Įkraunama...
Įkraunama...

Labai žemai kūdikio galvytė

Mano lelius irgi buvo labai zemai. Pries gimdyma kai gyd echoskopavo, tai net issigando. Sako galvyte taip zemai, kad negaliu ismatuoti leliaus. Gal del to ir gimdymas buvo greitas ir lengvas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lasyte @ 2008 07 10, 18:55)
Labas, mergytes  nestuke.gif . Buvom mes siandien pas gine, pasake, kad galvyte jau labai zemai. Tai man dabar taip neramu - gydytojas, su kuriuo esam sutare del cezario, isvaziuoja atostogu i uzsieni ir grys liepos 27d. Man gimdymo terminas numatytas rugpjucio 6, o cezari planuoja apie 30d. Kaip sulaukti?  blush2.gif  verysad.gif  verysad.gif  Ar dirzas gali padeti? Nes galvoju, gal siandien nuvaziuoti nusipirkt?


galvyte zemai, bet kaip kaklelis? jei dar nesutrumpejes/suminkstejes/atsidares- nepergyvenk console.gif
jei dug ilsesies, gulinesi, tai tas dirzas neduos jokios naudos, daugiau nepatogumu, jis tik palengvina kai daug vaikstau, kas tau dabar nepatartina 4u.gif
Atsakyti
ir mano lelius paskutini menesi buvo labai zemai. Gydytoja negalejo galvytes apziureti. Pagimdziau 2 savaitem anksciau termino.
Atsakyti
na pas mane irgi jau seniai galvute zemai ir kaklelis sutrumpejes, gimda susitraukineja nuo 8-9 savaites, gulejau ligonineje su gresianciu, geriau giniprali, ir sake, kad nesulauksiu galo blink.gif ... bet jau eina 38 savaite ir pradedu galvoti ar tik nereikes pernesioti, nuo tu visu vaistu g.gif .... o dirza turiu, taciau nesioti negaliu jo, nes erzina gimda ir ji pradeda susitraukineti.. ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 08 11, 14:01-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 08 11, 14:01)
na pas mane irgi jau seniai galvute zemai ir kaklelis sutrumpejes, gimda susitraukineja nuo 8-9 savaites, gulejau ligonineje su gresianciu, geriau giniprali, ir sake, kad nesulauksiu galo blink.gif ... bet jau eina 38 savaite ir pradedu galvoti ar tik nereikes pernesioti, nuo tu visu vaistu g.gif .... o dirza turiu, taciau nesioti negaliu jo, nes erzina gimda ir ji pradeda susitraukineti.. ax.gif


o musu galvute dar labai aukstai unsure.gif
Atsakyti
siandien suzinojau.kad mano leliuko galvute zemai.patare nesiot nesciosios dirza.
ehh.
kazkaip galvojau kad pas mane viskas idealu.o pasirodo klydau.
tai ka. ziuresim kaip istemsiu dar menesi.
Atsakyti
Man 24 sav. ir lelius jau įsitaisęs žemyn galvyte, kam tokiu laiku panašiai buvo? Ar dar gali "atsiversti"? Gyd. sako, kad taip žemai įsitaisęs, kad vos pamatuot gali. unsure.gif
Atsakyti
Man 23savaites, o galvyte zemai ir jau nestumo pradzioje vis gine paminedavo kad pas mane viskas zemai ir placenta isitvirtinusi labai zemai, o dabar galvyte iremta i gimdos kakleli. Man irgi liepe nesioti dirza, bet nieko nesake maziau vaikscioti ar panasiai. Gal todel kad pastojau iskarto po nesivystancio nestumo g.gif
Atsakyti
As laukiuosi trecia karta, su dideliais tarpais. Jau 38 sav. Visus tris kartus nuo 14-16 sav. stipriai jauciau gimdos susitraukimus. Gyde pagal tuo metu nusistovejusia tvarka: I nestumo metu skyre ciulpti tokias karcias tabletes (pamirsau pavadinima, bet jos jau seniai nebevartojamos), II - gulejau ligonineje, lasino gineprali, po to ji geriau. Si karta geriau tik magni, niekur negulejau, dirbau iki 32 savaites 2 darbuose. Jauciausi neypatingai, bet nieko nenutiko. Skaiciau viena Kauno daktaru straipsni apie tuos gimdos susitraukimus, anot jo - 70 procentu juos jaucianciu moteru nereikia jokio gydymo. Na, dabar retrospektyviai manau, kad man ne vieno nestumo metu to gydymo gal ir nereikejo. Bet reikia gi kazkuo numaldyti psichologini nerima.
Kad gimdos kaklelis trumpas ir minkstas, paaiskejo jau spali. Gydytoja aiskino, kad tai galbut del to, kad nestumas jau trecias. Pravaiksciojau ir su tokiu.
Praeita savaite per apziura sake, kad vaiko galva labai zemai, as ir pati jauciu, kad dubens kaulus tiesiog plesia. Kartais taip sunku eiti, kad atrodo, apsiverksi. Labai sunku persiversti nuo vieno sono ant kito ir apskritai rasti bent kiek patogesne padeti. Buna dienu, kai atrodo, kad tuoj tuoj viskas prasides, bet dar vis tunau namie.
Atsakyti
Man visas dziaugsmas apie 19-20 sav prasidejo, du menesius gulejau lovoje ir dabar tesiamas tausojantis rezimas, lasino magni, dabar geriu du tris kartus per diena...na, man gimdos susitraukimai labai skausmingi, o ir kaklelis reaguoja, taigi, jei neguleciau vargu, kaip butu...nesioju dirza, kai tik ilgiau reikia but vertikalioje padetyje, man jis labai tinka..beje, del to kad mergyte spaudzia gimdos kakleli rekomendavo po 15 min kas valanda kelt dubeni i virsu, t.y pasikisu standzia pagalve ir guliu...manes nedusina, nors sake, jog taip gali but...po savaiteles atlikus echo vaizdelis geresnis buna ax.gif Taip ir stumiam dieneles....ech, kad tik kuo ilgiau ax.gif
Atsakyti
Man nuo 20 sav. sakė, kad labai žemai galvytė, jau siūlė stacionarą ir visaip gasdino, tačiau aš pradėjau daryti pratimus, ypač aktyvių judesių metu ir padėjo!!! Dabar mano lialia sėdi!!! Pabandykite pratimus, jei man padėjo, gal ir Jūms padės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyne @ 2009 01 23, 12:04)
Man nuo 20 sav. sakė, kad labai žemai galvytė, jau siūlė stacionarą ir visaip gasdino, tačiau aš pradėjau daryti pratimus, ypač aktyvių judesių metu ir padėjo!!!  Dabar mano lialia sėdi!!! Pabandykite pratimus, jei man padėjo, gal ir Jūms padės.  mirksiukas.gif

man 38 sav mazdaug sake kad jau galvyte zemai bet nesake kad zemai labai tik liepe dirza nesiot, man daznai pilvas kieteja sunku apsiversti nakti. mum 31 sav. kaip leliukas juda jauciu ji visada desiniam sone zemai zemai o kojom i skarndi duoda tai taip iseina kad jis visas savo ugiu isitieses? blink.gif buna kaip juda mazius skauda man labai atrodo kad galva i kaula trinasi, o jei ilgiau pavaikstau ti pilvas sukieteja, na va prirasiau as cia savo aibes bedu verysad.gif
Atsakyti