Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Eugenijus Valasevičius.

Sveikos mamytes 4u.gif
Gal kam teko gimdyti pas si gydytoja? kokie atsiliepimai butu? kiek pinigeliu jisai ima? na ir seip gal kokiu pastabu turite, butu labai idomu suzinoti, nes man menesio begyje gimdyti, o as pas ji susitarus, tai smalsauju dabar.. blush2.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(bambule @ 2006 08 17, 18:13)
Sveikos  mamytes 4u.gif
Gal kam teko gimdyti pas si gydytoja? kokie atsiliepimai butu? kiek pinigeliu jisai ima? na ir seip gal kokiu pastabu turite, butu labai idomu suzinoti, nes man menesio begyje gimdyti, o as pas ji susitarus, tai smalsauju dabar..  blush2.gif   biggrin.gif


Netyciom 2 kartus ta pacia tema atidariau, gal kas galit patarti kaip viena is susidubliavusios temos istrinti???!!
Aciu ax.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau prieš 2 metus pas E.Valasevičių mirksiukas.gif Ir lankiaus visą nėštumą pas jį konsultacijoj. Ir viskas buvo gerai. thumbup.gif
Atsakyti
As irgi jau pora savaiteliu begyje tureciau gimdyti pas V.Valaseviciu. na nezinau man ji rekomendavo kaip gera gydytoja, lankiausi keleta kartu, na tikrai nieko blogo negaliu pasakyti, tik zinot jis gal tik daugiau vadovas nei gydytojas, nes pats nieko neapziurineja, o paveda tai padaryti personalui..., o suprantama, kad kai direktorius papraso...Na cia tik mano tokia galbut susidaryta subjektyvi nuomone, bet kaip zmogus jis malonus. Tiesa zadu tiesiai sviesiai paklausti kiek pas ji viskas kainuos ax.gif
Atsakyti
Na man irgi jisai kaip gygytojas visai nieko, tik kad va kai as pas ji su gero viskio bonka nuejau, tai jau patenkintas ir malonus buvo be proto ir snekejo tai ledas kaip graziai, tiesiog liezuvi pagalandes... mirksiukas.gif blush2.gif o kita karta nuejau pas ji apziurai be nieko, tai jisai snekejo belekaip... bla bla bla nieko malonaus, vos ne ko tu cia nori, jeigu tau viskas gerai.. doh.gif schmoll.gif tai va, bet galiu pasakyti, kad dovaneles jisai labai mielai priima ir tai kuo puikiausiai parodo g.gif

tik va galiu pasakyti, kad jauciuosi, kad kaip direktorius tai per daug gal savimi pasitiki ir apsileides, nes jisai atostogavo o ji pavaduojanti sesele man nesugebejo antikuniu laiku suleisti (nes pas mane Rh neigiamas)... doh.gif tai as pakraupus buvau, o tas gryzo is atostogu pamate, kad man ju nesuleido tai sedejo ir veido spalva vis atspalvius keiti, tai zalia, geltona, raudona....is gedos nezinojo kur detis...taip ir buna turbut su tais afigenais gydytojais, tai as kazakaip juo jau suabejojau, nors irgi ejau delto, kad patirtis labai didele ir geru atsiliepimu labai daug teko girdeti... 4u.gif tai net nezinau tongue.gif

seip tai gimdymas.lt Mazylio GN puslapyje yra gimdymo kaina parasyta - paskaityk 33 klausima biggrin.gif bet jeigu savo kaina pasakys, tai informuok, kad per mazai neduociau biggrin.gif blush2.gif 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na va mane treciadieni guldo, ketvirtadieni darys cezari, tai as tau bambule parasysiu kaip praejo, kiek paime jisai pinigeliu. Matai as pas ji keturis kokius kartus buvau, bet niekados nieko nenesiau, tai va kodel jisai tiktai pirma karta ir pavede daktarei apziureti mane, echo padaryti, malonus toks buvo, bet vistiek pats nieko neapziurejo. Kiek kartu pas ji daugiau buvau, tai tik paklause kaip jauciuosi, kaip noreciau gimdyti (as siandie jau uzlauziau ji kad pasakytu ir gumos netemtu, nes pas mane dubens trauma buvusi ir todel pati negaliu gimdyti), juk ne as sprendziu kaip ar galiu pati gimdyti ar ne g.gif .
Kiek isgirdau is pokalbiu, kad teiravosi, kiek kokia gydytoja turi operaciju sia savaitele, tai gali buti, kad jis tik pavadovaus.... verysad.gif
jei galesi iki ryt gal sulauksiu dar, kad parasytum kur konkreciau ieskoti apie kainas Mazyli GN, nes nelabai randu kur ax.gif
Oi kiek nervu dabar kainuoja laukti 2.gif
Atsakyti
Sveikos! As pries gerus metus gimdziau "mazylyje" ir butent pas Valaseviciu, buvo netiketas cezaris,mane operavo jis. Man viskas patiko,jis rupestingas ir malonus gydytojas,kiekviena diena ateidavo paziuret po operacijos,net sekmadieniais kaip jauciuosi ir t.t. O del kainos tai buvau pries gimdyma jau klausus kiek mazdaug,tai jis isisukinedavo sakydavo svarbiausia,kad viskas praeitu gerai,o galit moket ir i kasa,bet mes davem 700 litu ir isvaziuodami namo dar gera viskio bonka nupirkom.
Papildyta:
gintuks nesinervuok viskas bus gerai! Sekmes tau laukiant savo stebukliuko!
Atsakyti
QUOTE(gintuks @ 2006 08 21, 20:58)
Kiek isgirdau is pokalbiu, kad teiravosi, kiek kokia gydytoja turi operaciju sia savaitele, tai gali buti, kad jis tik pavadovaus.... verysad.gif
jei galesi iki ryt gal sulauksiu dar, kad parasytum kur konkreciau ieskoti apie kainas Mazyli GN, nes nelabai randu kur ax.gif
Oi kiek nervu dabar kainuoja laukti 2.gif


Na parasyk butinai, kaip seksis, ar pats operuos, ar kokia kita gydytoja! mirksiukas.gif ir kaip jausies po to ar viskas bus gerai biggrin.gif o tas internetinis puslapis tai: www.gimdymonamai.lt --> klausimai ir tasakymai--> ir pasiziurek 33 klausima... Cituoju, kad enreiketu ieskoti... biggrin.gif blush2.gif
"33. Kiek kainuoja gimdymas?
Jeigu pageidauja moteris gydytojo globos gimdymo metu, kainuoja 460.88 lt."

tai sakau kokius 500 lt tikrai reiks duot, a tai kazkaip po tokio atsakymo maziau jau net minciu nekyla... ax.gif

Na lauksiu is taves ziniu, kaip sekesi!!! Kuo didziausios sekmes, ir neisibaimink belaukdama, viskas bus gerai, pamatysi mirksiukas.gif thumbup.gif o beje kiek tau savaiteliu dabar yra? nu tiksliau kiek laiko bus, kai operacija darys? Laikykis! thumbup.gif 4u.gif


Atsakyti
Man jeigu nuspres operuoti ketvirtadieni tai bus lygiai 39 savaiteles. Bet tik tai keista zinok kad jisai nusprende viska net neapziurejes manes, net echo nepadare, pasakiau jam, kad labai retai dabar judesiukus jauciu, tai jis ai cia, gimda susitraukineja todel ir reciau jauti schmoll.gif ...Ir viskas sako, susimatysim treciadieni.
Na ka tikiuosi kaip gydytojas viska padarys gerai, svarbiausia tik kad vaikiukas butu sveikas 4u.gif
Tiesa galvojame su vyru arba 500 ar 600 duoti, na net nezinau...pasiskaiciau vakar uzdarytoj temoje apie Mazylio GN, kad jau labai ivairuoja tos kainos...Na jis manau dar kaip vyr.gydytojas gal daugiau laukia biggrin.gif
Kai tik grysiu pasistengsiu is karto parasyti kaip pasiseke.
Aciu uz palinkejimus, ir as tikiuosi kad viskas bus thumbup.gif , bet vistiek visa diena kaip nesava 4u.gif
Atsakyti
nezinau man tai jis kaip gydytojas nelabai patiko
Atsakyti
QUOTE(Astutelama @ 2006 08 23, 00:40)
nezinau man tai jis kaip gydytojas nelabai patiko


Na man irgi nelabai aptinka, toks padlyza man jisai, kuriam tik dolerio zenkliukai akyse sukasi... ax.gif o del apziurejimo, kaip ir gintukas sake, tai jisai labai atmestinai viska daro, as kai paklausiau kada nestumo gale echoskopa darys, tai net apsauke mane, kad man jo visai nereikia ir isvis kuo maziau tu echoskopu tuo geriau... g.gif kazkaip kaip tik visi gydytojai paciam gale visada pasiziuri ar viskas gerai, nes kaip kitaip gali pamatyti, jeigu ne per echoskopa?! doh.gif smile.gif

na lauksiu kol gintukas grys ir savo asviezius atsiliepimus parasys...as va 08.28 d. irgi pas ji einu ir ytariu irgi cezariui data nustatyt turetu jau tikslia, tai ziuresim ka pasakys ir kaip elgsis... 4u.gif

Papildyta:
Hm... kazkaip galvojau jis ant tiek geras ir populiarus gydytojas, kad cia atsiliepimu apie ji nespesim skaityti, o ziuriu, kad situacija liunoka...tongue.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gintuks @ 2006 08 22, 22:05)
Kai tik grysiu pasistengsiu is karto parasyti kaip pasiseke.
Aciu uz palinkejimus, ir as tikiuosi kad viskas bus  thumbup.gif , bet vistiek visa diena kaip nesava 4u.gif


Na tikiuosi gintukas jau greitai grys namucio ir ras minutele prisesti parasyti savo ispudziu, kaip praejo operacija? ar patenkinta? kiek pinigeliu davet?...na viska viska, nes man terminas irgi nenumaldomai arteja, tai baisoka biski... o cia gydytojas tas pats, tai smalsuma skankina juodai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Super Gydytojas!!! Labai dėmesingas ir rupestingas. Esu labai laiminga, kad gimdžiau būtent pas jį. Labai dėkingi, kad viską tinkamai ir laiku atliko. Dabar jau 2 mėnesiai džiaugiamės savuoju angeliuku. Manau, kad gydytojo Valasevičiaus patirtis būtent ir išgelbėjo mūsų mažylį. Gydytojas iš didžiosios raidės.

p.s.raskit gydytoją, kuris neima pinigų smile.gif
Atsakyti