Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuoginės ir kt. sraigės

QUOTE(nojura @ 2009 02 13, 12:40)
Čia gali pasiskaitinėti apie sraiges ampularijas
http://www.applesnail.net

Man tai jos labai gražios, o ir nebrangios - Kaune bazėj po 1Lt. Pati turiu dvi akvariume, tik ten joms barbusai ramybės neduoda, tai nelabai aktyvios. Dar auginu taurėj sraiges melanijas
http://www.foto.lt/s...14522.JPG&w=800

Šiaip jos tokios miniatiūrinės, vos įžiūrėt galima, šerti nereikia, pačios pavalgo, pačios veisiasi, jokios priežiūros smile.gif


Šiap tema jau beveik 3 metų senumo ir buvo kurta apie vynuogines sraiges. Kažkaip buvo užėjęs noras jas augint... biggrin.gif
Bet visai gerai kad nukrypo į ampuliarijas ir akvariumines varlytes lotuliukas.gif
Ampuliarijos ir man patinka ax.gif Buvau jų daug prisirinkus į saviškį 35l akvariumą. Kur tik kas Kaune dovanoja/ atiduoda tuoj pat skambinaus ir ėmiau biggrin.gif Turėjau apie 10 vnt turbūt rolleyes.gif vienos didewsnės, kitos mažesnės - geltonu ir rudo kiautu - gražu wub.gif
Šiuo metu turiu tik kelias visai mažytes - laukiu kol užaugs... blush2.gif
Melanijų likę daug
ir dar turiu apie dešimtį "balinių" (kaip vienas akvariumininkas pavadino) sraigių - mažu gupiukų talpoj auginu. ax.gif
Kelis trimitininkus turėjau... blush2.gif
Taip pat ir tris akvariumines varlytes. smile.gif
QUOTE(Pupsiukė @ 2009 02 13, 13:02)
O tai sraiges galima laukines laikyti? Kokiame stikliniame inde? Diiideliame?

Manau galima vynuogines sraiges laikyti. ax.gif

QUOTE(nojura @ 2009 02 13, 15:35)
Ei, aš irgi susidomėjau wub.gif , o jos didelės auga?

Nedidelės ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupsiukė @ 2009 02 13, 18:40)
Nu dievinu varles. Pliam.. Noooriu blush2.gif . Kaži kaip namiškiai reaguotų rolleyes.gif . Kas žino atsakykit  4u.gif .
1. Kokia varlytės kaina?
2. Kur galima įsigyti?
3. Kuom minta?
4. Kur jas laikyti?
5. Kaip įrengti apartamentus? [kas privaloma ir t.t.] wub.gif .

Ačiūūū! wub.gif


Prieš pora metų 4Lt viena kainavo.
Pirkau Kaune Zoon parduotuvėj (Kovo 11-osios g.)
Geriausia ėda šaldytą maistą (raudoni kirminai) uodo trūklio lervos berods g.gif
Laikau akvariume kartu su taikiomis akvariuminėmis žuvytėmis.
(Akvariume yra filtras, termoreguliatorius).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 13 vasario 2009 - 17:44
Reiks akvariumą pasidaryti. Varlytę ir sraigę augint biggrin.gif. Taip užsinorėjau,man šitoki gyviai pasakiški blush2.gif wub.gif. Ar sraigė ir varlė nesipeštų? biggrin.gif [skamba kvailai lotuliukas.gif doh.gif ].
Atsakyti
QUOTE(Pupsiukė @ 2009 02 13, 18:50)
Reiks akvariumą pasidaryti. Varlytę ir sraigę augint biggrin.gif. Taip užsinorėjau,man šitoki gyviai pasakiški  blush2.gif  wub.gif. Ar sraigė ir varlė nesipeštų? biggrin.gif [skamba kvailai lotuliukas.gif  doh.gif ].

Aišku, kad ne - abu taikūs gyvūnai mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip atrodo varlė? Ar galima laukinę,vasaros metu pasiimti pas save,į namus. Ir kur būtų galima įsigyti vinuoginę sraigę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsiukė @ 2009 02 13, 19:02)
O kaip atrodo varlė? Ar galima laukinę,vasaros metu pasiimti pas save,į namus. Ir kur būtų galima įsigyti vinuoginę sraigę? 4u.gif

manau kad laukine akvariume nelabai gyventu g.gif as irgi Kaune ZOOn pirkau,nedidukes jos,bet fainos.termoreguliatorius joms nebutinas,o maisteli tai tikrai geriausiai tas uodo trukio lervas eda,bet neatsisako ir zuvu maisto.
Atsakyti
QUOTE(Pupsiukė @ 2009 02 13, 19:02)
O kaip atrodo varlė? Ar galima laukinę,vasaros metu pasiimti pas save,į namus. Ir kur būtų galima įsigyti vinuoginę sraigę? 4u.gif

Nelabai supratau ar norit auginti Ampuliariją su akvariumine varlyte akvariume, ar parsinešti lauke gyvenančias sraige (vynuoginę) ir varlę? g.gif
Vynuoginių sraigių, neskandinkit akvariume, o ir varlėms iš lauko reiktų sudėtingesnių sąlygų nei akvariuminėms, kadangi joms reikia ir sausumos ir vandens, manau su jom prasidėti neverta. schmoll.gif
Jei jau labai norit geriau auginkit akvariumines - ir sraiges ir varlytes. smile.gif

QUOTE(numeris trys šimtai dešimt @ 2009 02 13, 23:14)
manau kad laukine akvariume nelabai gyventu g.gif as irgi Kaune ZOOn pirkau,nedidukes jos,bet fainos.termoreguliatorius joms nebutinas,o maisteli tai tikrai geriausiai tas uodo trukio lervas eda,bet neatsisako ir zuvu maisto.

Termoreguliatorių pirkti ar ne priklauso nuo to ar vienoda temperatūra kambaryje. (Pvz pas mus šaltą žiemą - kamnaryje būna iki 13 laipsnių šilumos, tokios šilumos vandenyje vargu ar kokia žuvytė gyventų, na nebent sraigė... unsure.gif ) Su termoreguliatoriumi palaikomi pastovi vandens temperatūra ir tai yra gerai akvariumo gyventojams smile.gif
Čia nuotrauka kaip atrodo akvariuminės varlytės ir trumpas aprašas apie jas (African Dwarf Frog): http://images.google...ttp...l=lt&sa=N
O čia galit plačiau apie jas pasiskaityti, jei domina: http://www.google.lt...f...mp;aq=f&oq=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giekab: 14 vasario 2009 - 12:41
Ačiū,Giekab. wub.gif

Na aš norėčiau auginti vynuoginę sraigę arba varlytę. Domiuosi abidvėm veislėm. Na pas mus sudėtinga gauti tas dekoratyvines,tai iš gamtos parsivežus norėčiau,bet jeigu kankinsis verysad.gif .
Atsakyti
Manau, kad vynuoginę sraigę auginti bandyt galima (tik neakvariume su vandeniu, aišku ), bet laukinės varlės kankint tai tikrai neverta, o ir vietos joms, galvoju, nemažai reikėtų, palyginus su akvariuminėmis smile.gif
Atsakyti
O kur tą akvariuminę varlę įsigyt. Norėčiau laikyti vandenyje. Gražu smile.gif. O kaip su žuvytėmis sutartų?
Atsakyti
QUOTE(Pupsiukė @ 2009 02 14, 15:11)
O kur tą akvariuminę varlę įsigyt. Norėčiau laikyti vandenyje. Gražu smile.gif. O kaip su žuvytėmis sutartų?

siaip zoo parduotuvese.gali pasidairyt ir skelbimuose.su zuvytemis jos sutaria,svarbiausia,kad zuvytes taikios butu.
Atsakyti
Vajžkar buvau bazėse, o varlyčių nemačiau...
Jau gal būčiau pirkusi smile.gif

Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2009 02 16, 21:13)
Vajžkar buvau bazėse, o varlyčių nemačiau...
Jau gal būčiau pirkusi smile.gif

kaune priesais "sava"(kitoj gatves pusej) yra zoon parduotuve,ten beveik visada varlyciu yra smile.gif
Atsakyti