Įkraunama...
Įkraunama...

Teletabiai

Neradau temos, kur aptariami žaisliniai teletabiai, jei yra - prašau nepykti už suterštą eterį ir perkelti/sujungti ten, kur eikia ax.gif

Taigi, mano vaikas tokio amžiaus, kai jam teletabiai labai ir labai patinka. Bet pastebėjau, kad parduotuvės tikrai nelūžta nuo šių, televizinių herojų, pasliūlos...
Gal kas žino, kur galima nebrangiai įsigyti pliušinių tabių?
Atsakyti
Maniškis irgi pakvaišęs nuo jų biggrin.gif , jei tai būtų Kaune, tai po 6 lt arba 25 lt jų yra turguose, bazėje ar laisvės al.požeminėje perėjoje. Atsirado jau ir orginalių, bet tie brangesni lyg mačiau apie 35-50lt., jų galima įsigyti žaislų planetoje.
Atsakyti
Aš Vilniuje ieškau. Intensyviom paieškom kolkas neužsiėmiau, bet kiek dairiausi parduotuvėse, tai nemačiau nė vieno tabio. Todėl išsigandau, kad jie tapo deficitu. Gal gariūnuose yra pirkti... g.gif
Atsakyti
Gariūnuose tikrai turėtų būti, kažkurioje temoje apie teletabius lyg skaičiau.
Atsakyti
Gariunuose pilna tabiuku-nuo raktu pakabuko iki tikrai stambiu druckiu
Atsakyti
Ką mes darytume be Gariūnų.... doh.gif
Atsakyti
mačiau Akropolio maximoj buvo ir Žaislų planetoj mirksiukas.gif
Atsakyti
žaislų planetoje yra trijų dydžių-sprindžio dydžio-viduj barškutis-kaina 39lt, vidutinis-man jis mieliausias, nes minkštas, malonus-irgi barška truputį-69lt ir didžiausias dėžutėje-nebarška ir gan kietas-79lt. mirksiukas.gif smile.gif

Atsakyti
užeikit į skelbimų lentą, kur pardavinėja žaisliukus, yra užvesta atskira tema apie teletabius, mačiau mamytės parašę kur matė pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aushrine @ 2006 08 24, 22:15)
Gariunuose pilna tabiuku-nuo raktu pakabuko iki tikrai stambiu druckiu


Kiek man teko matyti Teletabių Gariūnuose, tai man nė vieni nepatikdavo. Kažkokie iškraipyti veideliai, negražūs schmoll.gif
Gražiausi Žaislų planetoje ir skudurynuose ax.gif
Atsakyti
o teletabiu filmuku gal turit??
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2006 08 26, 23:13)
o teletabiu  filmuku gal turit??



Turim! bigsmile.gif
Atsakyti