Įkraunama...
Įkraunama...

"Yamaha" muzikos mokykla (Vilnius)

Svaiki! Radau daug klausimu apie Yamaha muzikos mokykla.Siek tiek noreciau Jums papasakot. Pirmiausia zinau tai,kad ji yra net 19 Lietuvos miestu. Jau 4 menesiu vaikuciai yra kvieciami i sia mokykla.Zinau,kad jie turi ivairias programas skirtingo amziaus vaikams.Taip pat turi superingas knygas ir CD ko neradau kitose mokyklose. Tu grizes po pamokos namo gali testi darba toliau. Pamokeles vyksta karta per savaite.Programa nuo 4 men. vadinasi "Robis". Tai toks fantastiskas baltas ruoniukas zaidzia su vaikais per pamoka.Sunku papasakot,reikia pamatyt.Zinau,kad pirmas uzsiemimas vyksta nemokamai visose programose. Siulau nueiti nors i pirma pamoka.O paskui apsispresit pacios. Man patinka. Sekmes!
Atsakyti
mano vaikas, jei muzikuos, tai muzikuos "valdiskoj" muzikos mokykloj ir pramoks muzikos taip kaip turi buti. Pabaiges tokia muzikos mokykla, laisvai gales tada visokiais sintezatoriais varyti, jei tures noro
Atsakyti
mano vaikui Yamahoj laaabai patinka. ir man nusispjaut, ar pramoks jis muzikos ar tik susizaves sintezatoriais... tai jo vaikyste- mano rupestis, kad jis gautu laimingo gyvenimo pagrinda. laugh.gif todel mes einam i Yamahos mokykla thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Mes turejom pasirinkima lankyti pamokeles maziukams arba 'tikroje' muzikalkeje, arba yamahoje. Pati lankiau 'tikraja', gal todel manes ten visai netraukia tongue.gif. Neturiu tikslo paversti dukra muzike - pati uzsinores tada gales ir 'tikraja' isbandyti. O dabar lai sau dainuoja 'robi' daineles, juolab kad noras didziuuulis wink.gif
Atsakyti
Mes šiandien buvome Robio programoje smartass.gif Tačiau Vakaris (1,4 mėn.) zujo nesustodamas doh.gif Rytoj mėginsime eiti pas vyresnius, nes manau, kad jam su mažyliais jau nelabai įdomu 2.gif Ir mokytoja sakė, jog verta pabandyti. O šiaip man nepaprastai patiko thumbup.gif Vakariui irgi. Ypač Robis. biggrin.gif

Smurka, kur tik pažįstamų nesutiksi wink.gif
Atsakyti
Mes lankome Yamahos pamokeles du kart per savaitę. nes mažajai labai patinka.
Vieną kartą (šeštadienį) einam į "Mama ir aš" mokyklelę. Ten dar ir teatriukas ir dailė vaikams yra thumbup.gif .

O antrą kartą einam vien tik į Yamahą Ryto mokykloje (Karoliniškės). Mums visai šalia namų.

Mokytojos skirtingos, bet abi labai-labai fainos, mokančios bendrauti su vaikais, linksmos, demesingos. wub.gif

Pvz. vakar (Karoliniškių filiale) klijavome kartoninę picą - porierinius agurkus, pomidorus, sūrį klijavome ant kartoninio picos pagrindo laugh.gif biggrin.gif. Maniškei labai patiko. Jai visada tokie darbeliai patinka.
Dar uostėm įvairius kvapus. Taip pat vaišino mėtų arbata ir sausainiais.

Išėjus iš patalpos, Kleo prašė : "dar-dar, ta-ta-ta". Ta-ta-ta jos kalba reiškia "šokti" tongue.gif
Atsakyti
Supermama,
O darbelius darėt Yamahos mokyklėlėj? O kurią grupę lankot? Vyresnių?
Atsakyti
QUOTE (Summer @ 2004 09 28, 15:48)
Supermama,
O darbelius darėt Yamahos mokyklėlėj? O kurią grupę lankot? Vyresnių?

Taip, Yamahoj.

"Mama ir aš" taip pat darome darbelius, tik per dailę.
Mums dabar baveik 1,11 mėn. Tai lankome jau "Mažyliai ir muzika". Bet atrodo toje grupėje Kleo buvo jauniausia g.gif
Atsakyti
Mes nelankome Yamahos mokyklėlės nors ir mokomės Ryto mokykloje Karoliniškėse. Neleisiu savo vaiko į tokias mokyklas, kurių darbuotojai neaišku iš kur sužinoję namų telefoną skambina į namus ir kviečia nepilnametį vaiką kažkur susitikti be mano žinios ir leidimo. mad.gif
Atsakyti
g.gif Ir taip būna?
Tikriausiai mokinių sąrašą iš direktoriaus/ės gavo wink.gif

O mums įteikė reklaminį lapuką stadione. Bet mums patinka, tai lankysime smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Agne @ 2004 09 29, 19:27)
As rajos dar karta paklausiu- kuriam mikroraj. jus lankotes? Nes mes zadam Antakalny.

Labas visiems
Aš irgi gavau tokią skrajutę, su Yamaha mokyklelės reklama.
Perskaičiau čia labai daug įvairių atsiliepymų. Aš esu naujokė, todėl net nežinau, ką daryti g.gif
Nors, gal vis dėlto nueisiu į tą pirmą pamokėlę, pasižiūrėsiu rolleyes.gif
Atrodo rašėt, kad yra nemokamai. O paskui jau nuspręsiu.
Tik mes gyvename Žirmūnuose, gal ten kas lanko "Robio" programą?. g.gif
Nes nenorėčiau toli važinėti. O reklamoje perskaičiau, kad yra ir Žirmūnuose. Gal kas nors žinote kur? g.gif
Būtu visai smagu sužinoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (uola @ 2004 10 02, 15:01)
Ja gali lankyti 2-5 metu vaikai? g.gif

Uola, as turiu reklamine skrajute, todel pasiziurejau, kad Yamahos mokyklelei yra programos vaikams nuo 4 menesiu.
Viena programa vadinasi "Mazyliai ir muzika". Cia parasyta, kad tinka vaikams nuo 1,5 iki 4 metuku.
O sekanti programa - "Muzikos salis", vaikams nuo 4 iki 7 metu. thumbup.gif

Jeigu nueisi pasiziureti, tai gal papasakosi savo nuomone? Nes kazkaip man niekas neatsako, kas tai per mokykla ir ka vaikai ten daro. g.gif Ir dar nuo 4 menesiu !! blink.gif Ka galima daryti su 4 menesiu vaiku? g.gif
Atsakyti