Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip ruošiat grūdų košes savo mažyliams?

mamytės, prašau jūsų pagalbos...
mano dukrytė tikra mėsiaėdė doh.gif
ji be jokių problemų galėtų visą laiką valgyti vien mėsą...
dar daržoves pripažįsta, o apie kokias nors kruopas tai nagali būti jokios kalbos schmoll.gif
kai pasižiūriu į visokias sveikos mitybos piramides, tai verkt norisi unsure.gif
jei sugebu kelis makaronus įsiūlyt-tai jau šventė...o daugiau nieko-nei kruopų nei duonos...nei bulvių... g.gif
tai dabar pradėjau galvot, gal nemoku skaniai paruošt, nes mažoji nuo mažens pripažįsta tik maistą su prieskoniais dar visokias alyvuoges ir pan. Kaip jai įsiūlyt, kai nes saldžiai nelabai mėgsta? g.gif
Atsakyti
as verdu verdu "skaneja"firmos.tryju grudu, ir yra avizu kruopos.toks paprastas permatomas traskantis maiselis.labai lengvai ir greit gaminas.avizu nelabai, nes jose yra tokiu lyg lukstu.o stai tryju grudu niam niam.abi kerta.ir pusryciams, ir i darzoviu sriuba yberiu.liuks.pabandyk.
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2006 08 20, 15:27)
tai dabar pradėjau galvot, gal nemoku skaniai paruošt, nes mažoji nuo mažens pripažįsta tik maistą su prieskoniais dar visokias alyvuoges ir pan. Kaip jai įsiūlyt, kai nes saldžiai nelabai mėgsta? g.gif


Na mūs situacija buvo beveik atvirkštinė - kruopas labai pamėgo ir abi dvynukės jas kemša už abiejų žandų (t.y. visų keturių) tongue.gif .

Bet jei taviškė nemėgsta saldžiai pabandyk keletą triukų - mėsą pabandyk virti su kruopomis, pvz. grikiais, makaronais, ryžiais. Prieskonius tuos pačius dėk, mėsiškus - gal susigundys.

Jei daržoves mėgsta - pabandyk išvirti dribsnių košę su tarkuotu moliūgu, cukinija, gal morka patiks. Galima proporcijom bandyt apgauti - daugiau daržovių, o kruopų tik nedidelę dalį. Paskui kruopų padidinsi mirksiukas.gif

O iš tavo lėkštės mėgsta lesioti??? jei apti dažnai valgytum, gal paprašytų., taip sakant, asmeniniu pvz. užkrėstum

Sėkmės essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Meljola @ 2006 08 22, 00:21)
as verdu verdu "skaneja"firmos.tryju grudu, ir yra avizu kruopos.toks paprastas permatomas traskantis maiselis.labai lengvai ir greit gaminas.avizu nelabai, nes jose yra tokiu lyg lukstu.o stai tryju grudu niam niam.abi kerta.ir pusryciams, ir i darzoviu  sriuba yberiu.liuks.pabandyk.

O aš maitinau savo suneli,bet nuo grudu koses jam išberia labai užpakaliuka taigi duodu jam tik manu koses.
Atsakyti
mano pilietis tai kerta visas koses pilna burna, as jau kartais nebeismastau ka ir bepaivairinti is tu kosiu, t.y. ir vienos rusies duodu ir keliu grudu, ir su pienu ir su uogom, zodziu kaip tik ismastau, bet ....tik idedu mesos (vistienos ar versienos) musu valgymui STOP g.gif
Atsakyti
SAUNUOLE KAD MESYTE VALGO.MANO ABU VAIKAI MESEDZIAI.GERAI KRAUJAS GERAS. smile.gif AS TAI SAVO MERGINAI I KRUOPINES KOSES IMAISAU MESYTES AR DESRELES, TAI LABAI SKANIAI VALGO. (ISVERDU,SUMALU O PASKUI KARTU SU KOSE SUMAISAU) PERKU KRUOPU KOSES KURIOS GREIT ISVERDA , PER 3-5 MINUTES, LABAI PATOGU.PABANDYK thumbup.gif
Atsakyti
Reikia dažnai bandyti duoti, nes vaikas labai negreitai prie naujo skonio pripranta, maniškis taip pat mieliau mėsą renkasi, bet ilgai bandžiau ir pagaliau paskanauja ir grikių ir ryžių tik labai ilgai verdu ir sviesto nepagailiu ir druskos dedu, juk nebūtinai košė saldi turi būti
Atsakyti
QUOTE(ugniezka @ 2006 10 30, 08:33)
SAUNUOLE KAD MESYTE VALGO.MANO ABU VAIKAI MESEDZIAI.GERAI KRAUJAS GERAS.  smile.gif AS TAI SAVO MERGINAI I KRUOPINES KOSES IMAISAU MESYTES AR DESRELES, TAI LABAI SKANIAI VALGO. (ISVERDU,SUMALU O PASKUI KARTU SU KOSE SUMAISAU) PERKU KRUOPU KOSES KURIOS GREIT ISVERDA , PER 3-5 MINUTES, LABAI PATOGU.PABANDYK thumbup.gif


su greitom košėm pas mus išvis jokia kalba neina schmoll.gif , bet turi ir pasiekimų 4u.gif :jau maniškė valgo grikių košę (su mėsyte(aišku), svogūnais, pomidorų padažu) ir makaronus (su dešrytėm ir sūriu) ir kartais valgo ryžius iš sriubytės...
manau tai tikrai didžiulis pasiekimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2006 10 21, 23:18)

O iš tavo lėkštės mėgsta lesioti??? jei apti dažnai valgytum, gal paprašytų., taip sakant, asmeniniu pvz. užkrėstum

Sėkmės essen.gif



iš mano lėkštės ji tik mane maitina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rozarija @ 2006 10 29, 12:25)
O aš maitinau savo suneli,bet nuo grudu koses jam išberia labai užpakaliuka taigi duodu jam tik manu koses.


Čia tai man keista blink.gif Jei įtart alergiją, tai kaip tik manai turėtų alergizuot, nes jie iš kviečių su visu gliutenu g.gif Mano vyresnėlis stipriai alergiškas, tai aš šitoj srity "kryžiaus kelius nuėjus" ax.gif O tai gal tų kruopų nedaverdi, tai mažas skrandukas nesuvirškina? O beria, pvz., nuo duonos? Jei ne-neturėtų bert ir nuo ruginių kruopų košės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviljana @ 2006 08 20, 16:27)
mamytės, prašau jūsų pagalbos...
mano dukrytė tikra mėsiaėdė doh.gif
ji be jokių problemų galėtų visą laiką valgyti vien mėsą...
dar daržoves pripažįsta, o apie kokias nors kruopas tai nagali būti jokios kalbos schmoll.gif

atrodo, kad apie mano vaika cia butu kalbama doh.gif
Lygiai tokia pati biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukrytė irgi jau išaugo iš košių amžiaus. Esu pastebėjusi, kad nemažai vaikų paaugę nebemėgsta košių. O būdavo taip greita ir patogu kokiem pusryčiam ar vakarienei dribsniukų išvirt rolleyes.gif
Dabar verdu sriubytę perlinės kruopos+morkytė +bulvytė, dar valgo miežinių kruopų košytę su dešrelių ir sviestuko padažu, o avižėlių dribsniud dar ir su pienuku kartais įsiūlau.
Taip pat valgo javinukus, anksčiau labai mėgdavo duoniukus.
Atsakyti
Sveikos mamytes. Maniskis vaikinukas tai darzovinis smile.gif tiksliau bulvinis ax.gif nesiskundziu, valgo mesyte, daznai ir viena, ypac is musu lekstes, bet labiau uz visas krupu koses jam patinka darzoviu koses, ypac bulviu kosyte ar kur yra su bulvem biggrin.gif bulve su morka pvz biggrin.gif Grikiu kose nevalgo, ryziu irgi, nebent permalu su smulkintuvu, tai tada dar pakabina. Manu kose irgi ne prie sirdies 4u.gif va, makaroniukai (zvaigzdutes pvz.) tai jam tinka, o jei dar pasaldinta cukrum... tai kerta kaip nezinau kas tongue.gif Ir isvis kazkaip pastaruoju metu taip valgyt pradejo! Ziuriu, kad vis sunkeja, slaunytes putleja... ir zandai jau tokie oho! blush2.gif
Atsakyti