Įkraunama...
Įkraunama...

Šneka vaikai - anekdotinės situacijos

Nors mano mazyliui tik 4 menesiai, taciau juokeliu netruksta ;D, tai isivaizduoju ko prisneka ir prikrecia didesni ohmy.gif. Pasidalinkim tomis nepakartojamomis akimirkomis su visais.

Sia tema paskatino atidaryti sios dienos ivykis. Vaikiukas pavalge, pakeliau, kad atsirugtu. Po kek laiko jis tai garsiai padare taip "riebiai"net 3 katus ir pasidziauge garsiai susukdamas :"COOOOOOOOL" ;D
Ir siaip, nors tetis mokesi vokieciu k., as prancuzu, bet vaikas pardeda sneket angliskai, ne karta esame isjirde "OKEI", "JEEEE-JEEEE" [smiley=crazy.gif]

[smiley=kate.gif]
Atsakyti
Karta gatveje nugirdau toki pasikalbejima. Kokiu triju-keturiu metu berniukas su tevu eina pro dideli suni. Vaikas ir klausia: Teti, o mes to suns bijom?  ;D
Atsakyti
Maniskis, kai jam buvo  4 metai, karta yra labai tauta nudziugines viesoj vietoj... Maximoj, ten kur kosmetika, moteriskiu milijonas, o jam zmogui ten visai neidomu pasirode. Tai jis garsiai eme deklamuot:
Lyja lyja lietus,
per karaliaus pietus,
karaliene verkia,
karaliukai knarkia.

Po to pamaste ir pridejo:

Saulute sviecia,
igerti kviecia.

Kaip as begau is to skyrelio ;D ;D ;D

Atsakyti
As papasakosiu, ka mano vienas 4,5 metu giminaitis isvedziojo. Jo mama grizta su mazu broliuku-leliuku po to baisaus KDS skiepo. Mama sako teciui, kad jau is anksto zvakute nuo temperaturos tam leliukui idejo. O vyrenelis ir klausia: "o kada mamyte jus ja uzdegsit ??? "
;D ;D ;D
Atsakyti
vAKAR MANO MAZYLE "sUSKELE" ;D
-kAI AS UZAUGSIU, IRGI, KAIP TU , GALESIU EITI I DARBA?
-tAIP, BET PIRMIAUSIAI TU EISI I DARZELI, PO TO I MOKYKLA, I UNIVERSITETA....
- o PO TO AS BUSIU PRAEZIDENTE - ROLANDE PAKSE ;D
Atsakyti
Mano maziukei dabar labai reikia liemenuko, tai ka bepadaro ir is karto " kose vagiau, memenuka pirksi?"
Atsakyti
Manoji šiandien porino, ką buvo apsirengusi, kai vaidino Raudonkepuraitę:
-O batai tai buvo tokie patys kaip šiandien apsiavusi....
Atsakyti
Mano Kasparas (2.5 m) siandien suskele bajeri. smile.gif
Atsigule ant pilvo, padave man gumyte plaikams, susidejo rankas uz nugaros ir sako:
-Dek, mamyte!
-Ka deti?- klausiu.
-Tu "faras", mama. Pagavai mane! [smiley=1_5.gif]
Tiesa pasakius, nezinojau ar juoktis, ar subarti, kad taip negalima..... :-/
Ir kaip tie mazgiai taip viska isidemi, man niekaip nesuprantama. Tuo labiau, kad stengiames tokiu laidu neziureti, kai vaikas salia. Bet.... ???
Atsakyti
Vakar su dukra einam takeliu,matau boruzele ant takelio,sakau:
    -Silvute,paziurek,kaip saulute siltai sviecia,kad net jau ir dievo karvutes ant takelio tupi sildos smile.gif
    Silvute apsizvalge,pasiziurejo i mane tokia israiska idomia ir sako:
     -Na,mamyte,kur tu karve matai?As tai tik boruzele cia matau wink.gif
Atsakyti
juliukas (beveik trimetis) naujai ishkepta sesyte vis bucioja bucioja, po to ima ir pareiskia: "ji dar mazha, nemoka laikyti shautuvo...". aceit kox nusivylimas...
Atsakyti
Ieva 5m labai megsta pasisakyk religine tematika [img]http://www.mainzelahr.de/smile/unsortierbar/1132.gif[/img]
Taigi sako-"mamyte,kai mes mirsim ir pateksim i dangu,tai moterys pavirs mergelem,o berniukai-dievuliais".
[img]http://www.mainzelahr.de/smile/unsortierbar/rogbell.gif[/img]
Atsakyti
2.5 metuku mano dukterecia ziuri kaip senelis plauna protezus.  Staiga jai ateina proto nusvitimas ir ji kiek ikabindama lekia pas mamyte.
- Mama, idekim dantis mazytei, o tai kaip ji be dantuku , vargsele, gyvena... As su dantukais, tu su dantukais, senelis net kelias poras turi...
Atsakyti