Įkraunama...
Įkraunama...

Išsiskyrę, bet ir vėl kartu

Man idomu ar buvo kada nors taip ar yra imanoma, kad issiskyre zmones vel po kiek laiko, netgi ilgo griztu vel gyventi kartu ir butu laimingi? Parasykite prasau, jei taip buvo, kaip tas procesas vyko. Jei nepasitaike jums, gal but jusu pazystamiems, draugams.
Atsakyti
QUOTE(Antanas @ 2006 08 24, 20:24)
Man idomu ar buvo kada nors taip ar yra imanoma, kad issiskyre zmones vel po kiek laiko, netgi ilgo griztu vel gyventi kartu ir butu laimingi? Parasykite prasau, jei taip buvo, kaip tas procesas vyko. Jei nepasitaike jums, gal but jusu pazystamiems, draugams.

sveikas, Antanai.
Man buvo panasiai. issiskyriau su vyru o po to susitikinejome bet jau kartu negyvenome. susitikinejome del sekso.
dabar as skyriuosi su draugu, su kuriuo bendravau 3 metus ir mes svarstome ar po keliu metu dar galesime pamilti vienas kita...
Atsakyti
Mano tėvai buvo išsiskyrę 10 metų, tėvas buvo sukūręs kitą šeimą, tačiau išsiskyrė su antrąja žmona ir po kiek laiko grįžo pas mano mamą. Man tada buvo 14-15 metų. Jau 12 metų jie vėl kartu. Tiesa, nebesituokė oficialiai, gyvena kartu ir tiek, visvien pavardės vienodos, nes mama po skyrybų pasiliko tėvo pavardę.
Ar jie laimingi? Na visko būna, kaip ir visose šeimose, tik mama kartais kokio karšto konflikto metu lepteli, ką nors skyrybų/priėmimo atgal tema, bet tik tiek.
Atsakyti
Mano tėvai oficialiai neišsiskyrę, bet susipykę gyveno atskirai apie vienerius metus, paskui susitaikė. Problemos, dėl kurių susipyko, liko, bet vis tiek mirus tėčiui mama geresnio taip ir nerado, prastesnio nenorėjo... Taip ir gyvena viena.
Atsakyti
Mano tėvai kartu pragyveno 5 metus,po to išsiskyrė,o po 10 metų vėl atšoko vestuves. jau 15 metų kartu. smile.gif
Atsakyti
Aciu visiems parasiusiems!
Atsakyti
Mano aplinkoj labai daug tokiu istoriju.
Zinau pora, kurios santuoka sugriuvo kai vyras susirado meiluzhe. Ishsiskyre, pradejo gyventi su meiluzhe, o po to parshliauzhe keliais pas zhmona - vel susituoke, pasigimde antra vaika ir yra labai laimingi.

Kitoj poroj, su pirmaja zhmona turejo vaika.
Su antraja susilauke dvieju vaiku...ir tuo pat metu staiga suprato, kad beprotishkai myli savo pirmaja. Grizho pas ja, susilauke dar vieno vaiko ir yra be galo laimingas. Antrosios zhmonos neizheidineja, grazhiai apie ja atsiliepia, bet savo pirmaja ir vienintele mylima moteri apibudina lyg kokia Deive...O ir apie ketvirtaji vaika shneka, kad jis yra vienintelis - "gimes ish meiles. Tikros Meiles...".

Zhinau, beje, pora, kur vyras paliko zhmona su dviem vaikams vardan meiluzhes...su pastaraja susituoke, susilauke dar dvieju vaiku, bet lankydamasis pas pirmaja - turi su ja intymius santykius ir shiaip - megsta pas ja atbegti, ishsipasakoti, ishsipergyventi...smile.gif

Kitais atvejais, kur vyrai vede meiluzhes...kiek ash ju maciau, jie visi toms savo antrosioms zhmonoms/buvusioms meiluzhems - yra neishtikimi... Jos, beje, dazhnai buna net ligotai pavydzios (o ko noret? Jei su pachia vyras apgaudinejo pirmaja zhmona, kur garantijos, kad neapgaudines jos?).

Yra, be abejo, ir laimingu antruju santuoku...bet tai - retenybe.
Pirma zhmona visiems laikams yra vienintele pirma zhmona. O jei dar su ja buvo susilaukta vaiku - nurungti jos ispudi vyro gyvenime, mano manymu, labai labai sudetinga.
Atsakyti
mano drauge su savo busimu vyru per 11 bendravimo metu santykius nutrauke dukart. issiskyre budavo po metus. po paskutinio susitaikymo visgi sukure seima ir laukiasi vaikelio... 4u.gif

bet asmeniskai man nepriimtina vel grizti pas zmogu, su kuriuo jau buvai issiskyres. jei jau prieini gala, reiskias nebuvo gerai, o tos nuoskaudos anksciau ar veliau atsinaujins. gyvenimas per trumpas, kad kartoti klaidas.
Atsakyti
Aš pati su savo vyru laimę bandžiau du kartus. Daugiau taip nebedaryčiau. jei jau išsiskirčiau, tai finitp forever
Atsakyti
QUOTE(Angelas7 @ 2006 08 27, 00:42)
Mano aplinkoj labai daug tokiu istoriju.
Zinau pora, kurios santuoka sugriuvo kai vyras susirado meiluzhe. Ishsiskyre, pradejo gyventi su meiluzhe, o po to parshliauzhe keliais pas zhmona - vel susituoke, pasigimde antra vaika ir yra labai laimingi.

Kitoj poroj, su pirmaja zhmona turejo vaika.
Su antraja susilauke dvieju vaiku...ir tuo pat metu staiga suprato, kad beprotishkai myli savo pirmaja. Grizho pas ja, susilauke dar vieno vaiko ir yra be galo laimingas. Antrosios zhmonos neizheidineja, grazhiai apie ja atsiliepia, bet savo pirmaja ir vienintele mylima moteri apibudina lyg kokia Deive...O ir apie ketvirtaji vaika shneka, kad jis yra vienintelis - "gimes ish meiles. Tikros Meiles...".

Zhinau, beje, pora, kur vyras paliko zhmona su dviem vaikams vardan meiluzhes...su pastaraja susituoke, susilauke dar dvieju vaiku, bet lankydamasis pas pirmaja - turi su ja intymius santykius ir shiaip - megsta pas ja atbegti, ishsipasakoti, ishsipergyventi...smile.gif

Kitais atvejais, kur vyrai vede meiluzhes...kiek ash ju maciau, jie visi toms savo antrosioms zhmonoms/buvusioms meiluzhems - yra neishtikimi... Jos, beje, dazhnai buna net ligotai pavydzios (o ko noret? Jei su pachia vyras apgaudinejo pirmaja zhmona, kur garantijos, kad neapgaudines jos?).

Yra, be abejo, ir laimingu antruju santuoku...bet tai - retenybe.
Pirma zhmona visiems laikams yra vienintele pirma zhmona. O jei dar su ja buvo susilaukta vaiku - nurungti jos ispudi vyro gyvenime, mano manymu, labai labai sudetinga.

oi, prajuokinai nerealiai!
net savo draugui/meiluziui telefonu tas istorijas papasakojo, beje jis su manimi taippat apgaudinejo savo pirmaja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(in_shadow @ 2006 08 28, 01:01)
mano drauge su savo busimu vyru per 11 bendravimo metu santykius nutrauke dukart. issiskyre budavo po metus. po paskutinio susitaikymo visgi sukure seima ir laukiasi vaikelio... 4u.gif

bet asmeniskai man nepriimtina vel grizti pas zmogu, su kuriuo jau buvai issiskyres. jei jau prieini gala, reiskias nebuvo gerai, o tos nuoskaudos anksciau ar veliau atsinaujins. gyvenimas per trumpas, kad kartoti klaidas.

o man priimtina, nes daznai zmogus yvertina tai ka turi, tik tada kai to netenka. reikia ir laiko pamastyt, suprast, kas buwo gerai, kas blogai, o kas tik momentu atrode juoda..is klaidu mokomasi, nuoskaudos pasimirsta su laiku, o santykiams reikia subresti, bet cia aisku tik mano nuomone..pawyzdziui mano seses vyrui uzteko menesio, kad suprastu, jog ne wiena po jos jam tiek nereiskia ir kad tik ji jam reikalinga...
Atsakyti
QUOTE(Angelas7 @ 2006 08 27, 01:42)
Mano aplinkoj labai daug tokiu istoriju.
Zinau pora, kurios santuoka sugriuvo kai vyras susirado meiluzhe. Ishsiskyre, pradejo gyventi su meiluzhe, o po to parshliauzhe keliais pas zhmona - vel susituoke, pasigimde antra vaika ir yra labai laimingi.

Kitoj poroj, su pirmaja zhmona turejo vaika.
Su antraja susilauke dvieju vaiku...ir tuo pat metu staiga suprato, kad beprotishkai myli savo pirmaja. Grizho pas ja, susilauke dar vieno vaiko ir yra be galo laimingas. Antrosios zhmonos neizheidineja, grazhiai apie ja atsiliepia, bet savo pirmaja ir vienintele mylima moteri apibudina lyg kokia Deive...O ir apie ketvirtaji vaika shneka, kad jis yra vienintelis - "gimes ish meiles. Tikros Meiles...".

Zhinau, beje, pora, kur vyras paliko zhmona su dviem vaikams vardan meiluzhes...su pastaraja susituoke, susilauke dar dvieju vaiku, bet lankydamasis pas pirmaja - turi su ja intymius santykius ir shiaip - megsta pas ja atbegti, ishsipasakoti, ishsipergyventi...smile.gif

Kitais atvejais, kur vyrai vede meiluzhes...kiek ash ju maciau, jie visi toms savo antrosioms zhmonoms/buvusioms meiluzhems - yra neishtikimi... Jos, beje, dazhnai buna net ligotai pavydzios (o ko noret? Jei su pachia vyras apgaudinejo pirmaja zhmona, kur garantijos, kad neapgaudines jos?).

Yra, be abejo, ir laimingu antruju santuoku...bet tai - retenybe.
Pirma zhmona visiems laikams yra vienintele pirma zhmona. O jei dar su ja buvo susilaukta vaiku - nurungti jos ispudi vyro gyvenime, mano manymu, labai labai sudetinga.


Na ir aplinka pas tave blink.gif Tikriausiai pirmu zmonu klubas lotuliukas.gif

Nu kokia ten vienintele ir nuostabi ta pirma zmona, kad vyras taip lengvai nubega paskui kita sijona? Ir pasakyk kokiam vyrui kvailam reik buti, kad du kartus i ta pati suda lipti?

Nusiimkit rozinius akinius ir pasiziurekit kas pasaulyje daros. Nebuna laimingi tie kurie grizta pas kazka syki jau pamesta, nes paprastai nuoskaudos buna stipresnes uz sveika prota.
Atsakyti