Įkraunama...
Įkraunama...

Kėdžių apsaugos ("suknelės")

Sveikos,

kai mano pana pradėjo lakstyti su sausainiu arba obuoliu rankose, sunerimau dėl savo valgomojo kėdžių gobeleno švarumo. Na, kol kas dar lakstau pati iš paskos su vanish, bet neužilgo ta diena, kai mane namuose pakeis auklė, ir bijau, kad mano baltos kėdės pasidarys dėmėtomis.
Baldų parduotuvėje mačiau tokias "sukneles" kėdėms, pasiūtas iš gražios medžiagos ir saugančias nuo mažų vaikiškų rankyčių (ir ne tik nuo jų, žinoma). Deja, kaina nelabai jau džiuginanti širdį - apie 200 litų už vienetą. Na, beveik tiek, kiek pati kėdė. O kai kėdžių visos 8 ...
Trumpai tariant, norėjau pasiteirauti, gal kuri turit tų "suknelių" siuvimo schemutes, ar bent žinote, kur jas galima surast. Būčiau be galo dėkinga ir aš, ir mano kėdės 4u.gif
Papildyta:
user posted image

kalba eina apie tokias "sukneles"
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2006 08 18, 15:30)
Sveikos,

kai mano pana pradėjo lakstyti su sausainiu arba obuoliu rankose, sunerimau dėl savo valgomojo kėdžių gobeleno švarumo. Na, kol kas dar lakstau pati iš paskos su vanish, bet neužilgo ta diena, kai mane namuose pakeis auklė, ir bijau, kad mano baltos kėdės pasidarys dėmėtomis.
Baldų parduotuvėje mačiau tokias "sukneles" kėdėms, pasiūtas iš gražios medžiagos ir saugančias nuo mažų vaikiškų rankyčių (ir ne tik nuo jų, žinoma). Deja, kaina nelabai jau džiuginanti širdį - apie 200 litų už vienetą. Na, beveik tiek, kiek pati kėdė. O kai kėdžių visos 8 ...
Trumpai tariant, norėjau pasiteirauti, gal kuri turit tų "suknelių" siuvimo schemutes, ar bent žinote, kur jas galima surast. Būčiau be galo dėkinga ir aš, ir mano kėdės  4u.gif
Papildyta:
user posted image

kalba eina apie tokias "sukneles"

O taip, ir as labai noriu anytai apsiuti kedes, kadangi baisokos, as del tos priezasties, bet tikslas vienodas. biggrin.gif Esu macius labai seniai kazkokiam zurnale, todel vaizdelis liko mano smegeninej. g.gif As butinai siandien, jei bus laiko, pasipaisysiu, nufotkinsiu ir pasiusiu. tongue.gif Jei ne siandien, vistiek atsiusiu. smile.gif
Atsakyti
Liuks tema, labai reikalinga thumbup.gif drinks_cheers.gif .

Aš norėčiau pasiūti drabužėlį sofai. Jei įmesit aprašymų būsiu dėkinga. 4u.gif
Atsakyti
Radau brėžinius, bet nemoku išversti teksto iš anglų kalbos. Rašau nuorodą:google parašiau "chair covers" ir paspaudžiau "vaizdai". 20 puslapyje ir yra tie brėžiniai su paaiškinimas (ourhause.ninemsn.com.au/). Tekstą ir brėžinius galima atsispausdinti. Aš taip pat būsiu dėkinga, jeigu kas nors išvers ir vertimą patalpins Supermamose.
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2006 08 25, 18:12)
Radau brėžinius, bet nemoku išversti teksto iš anglų kalbos. Rašau nuorodą:google parašiau "chair covers" ir paspaudžiau "vaizdai". 20 puslapyje  ir yra tie brėžiniai su paaiškinimas (ourhause.ninemsn.com.au/). Tekstą ir brėžinius galima atsispausdinti. Aš taip pat būsiu dėkinga, jeigu kas nors išvers ir vertimą patalpins Supermamose.


Nu neradau aš 20 puslapyje jokių brėžinių g.gif Man rodos, kad tuos sijonus galima pasiūti pagal kėdę tik ją išmatuoti reikia.
Atsakyti
Keista, kad neradai. Aš dar kartą patikrinau -yra. Atsispausdinau ir tekstą ir brėžinukus. Dėl siuvimo tu teisi, ten ir aiškina kaip išmatuoti kėdę, kaip siūti. Turint vertimą ir matant brėžinius, nesunku pasiūti užvalkalą ir kitų išmatavimų kėdei.
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2006 08 26, 11:59)
Keista, kad neradai. Aš dar kartą patikrinau -yra. Atsispausdinau ir tekstą ir brėžinukus. Dėl siuvimo tu teisi, ten ir aiškina kaip išmatuoti kėdę, kaip siūti. Turint vertimą ir matant brėžinius, nesunku pasiūti užvalkalą ir kitų išmatavimų kėdei.


nu, rimtai nerandu, gal gali atsiust man per az. buciau labai dekinga.

Atsakyti
Aš radau 21 psl.
Prašau mirksiukas.gif
Suknelė kėdei:-)
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2006 08 26, 13:50)
Aš radau 21 psl.
Prašau mirksiukas.gif
Suknelė kėdei:-)


aciu labai, as ieskojau 19, 18, bet ne 21 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Kazkaip ten idomiai nupiesta. Idomu kaip reiks kėdę "aprengti" jei apacioje atloso siauriau negu virsuje. as padariau piešinuką, bet kol kas negaliu įkelti- vyras fotiką išsivežė
Atsakyti
Nu jo, radau ir as dabar tongue.gif brezinys tai netikes, o versti tai visai neapsimoka, nes nesamone parasyta.

jei kede apacioj siauresne, o norit prigludusios "sukneles" reikes isiuti uztrauktuka.

Be to cia nera sijono iskarpos.
Atsakyti
QUOTE(*sraige* @ 2006 08 26, 16:12)
Nu jo, radau ir as dabar tongue.gif brezinys tai netikes, o versti tai visai neapsimoka, nes nesamone parasyta.

jei kede apacioj siauresne, o norit prigludusios "sukneles" reikes isiuti uztrauktuka.

Be to cia nera sijono iskarpos.


O man rodos, tereikia kirpti pagal atlošo virsu ir apacioje prisiuti kaspinus, su kuriais paskui galima suverzti tiek, kiek reikia. Nu nezinau kaip kitaip paaiskinti. Rytoj įdėsiu nuotraukas ir pabandysiu paaiškinti kaip aš siūčiau tokias sukneles kėdėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigita: 26 rugpjūčio 2006 - 20:18
Oki, laukiam.

As tai esu pasisiuvus virtuvinems kedems tokius uzvalkaliukus atskirai atlosui ir sedynei. Sedynei su guma apacioj, uzsirisa raistukais. Labai liuks, nuemei, isplovei, o kedes isvalyt sunkiau.
Atsakyti