Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Greta Šakalienė

Ką galėtumėte pasakyti apie Karoliniškių vaikų poliklinikos (5-osios) gydytoją pediatrę Gretą Šakalienę?
Atsakyti
QUOTE(leo11 @ 2006 08 16, 19:41)
Ką galėtumėte pasakyti apie Karoliniškių vaikų poliklinikos (5-osios) gydytoją pediatrę Gretą Šakalienę?


Lankėmės pas ją. Atrodė gana rimta, kol nebuvo problemų. g.gif
Mūsų vaikas nuo 2 mėn. pradėjo nedaryti to, kas jam numatyti pagal amžių (galvytės laikymas, raumenų tonusas..) Klausėm, ką mums daryti, tai taip iki 6 mėn. nieko labai protingo ir nepatarė, tik nusiuntė pas idiotę Kumetaitienę, kuri taip pat nieko nesugebėjo padaryti... (vėliau apsilankiau pas Šeškienę, tai iš karto gavom siuntimą į Raidos centrą ir gerų bei profesionalių patarimų)...
Seselė lenda be muilo ir dar meluoja... Buvau, bet nieko namuose neradau... Įdomu kur prie -20 laipsnių vidury žiemos aš lakstysiu su vaiku... mad.gif
Kai persikraustėm i kitą butą Lazdynuose, pagal adresą, persirašėm pas Poškuvienę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmic: 06 spalio 2006 - 11:08
thumbup.gif nesamones, labai dėmesinga ir atsakinga gydytoja,gydomes su didžiąja dukra jau 6 metus ,jokių problemų ,o kai mano mažiukė 7mėn. susirgo,išsikvietem gydytoją šakaliene i namus, po 2dienų net nekviesta užėjo apžiūrėti ir paklausyti , paskambinus taip pat pakonsultuoja.Seselė taip pat labai šiltas žmogus ,visada pataria ir padeda
Atsakyti
O gal kas turite naujasnių komentarų apie šią gydytoją. Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
Mes lankemes pas Šakalienė, pacientu turi daug, kad pas ja papulti reikia gera val atsedet prie kabineto, todel turbut ir gydo "simptomiskai". Grypo neatskyre nuo laringito ir nosiarykles uzdegimo, israse vienus antibiotikus, nepadejo, israse kitus, nepadejo, vaikams tik blogiau daresi. Nuvaziavom i santariskes pas gyd Lisauska, ten ir isaiskejo, kad tai grypas, neteisingai pastatyta diagnoze, neteisingas gydimas. Abu vaikai pragulejo 5 paros su plauciu uzdegimu, prireike 3 kurso antibiotiku, tik si karta i vena.
Atsakyti