Įkraunama...
Įkraunama...

Plaunantis dulkių siurblys

Sveikos,
Galvoju, ar verta pirkti plaunanti dulkiu siurbli? g.gif Gal kas gali papasakoti, kaip jis veikia? Ash grindis (parketa) pirma siurbiu, po to plaunu... Vargelis sad.gif . Ar gaima tais prietaisais parketa plauti? g.gif
Patarkit smile.gif .
Atsakyti
Mes turim plaunantį dulkių siurblį-man labai patinka thumbup.gif Vaikas kai valgo tai visi kilimai ir baldai būna dėmėti, nors atrodo valgo tik virtuvėje.Tai aš tik su tuo siurbliu praplaunu ir viskas čiki thumbup.gif .Dar labai gerai baldus valyti-net pašviesėja, ant atsargaus gali ir užuolaidas, aš iš pradžių ir mažės kaldrytę valydavau ir mašiną patogu išsiplauti.Žodžiu man patinka clap.gif
Atsakyti
O aš turėjau, tai beveik ir nenaudojau. Vieną kartą per 6 metus ploviau. Man labai jau daug vargo pasirodė tas žarnelės pridėti, bakus įdėti, filtrus keisti. Bet gal kad pas mane siurblys prastas buvo. gal tiesiog reiktų geresnio. Kažkaip 'audžiu' mintį name įsirenkti centrinį, tada žiūrėsiu dėl to plovimo.
Atsakyti
Nera, o koki jus turite? Ar galima juo parketa, medines grindis plauti? Papasakok, kaip jis veikia? Achiu smile.gif
Atsakyti
Dabar firmos nepasakysiu nes darbe sėdžiu.Plaut gali viską, tiesiog reikia reguliuotis vandens srovės stiprumą-Ten ir purškia vandenį ir iškarto nusiurbinėja jau su purvu.Nors man patogiau grindis plauti su paprastu siurbimu, tik aš ant galo uždedu drėgną šluostę, tokią ploną kaip palutė, gal taip pigiau negu pirkti siurblį.Pabandyk rolleyes.gif
Atsakyti
Mes turim Tomas Twin. Kol namie buvo kilimu ir taku bei baldai medziaginiai, tai jis tikrai super - karta per menesi sisiurbdavau plaunamai, tai namai labai atsviezedavo ir aisku vanduo budavo purvinas, nors kitus kartus siurbdavau paprastai ir kruopsciai. Tas plaunamas skiriasi tik tiek, kad gali siurbti ir su maiseliu, bet prisidejus slangeliu - plauti.
Dabar neturim kilimu, baldai odiniai - tai neturim ir ko plauti......Jis nesusiurbia taip sausai ispurksto vandens, kad tiktu parketui plaut. Nebent kokie kiorbi ar kiti brangus siurbliai tai padaro.
Tai as dabar turedama plaunama lygiai taip pat - is pradziu issiurbiu, o paskui su slapiu skuduru praeinu
Atsakyti
mes plaunama siurbli turime jau ne vienerius metus, ir tikrai dziaugiames clap.gif
na nezinau kokiu ten ju dydziu siuo metu buna, taciau mes turime gana didoka, tai daznai labai uznervina pastoviai ji po siuribimo plauti mad.gif
taciau jis geras tuo thumbup.gif , jog susiurbtos dulkes tiek nuo kilimo tiek nuo grindu veli aplinka neiseina, kas atsitinka su paprastais dulkiu siurbliais dry.gif visos dulkes kaupiasi siurbliu viduje esanciame ipiltame vandenyje:) clap_1.gif
Atsakyti
Mes taip pat turim plaunamaji dulkiu siurbli Thomas Bravo thumbup.gif Tikrai geras dalykelis.Tik reikia prisiruost su juo dirbt, nes uzima nemazai laiko tu visu slangu kaitaliojimui.Na, karta i menesi persisiurbiam.
O grindis, medines ar parketa tai tikrai galima plaut.Tik yra kaikurie grindu laminatai, kuriu labai negalima drekinti.Bet jei tikras medis ir parketas, tai manau galima plaut.
Atsakyti
Tikriausia reiks ir mums tokį daiktą įsigyti, nes kartais po mažės žaidimų, valgymų it t.t. toks kilimas palieka, kad gražu žiūrėti.
Atsakyti
Hm, ash siurbiu grindis kasdiena, o papildomai dar ir plaunu - kas antra. Jei ten puse valandos reikia kazhkokias shlangutes surinkineti, ale paskui dar ta siurbli plauti... g.gif O pas mus irgi odiniai baldai ri pan., ash be parketo ir neturechiau ka daugiau plaut su tuo siurbliu g.gif . Niekaip nezhinau, ar evrta ji pirkt, ar ne g.gif ... Ar jie dideli? Nelabai turechiau kur griozdishka padeti.
Atsakyti
QUOTE (ChikuRaku @ 2004 09 07, 10:31)
Hm, ash siurbiu grindis kasdiena, o papildomai dar ir plaunu - kas antra. Jei ten puse valandos reikia kazhkokias shlangutes surinkineti, ale paskui dar ta siurbli plauti... g.gif O pas mus irgi odiniai baldai ri pan., ash be parketo ir neturechiau ka daugiau plaut su tuo siurbliu g.gif . Niekaip nezhinau, ar evrta ji pirkt, ar ne g.gif ... Ar jie dideli? Nelabai turechiau kur griozdishka padeti.

Jei pas jus pagrinde sudaro medines grindys, be kilimu, bei baldai odiniai, ne gobelininiai, tai manau tokio siurblio nebutina turet.Nes jie tai tikrai didoki ir vietos daug uzima. Pas mus kai visi kambariai kilimais iskloti ir baldai gobelenais aptraukti, tai mums sis daikciukas pravercia, nes sausai dulkiu is ju labai neistrauksi, tenka plaut, o ir oras gaivesnis kambariuose tampa.
Atsakyti
Geriau kaip jau ir minejo kazkas pirkti siurbli, kurio dulkes nuseda i vandeni, o ne i maiseli, arba galima ir siurbti i maiseli ir i vandeni, nes tuomet dulkes neiseina i aplinka. Bet kiek jau supratau siurbli turit - tai tikrai neverta investuot.
Atsakyti