankausi pas šią gydytoją per visą nėštumą ir prieš tai. Esu labai patenkinta thumbup.gif Labai maloni gydytoja, viską išaiškina, nuramina.. Tikrai rekomenduočiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš jau šešis metus pas ją vaikštau ir antrą vaiką nešioju ir tik gerus žodžius galiu apie ją pasakyti mirksiukas.gif gaunu atsakymus į pačius kvailiausius klausimus, puiki priežiūra, teko daryti operaciją, tai ji puikiai tą padarė thumb_yello.gif ... ir per tiek laiko niekada nepataikiau ant "blogos nuotaikos" thumbup.gif vien tik dėl šios gydytojos lankausi toje poliklinikoje, nors visa šeima kitoj rolleyes.gif
Atsakyti