Įkraunama...
Įkraunama...

Darželis arčiau namų ar darbo?

Sveiki,
zadu savo mazyte nuo kito rugsejo leisti i lopseli. Domina toks dalykas: kaip manote, kur geriau rinktis lopseli: arciau namu (Antakalnyje), ar arciau darbo (Naujamiestis). Kaip yra patogiau, ar koks variantas yra vaikui geresnis. Gal kam teko spresti tokia dilema, pasidalinkit savo mintimis.
Atsakyti
As rinkciausi arciau namu, nebent ten butu labai prasti lopseliai, bet is patirties galiu pasakyt, kad arciau namu yra daug patogiau wink.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo geriau prie namu, juk ne visada galesi pati paimti is darzelio, tai nereikes niekam grustis i kita miesto gala.
Atsakyti
o ir kai blogas oras geriau vaika greiciau i darzeli nuvesti ir palikti, o ne tysti per visa miesta smile.gif gal kada pati neisi i darba, o vaika reiks nuvesti, tada irgi geriau arciau namu
Atsakyti
As tai planuoju leisti salia darbo- juk kartais po darbo norisi kur nors nulekti - i pardovke, i svecius, i sporto kluba, dar kur nors. Tai pasigriebei vaika-ir dumi. O cia reiketu dar grizti i kita miesto gala, prie namu ir vel kazkur vaziuoti. Ne-a, man geriau salia darbo. bet kada nuskuosi pasiziureti ar pasiimti, jei susirgtu ar kas atsitiktu...
Atsakyti
man atrodo geriau arciau darbo, jei vaziuojate savo automobiliu. Juk vaikui keltis vis tiek reiks vienodai anksti, be to, taip siek tiek ryte aplenksite kamscius, be to, jei veluosite su darbais, o po to dar kamstyje uzstrigsit, kas gi jusu vaika pasiims?

Kitas reikalas, jei namuose nuolat yra kas nors, kas gali vaika parvesti namo.
Atsakyti
Taip ir negaliu apsisprest kur geriau, ar prie darbo ar prie namu. O laikas greitai eina... Mamytes, ar vedat kas i lopseli prie darbo? Ar patogu? o gal visgi geriau prie namu?

Padekit apsisprest ax.gif
Atsakyti
vedu prie namu....... wink.gif ....... labai patogu. Kartais uztrunku po darbo tada vyras paima.... arba drauges paprasau.... vis tik vaika paemus po darbo dar ji po parduotuves tampyti o apsiprekinus su vaiku ir pirkiniais i kita miesto gala temptis sakyciau nera patogu g.gif
kaip jau minejo kazkas cia temoje kad susirgus vaikui patogiau prie darbo, nuleki ir pasiimi...... tai va.... noriu papriestarauti..... paskui tempi serganti vaika per visa miesta biggrin.gif .... o prie namu vaika paimei ir parvedei per kiema.... nu kas dar... dabar man aktualu darosi ir mokykla, tai mamytes jau klausinejasi i kokia pradine vaika vesime ar prie namu, ziuri kiek draugu liks kruvoje .....


Oi dar nepaminejau...... musu seimoje yra tik viena masina, ja vazineja vyras, taigi i darba mane nuveza...... kai pradejome mazyle leisti i darzeli tai galvojau gal netgi prie darbo patogiau butu, bet per ta laika vyras pakeite dvi darbovietes, tose darbovietese kelis kartus keitesi darbo grafikas dar, turi iseiginiu, kartais anksti labai isvaziuodavo ir t.t. ........ na nevisada jis gali mane nuvezti dabar... gerai jeigu jam veliau i darba, mazyle nuveztu, bet jeigu anksciau biggrin.gif ...... o jeigu paciai kas darba pasiulys geresni ir perspektyvesni bet jau treciame gale miesto biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 25 kovo 2005 - 13:14
Pritariu Uriuko nuomonei, kad važiuojant mašina, darželis geriau prie darbo- ar vaikų šventė kokia, ar renginys- gali greit nubėgti, ir viskas:)) Bet jei važiuoji visuomeniniu transportu, tai geriau prie namų. Aš pati metus dirbau Karoliniškėse, o gyvenau Antakalny. Tai vaikus vedžiau i Antakalnio darželį. Gerai, kad jie grįždami namo ne taip pavargdavo. Bet man tai ne kas būdavo juos vakarais pasiimti- vis bėgte, kad suspėti iki išvedant į budinčią grupę.
Dabar mes gyvenam užmiesty, tai vaikus vedu į darželį prie savo darbo- tikrai labai patogu smile.gif
Atsakyti
As mastau taip, kad kol mes su vyru dirbam salia ir galim vaziuot su viena masina, tai butu patogiau leliuka vezti i lopseli, kuris prie darbo, o jei kas pasikeistu, tai tada ir prie namu eile i darzeli ateitu g.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visur yra savu pliusu ir minusu. Pati savo vaika vedu i darzeli prie darbo. pliusas tas, kad tai tikrai geras darzelis (aukletoju, maisto, ir visom kt. prasmem) ir kai pvz. sventes, gali atbegti (3 min. ir as jau darziuke biggrin.gif ). Gerai ir todel, jog kai uztrunki po darbo, gali paskutiniu momentu vaika pasiimti (ir niekas nereiskia jokiu priekaistu del to! victory.gif )
Blogai todel, kad as su masina nevazineju (geda-peleda blush2.gif ), o vyras dirba kitame miesto gale, be to, darbas jam anksciau prasideda nei man, tad tikrai ne kasdien jis mus gali nuvezti.O tystis mikriuku ar troliku su rytiniais "oziukais" isivaizduokit "smagumeli" doh.gif taigi, pradzioje budavo taip, kad nuvedusi i darziuka ir nuejusi i darba sakydavau "ak, kokia as pavargus.." Aisku, kad apsipratau, o ir vaikas paaugo, tad dabar tos problemos nebera smile.gif
Darzelis toliau nuo namu nera geriausia iseitis ir del ligu - mikriuke nuolat pilna kosinciu ir pan.
Jei butu galimybe, vesciau i darzeli arciau namu; deja, pasirinkimo kito neturiu. Tai, ka lankom dabar -pats geriausias variantas, kuo ir dziaugiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liuduk @ 2005 03 25, 20:28)
As mastau taip, kad kol mes su vyru dirbam salia ir galim vaziuot su viena masina, tai butu patogiau leliuka vezti i lopseli, kuris prie darbo, o jei kas pasikeistu, tai tada ir prie namu eile i darzeli ateitu  g.gif  thumbup.gif


na darzelio keitimas nera toks paprastas procesas wink.gif ....... atejo eile ir keiciu darza. aisku ir nuo vaiko priklauso... as gavoju kad mano mergaitei kitas darzelis butu pasaulio pabaiga, ji ne minties neprisileidzia kad gali eiti kazkur kitur
Atsakyti