Įkraunama...
Įkraunama...

Raumenų mėšlungis

Mėšlungis dažniausiai sutraukia blauzdų bei kojų pirštų raumenis, atliekant kai kuriuos judesius.Dažnai mėšlungį sutraukia vandenyje. Ką daryti kai sutraukia tau pačiam? Ir kaip elgtis, kai sutraukia kitam?
Atsakyti
Jei meslungis sutraukia daznai raumenis-truksta kalio. Reikia gerti kalio papildus, geriu kalis+magnis, nes man daznai naktimis (o ir ne tik) sutraukia taip, kad net soku is lovos. Ka darau?-masazuoju, gnaibau kojas, kol meslungis praeina. Esu girdejusi, kad kai vandenyje kam nors sutraukia meslungis-reikia durti su adata i surakinta meslungio koja, bet ar tai tiesa-sunku pasakyti, nes man lovoj, kai sutrauke ir bandziau durti-nieko nepadejo.
Atsakyti
Na siaip raumenu meslungis kai traukia truksta magnio... su tais meslungiais istisai vargstu, koki menesi magnio nepageriu ir vel prasideda...... beje kas kesiciausia mano vyrui paskutiniu metu irgi tas pats.....

Kai sutraukia meslugis reikia sokti ant tos kojos, bet man neiseina niekada, siaipkeliu vyra is karto ir jis masazuoja, gnaibo, spaudo.... padeda wink.gif
Atsakyti
Kiek esu girdejusi jog meslungi traukia kai organizme yra magnio trukumas. man asmeniskai gan daznai traukia nakti blauzda dazniausiai. skausas nenormalus. o ka darau kad praeitu - laukiu atsisedus ir bandau liesti ta vieta. jausmas tai ziaurus blink.gif kaip tik nuo siandien pradejau vartoto magni mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaklina @ 2006 08 22, 19:10)
Kiek esu girdejusi jog meslungi traukia kai organizme yra magnio trukumas. man asmeniskai gan daznai traukia nakti blauzda dazniausiai. skausas nenormalus. o ka darau kad praeitu - laukiu atsisedus ir bandau liesti ta vieta. jausmas tai ziaurus  blink.gif    kaip tik nuo siandien pradejau vartoto magni  mirksiukas.gif



Dar ir kalcio trūksta jei mėšlungis traukia, bet jokiu būdu ne kalio, kaip kažkas minėjo anksčiau. Raumens ląstelės atsipalaidavimui reikia Ca jonų. Yra pilna rinkoje preparatų Mg+Ca. Pagerkit ir netrauks smile.gif
Atsakyti
O as net neleidžiu, kad man prisiliestų prie kojos, as tiesiog spiegiu is skausmo, o traukia labai daznai, nusipirkau tu vitaminu bet pamirstu isgerti, po kiekvieno sutraukimo jau zadu kad ryte isgersiu, bet po to pamirstu doh.gif
Atsakyti
man būna ir pėdą sutraukia blink.gif o šiaip, kai sutraukia pagnaibau, pamasažuoju.
o gerti reikia magnį ir kalcį mirksiukas.gif
Atsakyti
kai meslungis sutraukia butinai reikia pamasazuoti ta vieta, nzn kaip kitaip gali praeiti skausmas.butina gerti kalis+magnis ir daug mineralinio vandens, bet negazuoto...
Atsakyti
Kovoju prieš kamuojamą raumenų skausmą, kojų traukulius gun_bandana.gif . Susileidau B grupės vitaminus, gėriau tabletes magnis+B6, efektas menkas. Šis magnis neefektyvus, nes skrandžio rūgštys turi kažkokį poveikį , jo organizmas nepasisavina. Teko įsigyti Magnex 350mg, didesnio poveikio, šiek tiek savijauta pagerėjo. Kauno unv klinikose atliko elektroma.... raumenų ir kraujagyslių tyrimą, viskas thumbup.gif . Priežastis- magnio, kalcio trūkumas organizme. Magnį paskyrė gerti per metus 3mėn iš eilės .
Atsakyti
QUOTE(Vivaida @ 2006 08 24, 22:23)
Kovoju prieš kamuojamą raumenų skausmą, kojų traukulius gun_bandana.gif . Susileidau B grupės vitaminus, gėriau tabletes magnis+B6, efektas menkas. Šis magnis neefektyvus, nes skrandžio rūgštys turi kažkokį poveikį , jo organizmas nepasisavina. Teko įsigyti Magnex 350mg, didesnio poveikio, šiek tiek savijauta pagerėjo. Kauno  unv klinikose atliko elektroma.... raumenų ir kraujagyslių tyrimą, viskas  thumbup.gif . Priežastis- magnio, kalcio trūkumas organizme. Magnį paskyrė gerti per metus 3mėn iš eilės .



na jeigu jau tiek praejai tai gal domejaisi nuo ko tas trukumas, gal mityba netaisyklinga ar pan. Kodel vieniems zmonems jo truksta kitiems ne.... va ir mano vyrui pradejo traukti koja jau kuris laikas, anksciua as viena kentedavau, dabar jau dviese magni geriame. Idomu kokiose produktuose magnio yra, jeigu jau abu seimoje vargina ta problema gali prasideti ir vaikui tas pats (tfu, tfu tfu) gal mityba keisti reiktu ar ka g.gif . na vyrui meslungiai prasideda nuo pervargimo, bet va man nuo ko gyvenu ramu gyvenima be jokiu nervu, virsvalandziu nedirbu, niekas nenervuoja g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2006 08 25, 10:08)
Idomu kokiose produktuose magnio yra, jeigu jau abu seimoje vargina ta problema gali prasideti ir vaikui tas pats (tfu, tfu tfu) gal mityba keisti reiktu ar ka  g.gif


Geriausias magnio šaltinis yra grūdų produktai - duona, kruopos, sėlenos, žirniai, pupelės.Magnio daugiausia augaliniuose produktuose, ypač žaliuose, nes jis yra chlorofilo sudedamoji dalis. Jo daug petražolėse, krapuose, špinatuose, rūgštynėse, kituose žalialapiuose augaluose, taip pat juodojoje arbatoje, džiovintuose grybuose, kakavoje, krabuose, krevetėse, jūros kopūstuose, moliūguose. mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi prieš mėnesį pradėjo naktim traukti mėšlungis. Kai sutraukia tai net negaliu kojos paliesti, pasėdžiu lojove susirietus kol praeina.Po mėšlungio paskui dar savaitę koją skauda verysad.gif .Girdėjau, kad taip nutinka padidėjus fiziniam kruviui, turbut taip ir yra.
Atsakyti