Įkraunama...
Įkraunama...

CHANEL kosmetika

Panarsius, neradau temos apie Chanel kosmetika, veido prieziuros priemones ax.gif Siaip pati visada naudojau Lancome kosmetika, bet dabar labai noreciau isbandyti Chanel gaminiu blush2.gif Gal kas bandet is Purity serijos kremus veido odai? Kokie butu atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Sitos serijos nenaudojau,bet man Chanel nepatinka-lupu dazai nuluzineja,bet siaip kietoki,seseliai subega,o kremai neduoda jokio poveikio schmoll.gif
Atsakyti
as irgi noreciau isbandyti chanel kosmetika, mane domintu tusai ir lupu blizgesiai, gal kas bandet? ax.gif , kiek suprantu purity linija tai riebiai odai ar ne g.gif , na nesu bandzius, bet irgi norejau jau pirkti tiktai kazkaip sustojau nes nieko nezinau apie tai o kainuoja tai nemazus pinigus, butu tikrai idomu suzinoti kitu nuomone blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrianna @ 2006 08 24, 13:53)
Sitos serijos nenaudojau,bet man Chanel nepatinka-lupu dazai nuluzineja,bet siaip kietoki,seseliai subega,o kremai neduoda jokio poveikio schmoll.gif


Niu va verysad.gif O as taip norejau savo misria oda palepinti chanel kremu cray.gif
Atsakyti
uuu chanel wub.gif man ta ka bandziau tas netgi labai patiko (nu negaliu didele patirtimi pasigirti bet vistiek blush2.gif )

turiu OIL-CONTROL PURIFYING LOTION user posted image tai jau trecia butelka naudoju nes tiesiog dieviskas yra wub.gif (o jau kvapas tai tooooks relaksiskas wub.gif )
ir lupu blizgesi tai ir sis labai fainas user posted image bekvapis beskonis nelipnus (kiek tai blizgesiui imanoma) ir gana ilgai issilaiko thumbup.gif
Atsakyti
mano drauge turejo naudojo kazkoki chanelio krema veidui, bet pav nezinau, tai irgi sake kad labai kvepia. nancy, o tas kvapas priemoniu svelnus ar toks jau ryskus, lyg butu kvepalu sliukstelta?
cia internete radau apie chanel skin care priemones skaitanciom angliskai.
Chanel's chemists seem to have used the "kitchen sink" approach to skin care with their Precision line, throwing in every ingredient under the sun so it can create a full menu of claims and promises. Some of these products contain more than 75 different ingredients. Is that better for skin? That depends on your point of view. The notion that several types of antioxidant are better than just one or two effective ones has not been established in the least. Plus, the longer the ingredient list, the higher your chances of irritation or allergic reaction. However, on the positive side, having a large group of ingredients does cover a lot of bases, especially for those looking for a little bit of everything (with the emphasis on a little bit, because many of the interesting ingredients are present in negligible amounts).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Female: 24 rugpjūčio 2006 - 19:06
QUOTE(Female @ 2006 08 24, 20:01)
mano drauge turejo naudojo kazkoki chanelio krema veidui, bet pav nezinau, tai irgi sake kad labai kvepia. nancy, o tas kvapas priemoniu svelnus ar toks jau ryskus, lyg butu kvepalu sliukstelta?


na siaip gana ryskus (bet neastrus) apibudinciau kaip svelnu ir miela kvapa labai tinkanti pries miega blush2.gif ai ir dar manau kad toks kvapas visoms nosytems turetu patikti g.gif apskritai esu isbandziusi nerealiai daug toniku (nuo herbinos iki alizabeth arden) tai sitas pats idealiausias ir fainiausias buvo wub.gif
Atsakyti
Man labai patinka Chanel kvepalai thumbup.gif Kremu neesu naudojusi kolkas.Is dekoratyvines laaabai patinka tamsiai rudas piestukas akims L'igne d'eau.juodas piestukas crayon yeux su kauciukine kempinele kitame gale-irgi nblogas,o ypac gera ta kempinele-seseliu konturams islyginti.krempugdre Vitalumiere-irgi gera.Ir nors naudoju skirta normaliai odai,ji labai riebi-ir ypac tinka ziema,kai oda issausejusi buna.Net neisivaizduoju,kokio riebumo Vitalumiere krempudre sausai odai g.gif Nagu lakas-labai mielai tepasi,blizga,ilgai neuzdziusta buteliuke,bet ant nagu ilgai nesilaiko schmoll.gif O labiausiai is visu siu bandytu Chanel firmos produktu nepatiko lupdaziai schmoll.gif ...per sausi kazkokie.Pvz.,Lancome-zymiai geresni thumbup.gif
Atsakyti
kvepalus chanelio ir as dievinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sakalina @ 2006 08 24, 15:21)
as irgi noreciau isbandyti chanel kosmetika, mane domintu tusai ir lupu blizgesiai, gal kas bandet? ax.gif , kiek suprantu purity linija tai riebiai odai ar ne  g.gif , na nesu bandzius, bet irgi norejau jau pirkti tiktai kazkaip sustojau nes nieko nezinau apie tai o kainuoja tai nemazus pinigus, butu tikrai idomu suzinoti kitu nuomone blush2.gif

Mam labai nepatiko lupu blizgesiai Chanel kazkokie lipnus,sunaudojau juos kaip skaistalus blink.gif
Atsakyti
Teip iseina, jei jau kvepaliukus skanius gamina, tai dekoratyvine kosmetika abejotinos kokybes biggrin.gif
O as neturiu jokiu Chanel kvepaliuku verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
Chanel Chance tuiriu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti