Įkraunama...
Įkraunama...

Beveik neribotas gimdyvių lankymas ligoninėse:

Kažkuri čia sakė, kad pas 3 palatoj gulinčias sugužėjo apie 10 žmonių ir pan., manau, čia jau iš privalumų darosi nebeprivalumai, vaikelis gali taip infekciją kokią pasigaut...gal geriau, kai anksčiau gimdyvė galėdavo pailsėt ir vaikeliui ne toks pavojus būdavo, kaip manot g.gif , ar visuose gimdymo namuose galima bet kada ateit, niekas neregistruoja, neriboja?
Atsakyti
as gimdziau Amerikoje. pala buvo skirta dviems. kiekviena is musu turejo teise atsivesti per 1 karta ne daugiau nei 2 lankytojus rolleyes.gif visi lankytojai grieztai surasomi priimamajame, jiems isduodami leidimai ieiti i pagimdziusiuju skyriu smile.gif
Atsakyti
Gal kam ir patinka lankytojai,bet mano atveju buvo taip... Palatoje gulejome tik dviese su vaikais. Man po gimdymo norejosi pailseti ir ramiai pabuti su vaiku. Aisku aplanke vyras,bet visi kiti lauke sugriztant namie. O tuo tarpu pas palatos "kaimyne" lankytojai ejo sniurais,tai man buvo taip "ramu"- tikras siaubas!
As grieztai uz lankytoju ribojima!
Mamos pagalvokit ir apie savo vaikuti ir apie salia gulincias mamas. Gal man reikejo kelti triuksma..?,bet to nepadariau.
Atsakyti
As irgi manau, kad lankytojai turetu buti ribojami. Nes kai pas mano palatos kaimyne pradejo eiti po kelis kartus per diena: vyras ir sunus 5 m., kuris lakstydavo po palata, anyta su uosviu, mama (dirba Klinikose tai kur buvus, kur nebuvus), dvi drauges ir pusesere su vyru ohmy.gif
Siaip po gimdymo ir ramybes norisi, ir baisu, kad 2.gif kokios infekcijos nepasigautu, nu ir maitinti vaika reikia, o prie pasaliniu nera malonu krutis demonstruot, o pastoviai buti prisidengus irgi neiseina.
Manyciau pacios mamytes turetu buti tokios supratingos ir pasakyti draugam, kaimynam ir tolimiems giminaiciams, kad labai lauks, bet truputi veliau - kai gris namo bent jau smile.gif















Atsakyti
laugh.gif Man irgi nelabai nuskilo su palatos drauge, pas kuria lankydavosi ilgai nelabai kulturinga besikeikianti kupishkieciu chebryte. Man labai nejauku buvo maitinti, juolab, kad tie nesidrovejo paspoksoti. Be to, kai isvazinejo palacioke namo, jos pasiimti atvaziavo ta pati chebryte gerokai isgerusi, tai po to net palata vedinau.
Gretimoj palatoj vyras atvare pas zmona lydimas visos svitos su sampanais, meskinais ir operatoriaus. Tai ten irgi smagus baliukas buvo
Atsakyti
Na pas mus lankytoju daug nebuvo, bet jei butu pradeje eiti voromis tikrai buciau pasakiusi, laimei buvome dvivieteje palatoje, o jei lovu yra daugiau, gymdyves kokios 4 ir lankytoju kruva, tai kas tada per bardakas butu. As irgi uz ribojima, juk neilgai bunam tuose gimd.namuose. spes visi namuose aplankyti ir niekam netrukdys.
Atsakyti
as asmeniskai gulejau vienvieteje palatoje, bet toje ligonineje tokia tvarka: i skyriu/palata galima uzeiti tik vaiko teciui, broliams ir seserims. Visi kiti lankytojai priimami uz skyriaus ribu (ten buvo tokie minkstasuoliai, staliukai, galu gale kavine). Manau, kad tai geras sprendimas. Na man paciai mano lankytojai (artimi zmones) gal nebutu trukde, bet jei yra palatoje dar viena mama su 2.gif , tai g.gif
Atsakyti
Aš gulėjau palatoje su vaiku ir šalia gulėjo dar viena mamytė su mažyliu..Žinokit, mus abi pjovė lankytojai..Pas mane plūdo giminaičiai, pas ją - giminės ir draugai. Ir nieko tu jiems nepaaiškinsi, nori žmonės aplankyt, nuoširdžiai pasveikint tai ir eina..Ir į ligoninę, ir į namus ėjo aktyvesni smile.gif
Ypač man nepatikdavo, kad turėdavau išklausyt jų asmenines istorijas (t.y. moteriškosios pusės prisiminimus kaip jos gimdė, ką, kokio svorio ir kiek laiko gimdė), taip pat nuoširdžiai pasidžiaugti už tą mamą. Ji darė taip pat su mano lankytojais. O norėjosi ramybės..užtekdavo mums savų vyrų, juk taip gera susiglaudus žiūrėti į ką tik gimusį, knirkiantį ryšulėlį lovytėje..
Gimdžiau Šv. Jokūbo ligoninėje, tai ten kai kurie dar nusipirkdavo tą reikalingą vienkartinį apavą ant kojų, o kiti..eidavo kaip turi būt, net rankų neplaudavo rolleyes.gif Jokio registravimo ir pan. Būdavo net prieš naktį lankytojų blink.gif
Aš prieš tokius masinius lankymus gimdymo namuose. Tai kažkaip nekultūringa ir ne laikas lįsti pas gimdyvę. Sunku ir taip: gyjantys plyšimai, kraujavimai, nuovargis, žindymo vargai..
Aš sakiau, kad nelabai noriu, bet sutinku priimti lankytojus po mėnesio ir namie laugh.gif
Pati nelendu pas gimdyves į ligonines. Esu buvus tik vienąkart. Važiavau į Kauną pas savo draugę, nes žinojau, kad jai labai labai norisi, jog aš ją aplankyčiau būtent po gimdymo ligoninėje. O draugo (-ės) noras- man įsakymas wink.gif Ilgai nebuvau ir atėjus jos vyro giminei lankyt, tuoj pat dingau, kad nevargint mamos masiniais susibūrimais sad.gif
Atsakyti
O galvojau, kad tik mane is proto vare palatos kaimynes lankytojai...nervino nerealiai...pagimdziau 2 val. dienos, po 2 val. jau palatoj gulejau..o ten sniuuuurais ejo lankytojai...o as net negalejau i tulika atsikelti, nes kraujais pludau ir buvo kazkaip nepatogu jais taskytis pries svetima vyra ir tunta draugu....na, sudas kazkoks buvo...as grieztai prisakiau manes niekam nelankyti, isskyrus mano vyra...net mamos nepriemiau...
Atsakyti
Nezinau ar tai geranoriskumas g.gif
Nesuprantu kokiu tikslu kai kurie zmones eina i gimdymo naumus "lankyti".
As manau, kad turetu eiti tik artimiausi zmones. O kas yra tie artimiausi - nusprendzia pati nauja mamyte. Gal ir keli tie zmones gali buti, bet ne visi is karto ir ne per ilgai.
Kai mano viena bendradarbe (nukvakus senmerge) pasake, kad pranesciau is karto, kai pagimdysiu, nes jos (t.y. penkios-sesios bendradarbes) ateis manes aplankyti i gimdymo namus, vos nepradejau garsiai juoktis laugh.gif O kitom bendradarbem pasakiua, kad paaiskintu jai, kad ji tikrai nera tas zmogus, kuri noreciau pamatyti pirma po gimdymo biggrin.gif Ir net ne desimta wink.gif
Atsakyti
Man atrodo kad dazniausiai lanko ne todel kad labai nori pasidziaugt naujo zmogucio atejimu i si pasauli, o todel kad taip reikia, taip priimta... Pas mane norejo ateiti keli draugai aplankyt, mano laimej jie nezinojo kur tiksliai as guliu, tai paskambino, ir gavo apsisukt prie ligonines duru ir pedint namo. blush-anim-cl.gif
Man uzteko mano ir vyro giminiu, vyro tevai gyvena visai salia ligonines, tai ateidavo issipuste, issikvepine kasdien blink.gif , siaubas kai prisimenu... Mano mama (atvezus mane i ligonine gimdyt), turbut net nuvaziavus namo nebuvo, prie ligonines stovejo kol gimdziau laugh.gif , tai jai jokiu pretenziju neturejau, nes ja norejau matyt is karto po vyro. Buvo atvaziave ir mano gimines (su kuriais dazniau bendraujam), bet nedaug, ir nors pirmas tris paras gulejau viena palatoj, nenorejau kad eitu daug zmoniu, nes man vienaj buvo maza ta mazo zmogeliuko, o juo dalintis su kitais as visai nenorejau. VGN siaip yra ribotas lankymas, nustatytos lankymo valandos, tik vyrai atrodo gali ateit bet kada, o kiti tik po du zmones vienu metu pas viena gimdyve. (nors kas nori tas suranda ir kitus kelius, kaip aplenkt ta moteryte prie duru, kuri uzrasinejo pas ka eina laugh.gif , na pavyzdziui per priemimo skyriu rolleyes.gif )
Atsakyti
As prasiau atskiros palatos, tad su leliuku buvome 3, niekas mums netrukde ir vyras buvo kiek norejo thumbup.gif o su giminaiciais ir draugais buvom susitare,kad neitu i ligonine. tad ligoninej buvo patys artimiausi zmones: vyras, mano teveliai ir uosviai.
Atsakyti