Įkraunama...
Įkraunama...

Nesu tikra dėl ateities

Sveikutės,

Pasistengsiu kuo trumpiau ir aiškiau viska aprašyti.
Nes esu pasimetus ir nežinau ka daryti, kuo tiketi. Gal Jūs ka patarsit????
g.gif g.gif g.gif

Gyvenom sau graziai ir atrode labai laimingai. Gyvenom susimetę 4 metus, draugavom nuo dar seniau. Gyvenant bendrai pastojau, gimė vaikiukas. Jis pirmas pradejo kalbet apie leliuka, gal jau reikia, o as pamaniau kodel gi ne.
Po maždaug 2,5 metų bendro gyvenimo vis kildavo vienokių ar kitokių ginčų, aišku pasigincydavau, pasibardavom , paverkdavau ir vel viskas budavo gerai. Bet tie barniai vis dažnejo ir daznejo. Jei paklausit del kieno kaltės, tai net nežinau. Jis vis grįždavo veliau ir veliau, mums laiko skirdavo vis mažiau ir mažiau, kai paklausdavau kur sakydavo " juk pinigus uždirbt reikia", kartais tuo patikėdavau, kartais suabejodavau norėjosi patikrinti, bet to nedariau. Praėjus kažkiek laiko pinigų vis nedaugejo, o atvirkščiai mažėjo. Sakydavo dabar sunku, nesiseka, visi apstato ir t.t. Aš aišku del labai jo "didelio darbo" ir dar sklindančio alkoholio ( siaip jis nealhokolikas koks nors, dar kolkas) biggrin.gif biggrin.gif nesusilaikydavau ir pradedavau saukti ir bartis. Bet po kiek laiko, kai susibardavom jis pradėjo sakyt jei nepatinka galiu išeit, niekad nesakydavau, bet viena kart ir pasakiau "eik ir kuo greičiau". Nors tikrai nemaniau, kad jis taip padarys, bet padarė. Nes jau 'juodai" užkniso pareidavo kai jau beveik miegodavau ir aišku ryte išeidavo į darba, todel taip ir pasakiau
Nemaniau, kad turi kur eit. O pasirodo turėjo - "kita".
Iš pradžių maniau viskas, daugiau matyt nenoriu. Bet po kelių menesių jis atsirado vel mūsų gyvenime ir pradėjo pasakot kaip jam sunku be mūsų, kaip mus myli ir t.t. Nežinojau ka daryt tikėt juo ar ne, nes nepaslaptis norėjau pradėt viska iš naujo su juo. Nes ir vaikui jo labai reikia. Sutikau viska atleist... Nes maniau, kad del ginčų ir aš kalta... J
Nors to nepasake, bet dave suprast kad gyvens kolkas ten - pas ana.
As aišku labai supykau ir vel pasikarščiavau. Biski pabendravom ir vel nutrauket bendravima keliom savaitem ( mano iniciatyva). Po to vel pasirode jis ir vel priburė visko ir taip pasaka be galo tas pats per ta pati.

Nežinojau kur kreiptis patarimo ir...
Nuėjau pas būrėją, būrėja sako jis kitos neturi, sakau bet gyvena su kita. O ši sako gal ir gyvena bet tikrai jos nemyli. Sako jis sugrįž pas tave ir pasake termina, terminas atėjo jis negrįžo, nuėjau dar karta vėl tas pats atsakymas ir naujas terminas. Ir vel nesugrįžo. Sakiau daugiau neisiu pas ja, bet neiškentus vel nuėjau. Sako tu viena nebūsi jei ne šitas tai kitas vistiek bus su tavim. Patarė gyvent ir laukt, nes po pusmečio turi but daug pasikeitimų mano gyvenime. Sakė su šituo vaiko tėvu visur eit, visur važiuot kur kviečia, but jam gera ir del nieko nepriekaištaut. Bet man tas pusmetis taip toli ( turėtų baigtis apie naujus metus), o aš taip negaliu pakest, kad jis su kita gyvena ir neaišku kokie jų santykiai...
Labai bijojau, bet nuejau pas kita bureja, ji pasake su juo visi santykiai baigsis teisme, o bus kitas vyras. Dar perklausiau ar negali būt tas pats, sako ne. Bet ir sita patarė visur eit su juo kur kviečia, visur važiuot, panašiai kaip ir ana.

Kai paklausiu "buvusio saviškio" apie ateitį sako būsim kartu, gyvensim. As dabar darau ta ir ana, mes turėsim ta ir ta, ir t.t. ( panašiai kaip pasakoj) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kai susibaram jauciuosi labai blogai, kai viskas gerai man geriau, bet ta mintis, kad jis gyvena su kita. Niekaip negaliu susitaikyt.

Drauge kuri viska zino irgi pataria pralaukti tam tikra laiko tarpa. Bet man taip sunku, vien nuo minties, kad jis su kita gyvena, galiu tik pamačius jį susibart.

O kaip jums atrodo ar galima tokiu tikėt, kuris išėjo paliko, o dabar kalba apie gyvenimą ateitį???

Gal dar daugiau tokių vyrų yra ir kuriai nors buvo panaši situacija. Čia viskas šiemet įvyko šuns metais. Dar perskaičiau horoskopa, kad šuniški metai, kuo blogiau tuo geriau, tai taip ir yra tik gerumo aš nematau savo gyvenime šiemet.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Prirašiau cia visko, nezinau ar aiskiai, ar ka suprasit kad ka nors patart. Norėjau kuo traumpiau, bet nepavyko biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
Mano manymu, tai 'žmogus' tokiu būdu tiesiog ieško ką galėtų įsimylėt. Kai taip atsitiks - tiek tu jį ir tematysi.
O gal? g.gif gal būna, kad galų gale praregi ir pamilsta tą, kurią lyg ir 'priklausytų' mylėti. Tavo teisė rinktis: ar lauksi ir kankinsiesi, ar jau šiandien sau pasakysi, kad tu verta geresnio. 4u.gif
Atsakyti
jis tave išdavė su kita ir tuo viskas pasakyta, jei gali gyvenk su juo ,bet manyčiau kad neverta žemintis.Jis išeina ,vėl sugrįšta, pats nežino ko nori jam taip patogu nejau tu nesupranti g.gif Tiesiog turėtum jam duoti ultimatumą, kad žmogus pagaliau apsispęstų ar jam esi reikalinga g.gif
Ir mažiau tikėk būrėjom, jos tau matau visai galvą sukvaršino 4u.gif
Atsakyti
Šitoj situacijoj,manau,turėtum apsispręst pati.Čia nei draugės,nei būrėjos padėt negali,juk tau gyvent,ne joms.Jei man tokia situacija-tikrai nekentėčiau,nesižeminčiau.Jau vien tas faktas,kad jūs lyg ir susitaikėt,bet jis dar kolkas lieka gyvent pas kitą,rodo,kad žmogus tavęs paprasčiausiai negerbia,apie meilę tai čia išvis nėra ko kalbėt doh.gif
Mes esam jaunos,gražios ir protingos-tai kam save žeminti?
Perskaičius tavo istoriją,kažkaip prisiminiau vieną eilėraštuką,kurį draugė man atsiuntė kovo 8-osios proga(rusiškai turbūt suprasi):

Krasyvimi mi byli i ostalys,
no dielo daže ne v izgybie našych tiel,
pust plačiut tie,komu mi niedostalys,
i sdochnut tie,kto nas niezachotiel.

Gal ir grubokai pasakyta ax.gif , bet gryna teisybė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2006 08 24, 09:58)
Krasyvimi mi byli i ostalys,
no dielo daže ne v izgybie našych tiel,
pust plačiut tie,komu mi niedostalys,
i sdochnut tie,kto nas niezachotiel.

Gal ir grubokai pasakyta  ax.gif , bet gryna teisybė  biggrin.gif

Superinis eilėraštukas thumbup.gif
Išties neverta tenkintis jo trupiniais schmoll.gif Aš ir kažkada vis atleisdavau ir priimdavau atgal,kas iš to?Nieko iš to neišėjo, tik su kiekvienu kartu pasijausdavau dar blogiau,jaučiau,kad vis daugiau save žeminu ir parodau,kad nieko esu verta.Manau,jei pastatyt ultimatumą,tada visa situacija staigiai išaiškėtų.Nes dabar.kaip suprantu,kabi tarp dangaus ir žemės ir nežinai ko lauki.
Atsakyti
man keista kad dar tokiu moteru yra. ja zemina, turi kita, o ji is nevilties pas burejas laksto doh.gif dar pas tokia, kurios pranasystes kelis kartus jau neissipylde doh.gif
jis isejo viena kart, iseis ir antra. koks skirtumas myli jis ta kita, ar ten tik nuotykis - jis su kita ir viskas.
nejau reikalingas diedas, kuris meluoja, pinigus leidzia su kita, ir, svelniai tariant, dejes ant jusu

gal ir grubiai pasakiau, bet tokius paleistuvius reikia vyti lauk blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 08 24, 10:11)
gal ir grubiai pasakiau, bet tokius paleistuvius reikia vyti lauk blush2.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Gal pravarius ir nustojus su tokiu bendraut suprastų,ko neteko,o jei ne tai ir nereikia tokio,kuris dėjęs.Jam labai gerai,kai gali sugrįžt kada nori,todėl taip ir elgiasi.Ne,nuo tokių tik toliau schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(**NIUKKA** @ 2006 08 23, 20:29)
Nors to nepasake, bet dave suprast kad gyvens kolkas ten - pas ana.



Hm...kaip suprasti? g.gif Myliu jus, bet rupinsiuosi ja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 08 24, 10:35)
Hm...kaip suprasti? g.gif Myliu jus, bet rupinsiuosi ja? g.gif



lotuliukas.gif nu buna gyvenime ir taip, pasirodo
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 08 24, 11:34)
lotuliukas.gif nu buna gyvenime ir taip, pasirodo

Nebūna,tiesiog nemyli schmoll.gif Arba laikinai nesusivokia ko nori.
Atsakyti
QUOTE(Domuks @ 2006 08 24, 10:43)
Nebūna,tiesiog nemyli  schmoll.gif Arba laikinai nesusivokia ko nori.



Gaila, bet mano akimis ziurint- nepakankamai myli g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 08 24, 11:47)
Gaila, bet mano akimis ziurint- nepakankamai myli g.gif



mano akimis ziurint, visai nemyli
Atsakyti