Įkraunama...
Įkraunama...

Patiekalai karštų sumuštinių keptuvėje

Norėčiau sužinoti ar eit tokioje keptuvėje kepti blynus? Bijau bandyti:)))
Atsakyti
aš kartą dariau amerikietiškus blynus (na jie storoki tokie) tokioj keptuvėlėj. Galiu pasakyt, kad gaunasi sausi. Todėl manau vis tiek geriau kepti ant keptuvės wink.gif
Atsakyti
O jei pabandyt daryt mieline tesla? Tada gautusi kaip bandeles- prie sriubos labai tiktu! smile.gif Gal net su idaru galim bandyt. g.gif
Atsakyti
Labai aciu jums, pabandysiu rolleyes.gif
Atsakyti
As, kai gyvenau be virtuves, tai darydavau blynus sumushtininej smile.gif
Nusipirkdavau Malsenos blynu teshla ir jos pildavau - gaudavosi is tiesu, kaip bandutes - ishkyla gerai, pasipuchia smile.gif Skanu smile.gif
Is tos Malsenos blynu teslos jie nesigauna labai sausi, bet faktas, kad skonis skiriasi, nei keptum ant riebalu smile.gif Siaip galima po lasheli-kelis aliejaus i sumushtinine ipilt - irgi gerai smile.gif

Skanaus!
Atsakyti
Su kokiais idarais kepate sumustinius, tose sumustiniu keptuvese? Nes jau kaip ir nusibodo tas pats:suris,desra, agurkelis... rolleyes.gif
Atsakyti
Man tai labai skanu: batoną patepu majonezu, pridedu pievagrybių ir sūrio.
Dar dedu uogienės, džemo, arbo kelias skilteles šokolado. Gaunasi kaip bendelės. Laaabai skanu.
Atsakyti
Mes toje keptuveje kepam kiaushinius, jie man ten labiau patinka nei sumushtiniai.
Idedam pirmiausia sviesto (arba aliejaus), imushu kiaushini (keptuve , aisku, jau buna ikaitinta), pabarstau prieskoniu ir ant virshaus dedu sumushtiniu duonos baltos arba batono riekute. Pakepu, kol pagelsta ir ishimu aukshtyn kojom (kiaushinis buna virshuje)... clap.gif
Atsakyti
Sumuštiniai su bananu ir šokoladu
4 riekutes duonos ištepti šokoladiniu sviestu (pvz.Nutela) iš vienos pusės, o iš kitos pusės paprastu sviestu. Dvi riekutes dėti į sumuštininę šokoladine puse į viršų, bananą perpjauti į 4 dalis ir uždėti ant duonos, užtepti sirupo arba medaus, uždengti duonos gabaliukais ir kepti 3 min.
Atsakyti
O man patinka varshke idaras - jei saldaus noriu - su uogiene, jei su raus - su shonine.
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 10 20, 06:45)
O man patinka varshke idaras - jei saldaus noriu - su uogiene, jei su raus - su shonine.

Dar idarui galima sutarkuota obuoli sumaisyti su vaniliniu cukrum ir cinamonu naudoti. Desertas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 10 20, 13:17)
Dar idarui galima sutarkuota obuoli sumaisyti su vaniliniu cukrum ir cinamonu naudoti. Desertas thumbup.gif

As dar riekute fermentinio surio uzdedu, nu tada tai atsivalgyti negaliu! O dar darau tokius: riekutes plonai aptepu pom. padazu, po to plonai lydytu suriu, o i tarpa tarp dvieju riekiu idedu fermentinio surio riekele, tokie pikantiski gaunasi! thumbup.gif Net mano mamai patiko, kuri siaip nera didele megeja tokiu dalyku. biggrin.gif
Dar galima farsa pakepti su prieskoniais, svogunais, kaip priklauso (arba smulkiai supjaustyta kokia desra ar desreles), ir det tarp riekiu. Gaunasi tokia beliasu imitacija, kai nesinori su tikrais kuistis. smile.gif
Atsakyti