Įkraunama...
Įkraunama...

Labai žemai kūdikio galvytė

Laba diena

Man jau eina 31 savaite. Vaikstau su gresianciu. Kudikelio galvyte jau senokai (pastebejo gydytojai 26 savaite) yra isistaciusi i gimdos kakleli, gimdos kaklelis yra sutrumpejes, labai daznai susitraukineja gimda, geriu gyniprali. Gulejau ligonineje, dabar namuose lovos rezimu. Gydytojai drasina, kad nebijociau prieslaikinio gimdymo, nes tikrai mazai sansu ,kad isnesiosiu iki galo verysad.gif .
Gal kuriai merginai yra taip buve? Kaip baigesi nestumas , kada pagimde?
Atsakyti
Man 28 savaite gydytoja apziurejus pasake, kad kudikio galvute jau isistacius, todel man skauda kaulus pilvo apacioj, nes ji ten nervus kazkokius uzspaudzia...bet apie gresianti net neuzsimine unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2006 08 24, 18:47)
Man 28 savaite gydytoja apziurejus pasake, kad kudikio galvute jau isistacius, todel man skauda kaulus pilvo apacioj, nes ji ten  nervus kazkokius uzspaudzia...bet apie gresianti net neuzsimine  unsure.gif


man ir sake kad galvute zemai tada 31sav bet ir pries gresianti neuzsimine tik sake kad gali but kad neislauksiu datos nustaytos pagimdysiu anksciau.
Atsakyti
As tai pagal gydytoja supratau, kad man dar prisideda kaklelio sutrumpejimas del neisnesiojimo. Ir butinai liepe nesioti dirza, kad prilaikytu galvyte. Pas mane dar gimdos tonusai padideje, kai juos klause buvo vienas gimdos susitraukimas sake nemazas 21. Pati tai nesuprantu tokiu skaiciu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluteq @ 2006 08 24, 22:44)
As tai pagal gydytoja supratau, kad man dar prisideda kaklelio sutrumpejimas del neisnesiojimo. Ir butinai liepe nesioti dirza, kad prilaikytu galvyte. Pas mane dar gimdos tonusai padideje, kai juos klause buvo vienas gimdos susitraukimas sake nemazas 21. Pati tai nesuprantu tokiu skaiciu.  g.gif


mane irgi apžiūrėjo 31 sav ir skubiai išsiuntė į ligoninę blink.gif (aišku žiauriai išgąsdino, nes jaučiausi gerai ir jokių rimtesnių nusiskundimų neturėjau) diagnozė - gresiantis priešlaikinis gimdymas - beveik išsilyginęs ir atsivėręs kaklelis...vaiko galvutė žemai ir įsistačius unsure.gif irgi liepė nešioti diržą, ale aš jo taip ir nesuradau blush2.gif nepatogūs man jie schmoll.gif dėl tonusų, tai lyg nieko nesakė unsure.gif aišku, tada atsisakiau ilgų kelionių, vaikščiojau labai ramiai...

tai va...jau eina 40 savaitė ir aš jaučiuosi gerai thumbup.gif o rezultatus turėtume greitai pamatyti wub.gif aišku, baimė šiokia tokia yra, bet tikėkimės, kad viskas bus gerai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo markse: 30 rugpjūčio 2006 - 17:13
Man irgi tas pats nuo 26 savaites. doh.gif Del to pilvo apimtis labai maza. (nes vaikelis issitieses, o ne susirietes, kaip pas kitas nestuke.gif) Gulineju lovoje kaip pensininke ir jau sulaukiau 36 savaiteles. thumbup.gif Gal iki galo ir nedotrauksiu, bet bent jau isnesiotukas turetu buti. 4u.gif
Atsakyti
kai laukiausi pirmojo leliuko jau nuo 20 savaites eme susitraukineti gimda, sutrumpejo gimdos kaklelis, na bet isnesiojau visas 40 savaiciu, tik jau laikydamasi rezimo: daugiau gulejau ir geriau vaistus. Su antru nestumu tas pats, dabar 33 savaites, tikiuosi viskas bus gerai kaip ir su pirmaja. Ir leliukas, sake irgi zemai.
Atsakyti
Mano irgi tokia pat situacija. Ir gimda susitraukineja, ir galvyte zemai, ir kaklelis praviras ir trumpas labai. Pagulde i ligonine 26 sav. su gresianciu prieslaikiniu gimdymu, kol ten gulejau, tai tik kaklelis uzsidare, o daugiau viskas liko taip pat. Dabar namie guliu ir tempiu laika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambinoo: 09 kovo 2007 - 14:48
ir man tas pats.dabar 31sav eina,o vaiko galvute jau seniai zemai.2kartus gulejau ligonineje del gresiancio.dabar praktikskai jau 2menuo is lovos nesikeliu,o jei tik atsikeliu skauda,gimda apsitraukineti pradeda.ir gimdos kaklekis nepaisant visko ir toliau islieka sutrumpejes bei suminkstejes. baigiu nuproteti jau nuo to gulejimo.kazkaip atrodo jau nedaug liko,bet kaip pagalvoju kad dar kokias 8sav guleti turesiu,bloga pasidaro.
Atsakyti
QUOTE(Lazdyniete @ 2007 01 26, 17:55)
kai laukiausi pirmojo leliuko jau nuo 20 savaites eme susitraukineti gimda, sutrumpejo gimdos kaklelis, na bet isnesiojau visas 40 savaiciu, tik jau laikydamasi rezimo: daugiau gulejau ir geriau vaistus.

Man irgi ta pati situacija, tik man vaistų jokių neliepė gert tik magnį po n kartų per dieną ir ką jūs sau manot kai jau reik gimdyt leliukas nebelenda lauk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasvyte: 09 kovo 2007 - 22:16
mano mazius senai jau galva zemyn guli, vakar kai buvau pas gydytoja tai pasake kad galva labai zemai, bet nieko nesake kad anksciau pagimdysiu, tik liepe daug nevaikscioti.o man paciai gan sunku judeti, verstis ant sono, nes skauda apacioje kaulus, tiesiog tempia visa pilva i apacia.
Atsakyti
Labas, mergytes nestuke.gif . Buvom mes siandien pas gine, pasake, kad galvyte jau labai zemai. Tai man dabar taip neramu - gydytojas, su kuriuo esam sutare del cezario, isvaziuoja atostogu i uzsieni ir grys liepos 27d. Man gimdymo terminas numatytas rugpjucio 6, o cezari planuoja apie 30d. Kaip sulaukti? blush2.gif verysad.gif verysad.gif Ar dirzas gali padeti? Nes galvoju, gal siandien nuvaziuoti nusipirkt?
Atsakyti