Įkraunama...
Įkraunama...

Tikėjimas Kalėdų Seneliu

Tikėjau,tikėjau kol staiga vieną vakarą pamačiau daug Kalėdinių krepšelių,nu tai ką,smalsumo vedama viską išniukštinėjau ir supratau,kad Kalėdu Senelio nėra.Kažkaip buvo liūdna sužinoti tai verysad.gif Bet tėveliams nesakiau,norėjau ,kad jie manytų,kad aš dar vis tikiu santa2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Turkcena: 19 lapkričio 2007 - 18:52
Man tas kalėdų senelis kažkaip labiau toks reklaminis ženklas negu ,kad pačių kalėdų prasmės.biggrin.gif
Kadangi aš esu lenkė tai mano močiutė sako ,kad mums dovanas neša šventas Mykolajus.Nežinau kaip čiau lietuviškai jį taip pavadinti.;D
Atsakyti
Aš kaiptik šiandien pagalvojau, kaip reiks paaiškint vaikui kai yla išlįs iš maišo?
mano dukra darv tiki tuo seneliu. Ir tai psmagu. Pas mus dar nykštukai vaikšto per adventą visą, vis į kojinę atneša kokį mielą niekutį arba skanutį.... wub.gif
Atsakyti
as tikejau gal iki kokiu 9metu, kol viena nakti kazkodel atsibudau ir pamciau kaip mama dejo dovaneles po eglute lotuliukas.gif tada mociute pamate ir sako kelkis inga o tai mama dovanas paims lotuliukas.gif tada ir suzinojau kad kaledu senelis neegzistuoja smile.gif bet prisimenu kaip laukdavau to kaledu ryto, vakare mamos visada klausdavau ar ateis senelis.... na zodziu idomu buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
Nežinau, ar gerai darom, bet Kalėdų seneliu tiki sūnus 9 metų šventai. Mat senelių yra kelių rūšių: 1) darbiniai - tie seneliai (persirengę, pasamdyti) ateina į darbą, teatrą ir išdalina vaikams dovanėles, negi tikras senis važinės per visą Lietuvą ir dovanas dalins. Juk benzinas kainuojair pan. 2) Darželiniai - tik ne darželinuko tėtis, senelis (galima pasamdyt ar šiaip kokio kaimynų kaimyno paprašyt). Mažiukai nesidomi, o šešiamečiams jau knieti kas ir kaip. 3) Pradinėj atvažiavo senis su vyžomis, skranda iš Druskininkų nac. parko ir pasakė, jog jis lietuviškas senis, o tas tikras raudonas senis - Laplandijoj. Atsidaro sūnus internete - taip senis yra, laiškus rašyti galima, adresai duoti. Vadinasi, senis yra. O juk ir lietuviškų svetainių yra - lietuviški seniai, parašyti galima, atsakymą atsiunčia, ir dovanų randi po egle... Va, o dėl finansinių galimybių... pamuokų neparuošei, senis limitą sumažino ir pan. Sėkmės kūryboje.
Atsakyti
Esu seimos vyresnele, todel as seneliu tikejau labai ilgai blush2.gif Nes nebuvo nei vieno, kuris man pasakytu, kad senelio is tikruju nera. Mama kambaryje Kaledu nakti pribarstydavo vatos gabaleliu, kurie buvo senio salcio ir angeliuku pedutes. Ir as sventai tikejau, kad tai tikrai ju paliktos pedos smile.gif
Tik kokioj sestoj klasej budama suzinojau, kad nera senelio, nes kaimyne pasake, kad dovanas jai perka mama ir slepia spintoje.
Bet vis tiek labai dziaugiuosi, kad man egzistavo senelis smile.gif Labai grazu vaikiskai tiketi graziais dalykais ir kiekvienais metais laukti senio salcio peduciu ant kilimo... smile.gif
Atsakyti
Mano vaikis tiki. bet kartą grįžęs iš kiemo ilgai klausinėjo manęs ar aš tikiu Kalėdų seneliu ax.gif . Pasakiau, kad taip. Tai jis man tada papsakojo, kad jam draugučiai lauke sakė, kad nėra Kalėdų Senelio. Tai jis truputuką buvo puolęs į paniką.
Atsakyti
as labai ilgai tikejau,o kai mane "paprotino"mano bendraamziai,man buvo didelis nusivylimas,liudesys ir dar bandziau gimti Kaledu seni,kad jis vis delto yra blush2.gif aisku,niekas manim netikejo biggrin.gif bet manau,kad vaikai turetu patirti ta Kaledu stebukla,tiketi tuo,kuo mes tikejom,juk tai viena is tu graziuju vaikystes pasaku ax.gif tad neatimkite tokios sventes savo mazyliams,uzaugs ir nebetures tokio stebuklo rolleyes.gif
Atsakyti
Vaikučių kolkas dar neturiu, bet norėčiau, kad jie Kalėdų seneliu tikėtų taip ilgai kaip mano broliukas - iki 13 metų. biggrin.gif Jau būdamas nemažas bernas išmąstė "o kaip tas krepšinio lankas tilpo pro kaminą"? biggrin.gif Oi, buvo juoko... Kitąmet roges palikom lauke... smile.gif
O aš pati gerokai anksčiau nustojau tikėti Seniu Šalčiu. Buvau smalsi ir visur šmirinėdavau, tad ir radau paslėptas močiutės dovanas. ax.gif
Atsakyti
Sunus pasakojo,kad jau antroje klaseje pas ji visi klases draugai zinojo,kad nera Kaledu senelio.Tik kai kurie slepdavo nuo teveliu,kad zino.........matyt tikedamiesi gauti dovanu tokiu,kokiu uzisprasys...juk negales teveliai pasakyti...Kaledu senis neturi pinigu tiek.Ech gudrus tie vaikai tik mes suauge daznai galvojam kad jie vis dar tiki ax.gif
Atsakyti
Kalėdų Seneliu tikėjau iki 7 metų maždaug.. user posted image
Atsakyti
Maniskiui astuoneri. Tiki. As jau pavargau tuo seneliu salciu buti ir stebuklus daryti, o jis vis tiki ir tiki lotuliukas.gif
Atsakyti