Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

laukiam naujų sėkmių.

Arete, ar kartojai hcg?
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 08 25, 11:43)
Paiduke, labai stipriai laikysim kumįtukus už tavo sėkmę thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tu šaunuolė mirksiukas.gif


ačiū devina už kumštukus wub.gif

o aš laikysiu už tavo sėkmę mirksiukas.gif wub.gif

QUOTE(svajukė @ 2006 08 25, 11:43)
Paiduke, Devina, įtraukiau jus į sąrašiuką.  4u.gif na, žiūriu, rugsėjį bus karšta... daug merginų procedūrinsis, dar berods ir euromergelė apie rugsėjį galvojo...  g.gif

ačiū, kad įtraukei, tikiuosi mano planai nesikeis smile.gif
Atsakyti
svajuke, jau uzdarytam skyrelyje klausei kada as planuoju smile.gif tai va tik ka gryzau po apziuros, kiausides tvarkoje, cistu ner, nu ir nieko daugiau ner, prisipirkau jau kruva vaistu ir nuo rytdienos pradedu ilga schema..taip kad zadu sugauti gandra spalio men smile.gif aaaaaaaateikit chia gandriukai...... biggrin.gif


Atsakyti
euromergele thumbup.gif o kodėl vėl ilga schema?
Atsakyti
Oho koks sąrašėlis rudenėliui blink.gif Sėkmės visoms didžiausios 4u.gif
Atsakyti
Paiduke, o tu vėl stimuliuosies pas K. ar visgi dabar pilnai viską darysi pas U.?
Atsakyti
nu nezinau kodel smile.gif sake gerai stimuliavosi, viskas vyko tvarkingai pirma karta, todel ner prasmes ekperimentuoti ir taikyti trumpa schema... ar kas nors manot kitaip?

QUOTE(svajukė @ 2006 08 25, 12:04)
euromergele  thumbup.gif o kodėl vėl ilga schema?

Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 08 25, 12:24)
Paiduke, o tu vėl stimuliuosies pas K. ar visgi dabar pilnai viską darysi pas U.?

taip, kaip ir pirmąjį, K mano situaciją žino iki smulkmenų man ramiau taip, gal kas tam ir nepritaria iš Jūsų, bet aš taip nusprendusi ir viskas lotuliukas.gif , juk ir pas U, nėra garantijos, kad jei ji stimuliuos tai ir toliau viską pati darys
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 08 25, 12:26)
nu nezinau kodel smile.gif sake gerai stimuliavosi, viskas vyko tvarkingai pirma karta, todel ner prasmes ekperimentuoti ir taikyti trumpa schema... ar kas nors manot kitaip?

na, jei gydytoja taip nusprendė, ji geriau žino. rolleyes.gif o be to, kadangi tikrai viskas gerai ėjosi jos metu, tai gal ir neverta eksperimentuoti. nors man tai asmeniškai atrodo, kad kiekvienas IVF'as bet kokiu atveju yra eksperimentas. pvz., man buvo du kartus taikyta identiška schema, o rezultatai buvo totaliai skirtingi. g.gif bet tau, manau, euromergele, viskas bus gerai. 4u.gif
Atsakyti
sutinku, svajuke, kad kiekvienas IVF'as loterija...na arba eksperimentas smile.gif bet jeigu viskas gerai su stimuliavimu buvo, tai bent jau cia gal nera reikalo eksperimentuot wink.gif o kas tau buvo su tom paciom schemom skirtingai? folikulu kiekis? ar kaip? nes as kazkaip klausiau ar cia buna taip kad kita karta daugiau folikulu butu su ta pacia doze, ar zenkliai maziau..tai atsakymas buvo kad ne..bus panasiai..komentuok biggrin.gif

o kaip man bus svajuke...nemanykim gal..uzteks vilties, nes numanyti kazin ar imanoma smile.gif


Atsakyti
euromergele, o kokius tau vaistukus paskyrė slopinimui g.gif
Atsakyti
diferelina, o buna ir kitokiu?

QUOTE(devina @ 2006 08 25, 12:45)
euromergele, o kokius tau vaistukus paskyrė slopinimui g.gif

Atsakyti