Įkraunama...
Įkraunama...

Kur miega jūsų šunys?

Kur miega jūsų augintiniai? Mūsiškis dobermanas buvo pripratęs miegoti ant fotelio, paskui net ant lovos, žodžiu-lepūnėlis, dabar ant žemės miegoti negali, nes jam šalta. Dabar miega ant tokio čiužinuko,bet ir tą jis baigia sudraskyti. Gal kas kokią gerą mintį mesteltumėt? Bo sukam galvą, gal jam kokį fotleį iš dėvėtų baldų nupirkti?
Atsakyti
QUOTE (šilka @ 2004 09 05, 09:31)
Dabar miega ant tokio čiužinuko,bet ir tą jis baigia sudraskyti. Gal kas kokią gerą mintį mesteltumėt? Bo sukam galvą, gal jam kokį fotleį iš dėvėtų baldų nupirkti?

Siaip labai nebloga mintis. Mano tevu suo toki turi thumbup.gif
Atsakyti
mano šuo turi savo vietele apvalia para,o nakti aš jam patiesiu kaldra, ryte sulankstau padedu i spinta,ir tvarka thumbup.gif
Atsakyti
laugh.gif dabar prisiminiau, kaip mano drauge jos kolis rytais zadina laugh.gif , ilipa i jos lova, atsiremia i siena visomis letenomis ir su nugara stumia nuo lovos, o lova viengule, tad jeigu ji labai greitai neisipa is lovos, atsiduria ant grindu laugh.gif
Atsakyti
Mano sunia miega po palangemis, nes ten jam vesiau, o dienomis isitaiso kur minksciau-ant lovos, ar ant pagalviu. Siaip, kai buvo mazesnis, miegojo ant sedmaisio, dabar nebelabai telpa, bet vistiek ten savo rura kartais isuka laugh.gif
Atsakyti
Pas mane ciau-ciau yra, drambliskas toks, stambus, zodziu biggrin.gif Tai jam visada karsta buna, vasara miega virtuveje ant plyteliu, dar megsta miegoti koridoriuj prie duru, ten kilimine danga patiesta, o naktimis gale mano lovos susirango, tipo mane saugo, bet i lova jo ir noredama nepriprasyciau uzlipti, toks jau jis nestandartinis, inteligentas ir nelipo niekur, guli tik ant zemes... thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų šarpėjus pusę nakties pas mus lovoj prie vyro kojų (jis šeimininkas). O likusią nakties dalį eina pas dukrą į kambarį ant sofos, ten jau miega viena. Ant grindų miega tik norėdama atsivėsinti, pavyzdžiui grįžus iš lauko.
Atsakyti
QUOTE (Mytera @ 2004 09 06, 07:53)
Pas mane ciau-ciau yra, drambliskas toks, stambus, zodziu biggrin.gif

g.gif o tai kokiu tada pavadintum tris kartus uz ciauciu didesni suni? laugh.gif
Atsakyti
Ech, tie šunys lepūnėliai. Mes, ant baldų, ant kurių mes patys sėdim ir miegam, atpratinom nelipti, kai senus baldus pakeitėm naujais. Aš ir galvojau apie sėdmaišį, bet ji netilps g.gif .
Atsakyti
Mūsų nors ir labai kilminga auksiaspalvė retriverė miega vonioj (kai karšta) arba koridoriuj ant žemės. Na o dieną pasirenka strateginę vietą, kur matosi daugiausiai šeimos narių biggrin.gif . Ant baldų lipt griežtai draudžiam, nors kai mūsų namie nebūna, tik dukra, kaip suprantu bando miegot visur wink.gif (mačiau nuotraukas) . O kiek bandžiau visokias antklodes- sugraužia per kelias dienas, nusispjoviau- tegu miega taip, pati kalta
Atsakyti
Musu avigalvis miegojo sename fotelyje, bet kai foteliui neliko vietos, tenka miegoti ant zemes. Padejom kilimeli, bet suns jis nezavi. Kai mes namie, tada suo issidrebia ant kilimo miegamajame ar svetaineje, na, ten kur mes. nakti irgi pamiega vienur, pamiega kitur. Siaip nakti labai megsta miegoti svetaineje ant minksto kampo smile.gif Kai as nubundu nakti, tai visada "eksperimentuoju": staigiai soku is lovos ir stengiuosi uzklupti ji ten mieganti. vargselis, kaip jis sunkiai velka nuo oteliu savo uzpakali, kaip jam buna geda, kaip jis gailisi... kol as nueinu miegoti smile.gif O tada toks garsas "op" ir suo vel sau ramiausiai miega smile.gif
Tiesa, Maximos reklamoj maciau labai grazius fotelius sunims. Ech, kad taip i ja nuvaziavus...
Atsakyti
Ech, gudrus tie jusu avigalviai... rolleyes.gif o mano mazylis net ant sofos neiisitenka sad.gif
Atsakyti