Įkraunama...
Įkraunama...

"Minimūza" prie Čiurlionio menų m-klos

Gal kieno nors is jusu vaikai lanko ar yra lanke sia istaigele, isikurusia prie Ciurlionio menu mokyklos? O gal daugiau info zinote is pazistamu? Buciau dekinga, jei atsilieptumete. Mane domina dailes pamokeles, patekimo i mokykla tvarka, uzsiemimu skaicius per savaite, destytojai ir visa kt. Aciu.
Atsakyti
g.gif Gaila, kad niekas neatsiliepia iš žinančių ką nors apie šią mokyklėlę - aš irgi susidomėjau, tik mane domintų baleto užsiėmimai... ax.gif Atsiliepkit prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruze @ 2006 09 01, 15:01)
g.gif Gaila, kad niekas neatsiliepia iš žinančių ką nors apie šią mokyklėlę - aš irgi susidomėjau, tik mane domintų baleto užsiėmimai... ax.gif Atsiliepkit prašau 4u.gif


Nesulaukusi jokios informacijos cia, paskambinau Ciurlionkes tinklalapyje nurodytu telefonu ir gavau kiek daugiau informacijos. Zinoma, as norejau gauti ir vadinamuju neformaliu atsiliepimu. Bet ka padarysi. Dabar tinklalapyje info papildyta, nurodyta kada butent vyks priemimas i cia mokyklele. As to teiravausi telefonu. Man pasake, kad pvz. i dailes skyriu is principo priima visus norincius, nors reikia atsinesti keleta darbeliu. Sake, kadangi uzsiemimai mokami todel jie stengiasi norintiems pakliuti ypatingu barjeru nestatyti. Bandysim nuvaziuoti ir vietoj spresti.

Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje veikia paruošiamoji grupė MINIMŪZA. Jai vadovauja mokytoja Zina Puišienė. Čia mokoma muzikos, dailės ir baleto.
Mokymo uždaviniai: ankstyva vaikų gebėjimų sklaida, meninis lavinimas ir ugdymas.
Muzikos grupėje vaikai dainuoja, solfedžiuoja, atlieka ritmo užduotis, lavina muzikinę atmintį, groja muzikos instrumentais, improvizuoja, žaidžia, šoka, klausosi muzikos bei išmoksta muzikinio rašto pradmenų.
MINIMŪZOJE mokosi 4 – 7 metų vaikai. Čia vyksta grupinės ir individualios pamokos. Individualiai mokoma fortepijono, smuiko, violončelės bei išilginės fleitos.
Dailės grupėse 5 – 10 metų vaikai mokomi spalvomis reikšti temą, nuotaiką, išgyvenimą, formą ir erdvę. Jie skatinami stebėti ir geriau pažinti juos supančią aplinką, ugdomas meninis skonis tautinės kultūros pagrindu. Veikia piešimo-kompozicijos ir skulptūros-erdvinės kompozicijos grupės.
Baleto grupėse 4 – 9 metų vaikai mokomi ritmikos, šokio, diegiami muzikos suvokimo pradmenys.
Parodose ir koncertuose vaikai parodo ko išmoko per mokslo metus. Išklausę MINIMŪZOS mokymo programą, vaikai gauna baigimo pažymėjimą. Mokytojų rekomenduoti vaikai į Nacionalinę M .K. Čiurlionio menų mokyklą priimami be konkurso.
Atsakyti
ir man būtų įdomu išgirsti lankančių nuomones apie šią mokyklą. bigsmile.gif
Atsakyti
mes praejusiai metais lankem ir baigem Mini muzoje baleta du kartus per sav.
man labai patiko,paneliai nelabai,nes destytoja Olga buvo grieztoka thumbup.gif
bet laikysena ir lankstumas po metu lankymo atpirko visus nesklandumus.planavome stot i pirma klase baleto,bet maniske uzsioziavo ir atsisake.O baigus mini muza,isduoda pazymejimus ,su kuriais lengviau istot,siems vaikams pirmenybe
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2006 09 04, 09:05)
Nesulaukusi  jokios  informacijos  cia,  paskambinau  Ciurlionkes  tinklalapyje  nurodytu  telefonu  ir  gavau  kiek  daugiau  informacijos.  Zinoma,  as  norejau  gauti  ir  vadinamuju  neformaliu  atsiliepimu.  Bet  ka  padarysi.  Dabar  tinklalapyje  info  papildyta,  nurodyta  kada  butent  vyks  priemimas  i  cia  mokyklele.  As  to  teiravausi  telefonu.  Man  pasake,  kad  pvz.  i  dailes  skyriu  is  principo  priima visus  norincius,  nors  reikia  atsinesti  keleta  darbeliu.  Sake,  kadangi  uzsiemimai  mokami  todel  jie  stengiasi  norintiems  pakliuti  ypatingu  barjeru  nestatyti.  Bandysim  nuvaziuoti  ir  vietoj  spresti. 

Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje veikia paruošiamoji grupė MINIMŪZA. Jai vadovauja mokytoja Zina Puišienė. Čia mokoma muzikos, dailės ir baleto.
Mokymo uždaviniai: ankstyva vaikų gebėjimų sklaida, meninis lavinimas ir ugdymas.
Muzikos grupėje vaikai dainuoja, solfedžiuoja, atlieka ritmo užduotis, lavina muzikinę atmintį, groja muzikos instrumentais, improvizuoja, žaidžia, šoka, klausosi muzikos bei išmoksta muzikinio rašto pradmenų.
MINIMŪZOJE mokosi 4 – 7 metų vaikai. Čia vyksta grupinės ir individualios pamokos. Individualiai mokoma fortepijono, smuiko, violončelės bei išilginės fleitos.
Dailės grupėse 5 – 10 metų vaikai mokomi spalvomis reikšti temą, nuotaiką, išgyvenimą, formą ir erdvę. Jie skatinami stebėti ir geriau pažinti juos supančią aplinką, ugdomas meninis skonis tautinės kultūros pagrindu. Veikia piešimo-kompozicijos ir skulptūros-erdvinės kompozicijos grupės.
Baleto grupėse 4 – 9 metų vaikai mokomi ritmikos, šokio, diegiami muzikos suvokimo pradmenys.
Parodose ir koncertuose vaikai parodo ko išmoko per mokslo metus. Išklausę MINIMŪZOS mokymo programą, vaikai gauna baigimo pažymėjimą. Mokytojų rekomenduoti vaikai į Nacionalinę M .K. Čiurlionio menų mokyklą priimami be konkurso.

O individualios fortepijono pamokos nuo kelių metukų vyksta?
Atsakyti
Sveiki,

neprisimenu kur (gal "mokyklų" temoje?) jau kalbėjom apie "Minimūzą". Mano mažoji ją lanko antrus metus, pradėjo dar penkių neturėdama, pagrindinis užsiėmimas - muzika, bet pernai antrąjį pusmetį lankėme ir dailę.
Fortepijoną lankyti kai kuriems pasiūlo nuo penkerių, kai kuriems vėliau (mokytoja mato, kaip vaikui sekasi, ar nebus per sunku). Mūsų pirmasis pabandymas greitai baigėsi, nes dukra ėmė stresuoti (o ten tikrai vaikams nelengva, suvokti, išgirsti natytes, laikyti taisyklingai rankas ir dar suprasti, ko papildomai mokytojas nori), darėme pusės metų pertrauką, dabar jau lengviau.
Jei kas domina klauskite, tik jei norite greito atsakymo, geriau į až 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas lankot Minimuza mokyklele?
gal galetumet pasidalinti savo ispudziais, ar patenkinti/nepatenkinti, ka vaikai ten veikia.
Atsakyti
negi niekas nelankot?
Atsakyti
Mes lankom nuo rugsejo muzikos klase. Negaliu pasakyt nei kazko gero, nei kazko blogo. Na, uzsiima su vaikais 2 k/sav, bet kazkokiu ypatingu rezultatu nepastebejau. Nemazai vaikuciu lanko ir muzikos ir baleto klases. Vat is baleto, tai giedejau, kad mamos dziaugesi - ir lankstumas ir laikysena mergaiciu pagerejo. O apie muzika tai nezinau. Nelabai jis man pasakoja, bet eina laaabai noriai. Kitais metais, pasitare su mokytoju, rinksimes instrumenta, tada gal daugiau rezultatu pamatysiu bigsmile.gif
O siaip, kaina tai visai nebloga rolleyes.gif
Atsakyti
O kokia kaina?
kiek Jusu vaikuciui metu?
o Jus planuojat ir toliau stoti MKCiurlionio mokykloj arba dar nezinote kaip seksis?
o 2 kartus per savaite vakarais?arba kokiu laiku?
Atsakyti
Mano vaikiui 5 metai 4u.gif
Kaina 50-60 lt/men priklausomai kiek ten tu dienu gaunasi ax.gif Dar nuolaidos visokio, priklausomai nuo to, uz kiek men i prieki sumoki. Palyginus su Jamaha ar Suzuki, tai cia piguva gaunasi bigsmile.gif
Uzsiemimai vakarais, vaikuciai suskirstyti pagal amziu, kiekvienai amziaus grupei buvo bent 2 variantai pasirinkti laika ir dienas. Anksciausiai, berods 16.50, veliausiai 18.10.
Galima suspeti ir dvi klases lankyti. I musu grupe ateina mergaites is baleto, nes labai gerai laikas susidelioja - baletas, tada gal 20-30 min pertrauka ir muzika. trukme 45 min. Tikrai nepervargsta (bent jau muzikoje). Jie ten piesia pagal muzika, zaidzia, kazka improvizuoja bigsmile.gif Tevu i vidu neleidzia, tai nelabai ir zinau ka ten tiksliai daro, pasakojo, kad vienas miaukia kaip katinas, kiti slepiasi ar kazkas ten panasiai lotuliukas.gif Kazka dar dare sviesa isjunge bigsmile.gif turbut tamsoj muzikos klausesi. Buvo renginys kaledinis, bet tik vaikuciams. As jau issigandus, kad mano vaiks gedos nepadarytu, paprasiau, kad mokytojas daineliu zodzius duotu, sakiau pamokinsiu, bet mazius eme ir visas man padainavo blink.gif Tai reiskias ismoko kazko. Dabar laukiu pavasarinio koncerto teveliams bigsmile.gif
O toliau nezinau. Ziuresim kaip cia mums su instrumentu seksis unsure.gif Jau bandem smuika (Suzuki metodas) ale kancia buvo ne tik vaikui bet ir mokytojai lotuliukas.gif Dabar as labiau prie puciamuju linkus, bet gimines (kurie muzikantai) siulo fortepiona. Na, paziuresim. Jau mokytojo issiklausinejom, sake, kad gabus blush2.gif Jei su instrumentais susidraugaus, tai i pradine gal ir bandysim. O i vidurine, tai nebent jei pasirodys supergabus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti