Įkraunama...
Įkraunama...

Televizorius darželyje?

Mano vaiks siandien pareiskia (jam 4 mettai)ohmy.gif mes siandien darzelyje ziurejom televizoriu... rode filma...
Ar galima grupeje rodyti telika vaikams? As tai apsalau is pasipiktinimo. As namie kaip slibinas riboju TV ziurejima, o cia darzelyje... Jau aukletojos ir taip man ten nepatinka, nu bet dabar jau... Gaila, kad siandien sestadienis...
Atsakyti
O gal ten buvo koks nors mokomasis filmukas ar laidelė. Dabar gi yra visokių filmukų. Nes tikrai mažai tikėtina, kad grupėje stacionariai pastatytų televizorių ir leistų vaikams žiūrėti. Tikriausiai atnešė specialiai kažkokiai laidelei pažiūrėti.
Atsakyti
Jei demonstruoja mokomasias laidas (bet ne daugiau 1 per diena iki 20 min trukmes) jaudintis nereikia, bet jei multikus kokius tai as kategoriskai priesinciausi, nes pvz maniskis po darzo namie stebi sena animacija ir savo laiko limita isnaudoja be darzelio pagalbos.
Atsakyti
Teko girdeti apie tokius darzelius, kur telika vaikams leidzia ziureti. mad.gif Aukletojoms tai kas, laiko laisvo daugiau, susodina pyplius ir spoksokit, o mes kavute pagersim mad.gif mad.gif mad.gif
Nu jei musu grupej toks bajeris nutiktu, as ten toooooki veja pakelciau blink.gif
Atsakyti
Va, kai mano dukra lanke darzeli seskineje "Ozas", ten is visu tevu surinko po 10 litu ir nupirko tv i grupe. ziuredavo kiekviena diena, ir ne tik vaikiskus filmukus, bet ir pvz. aukletojai palaikydavo kompanija ziurint Nomeda ... Uztat mes ta darzeli is karto ir palikome tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Uriukas @ 2004 09 11, 16:43)
Va, kai mano dukra lanke darzeli seskineje "Ozas", ten is visu tevu surinko po 10 litu ir nupirko tv i grupe. ziuredavo kiekviena diena, ir ne tik vaikiskus filmukus, bet ir pvz. aukletojai palaikydavo kompanija ziurint Nomeda ... Uztat mes ta darzeli is karto ir palikome tongue.gif

Jeigu mano vaiko grupej toks bajeris but nutikes arba nutiks - svietimo skyrius greit suzinos mad.gif . Nu multikai dar dar, nu bet kad vaikai ziopsotu aukletojas dominancias laidas blink.gif ...
Atsakyti
Gal ir teisingai sakai, gal reikejo apskusti kam nors g.gif . Ai, padarem kitaip - tiesiog juos palikom.
Atsakyti
Mes su vyru pasitare nusprendem triuksmo kol kas nekelti. Jeigu pasikartos, tai tada... Vyras buvo ikises galva i grupe, sake, ten telikas padetas ant palanges, nedidukas, senas... Nzn, gal aukletojos pasiziuri, kai vaikai sumiega, o tada buvo atsitiktinumas, ar vienintelis atvejas. Zodziu, lauksim...
P.S. Vaikas, paklaustas, o ka jus ziurejot per televizoriu, atsake: "Filma apie dede ir teta" tongue.gif
Atsakyti
Nu pasiusčiau sužinojusi, kad vietoj kokios veiklos sėdi visi prie TV!
Atsakyti
TV grupeje - tai kazkoks absurdas. O kur tada ugdomoji veikla, zaidimai, bendravimas ir pan.? Sutinku tik su tuo, kad aplamai darzelyje butu TV. Pvz. su 5 - 6meciais praejus sventei galima (ir tikrai jiems idomu) pasiziureti kaip viskas atrode is salies. Ypac susirupina tie vaikai, kurie svenciu, renginiu metu kazka ne taip dare, sakykim susistumde ar pan. Tai kartu ir aptarimas vyksta.
Manau ir teveliams susirinkimu metu idomu butu tokia trumpa laidele pasiziureti nufilmuota, kaip ju vaikai grupeje su draugais dirba, zaidzia, bendrauja. Nors tai aisku apkrutu aukletojas ir tos senos neuzsiimtu tokiais dalykais. O va tik pradejus lankyti darzeli pirmaisiais metais- tai teveliai tikrai susidomeje stebetu. thumbup.gif Bent as tokia minti jau seniai turiu ir medziaga nufilmavau, bet galimybiu visiems teveliams parodyti neturejau, tik aptariau susirinkimo metu, o teveliai galejo pakaitomis namuose pasiziureti.
Atsakyti
QUOTE(Agile @ 2005 01 01, 21:26)
TV grupeje - tai kazkoks absurdas. O kur tada ugdomoji veikla, zaidimai, bendravimas ir pan.?  Sutinku tik su tuo, kad aplamai darzelyje butu TV. Pvz. su 5 - 6meciais praejus sventei galima (ir tikrai jiems idomu) pasiziureti kaip viskas atrode is salies. Ypac susirupina tie vaikai, kurie svenciu, renginiu metu kazka ne taip dare, sakykim susistumde ar pan. Tai kartu ir aptarimas vyksta.
    Manau ir teveliams susirinkimu metu idomu butu tokia trumpa laidele pasiziureti nufilmuota, kaip ju vaikai grupeje su draugais dirba, zaidzia, bendrauja. Nors tai aisku apkrutu aukletojas ir tos senos neuzsiimtu tokiais dalykais. O va tik pradejus lankyti darzeli pirmaisiais metais- tai teveliai tikrai  susidomeje stebetu. thumbup.gif  Bent as tokia minti jau seniai turiu ir medziaga nufilmavau, bet galimybiu visiems teveliams parodyti neturejau, tik aptariau susirinkimo metu, o teveliai galejo pakaitomis namuose pasiziureti.



Sutinku su Agile galetu nors dali laiko ir grupese vaikus filmuoti, vat labai noreciau paziureti kaip musu 2.gif valgo, kaip elgiasi, nes kaip suprantu vaikas vienoks namie ir kitoks kolektyve. O telikas darzelyje tai pats didziausias apsurdas, jeigu jis tam kad vaikai spoksotu siaip sau. schmoll.gif
Atsakyti
Gal aš per daug kategoriška, bet netoleruočiau nei vienos dienos teliko savo vaiko grupėj. Nebent labai labai retai, trumpą laiką ir tik ugdomiesiems tikslams.

Jau ir taip nuo televizoriaus arba nuo kompiuterio nuvaryt neįmanoma. Aš net laisvą dieną turėdama kartais vedu vaiką į darželį vien todėl, kad ten nėra šitų "pasaulio stebuklų".

Va, ot pasakiau rolleyes.gif
Atsakyti