Įkraunama...
Įkraunama...

Ar reikia vokelio užrašant vaiką?

Pasidalinkite savo patirtimi - ar, užrašant vaiką į darželį, nešėte vokelį vedėjai? Dabar juk dauguma darželių - perpildyti, nolrinčiųjų sąrašas ilgas...Užrašiau saviškį, bet jis - jau antras ant "atsarginių suolelio" , t.y. jei kas nors iš 25 vaikų atsisakys ir neis...Pamaniau - gal reikėjo ateiti ne tuščiomis? rolleyes.gif

Beje, o kokia dabar turėtų būti toji stebuklingoji suma?
Atsakyti
Esu iš Klaipėdos,prieš kelis metus man atsirado darbas ir vaiką reikėjo vesti į darželį.taibuvo spalio mėnuo.Ejau pas vedėją ir kadangi grupėje buvo laisvų vietų mano vaiką priėmė be jokių kyšių. smile.gif
Atsakyti
Nei vienam darželyje kyšio nedavėm. Iš vieno net skambino irprašė ateiti. Pirmajam užrašiau rugpjūčio 23 d. o jau rugsėjo 1 d. ėjom. Gyvenamą vietą pakeitėm liepos mėnesį, todėl tik tada ir perrtašėm į kitą darželį. Priėmė be vokelių.
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2006 08 25, 15:30)
Pasidalinkite savo patirtimi - ar, užrašant vaiką į darželį, nešėte vokelį vedėjai? Dabar juk dauguma darželių - perpildyti, nolrinčiųjų sąrašas ilgas...Užrašiau saviškį, bet jis - jau antras ant "atsarginių suolelio" , t.y. jei kas nors iš 25 vaikų atsisakys ir neis...Pamaniau - gal reikėjo ateiti ne tuščiomis?  rolleyes.gif

Beje, o kokia dabar turėtų būti toji stebuklingoji suma?

o gal isduok paslapti, kur toksai darzelis, kad i grupe uzraso 25 vaikus?

Pati abu vaikus uzrasinedama nenesiau - pavyko ir taip uzrasyti. Del vieno darzelio ,tai tiesiai sviesiai is pradziu pasiskambinau i svietimo skyriu ir pasiteiravau apie padeti darzely. O veliau jau vedejai bandziusiai prasizioti, kad jos darzely yra dideles eiles priemimui, replikavau, kad pagal svietimo skyriaus duomenis taip neatrodo.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2006 08 26, 21:49)
o gal isduok paslapti, kur toksai darzelis, kad i grupe uzraso 25 vaikus?

Pati abu vaikus uzrasinedama nenesiau - pavyko ir taip uzrasyti. Del vieno darzelio ,tai tiesiai sviesiai is pradziu pasiskambinau i svietimo skyriu ir pasiteiravau apie padeti darzely. O veliau jau vedejai bandziusiai prasizioti, kad jos darzely yra dideles eiles priemimui, replikavau, kad pagal svietimo skyriaus duomenis taip neatrodo.

Silvute, labai geras Tavo būdas thumbup.gif . O šiaip visi žmonės mėgsta būti pamaloninti, ypač mažų įstaigų vadovai. Juk vadovas, o galimybių tiek nedaug lotuliukas.gif . Bet tai nebūtinai turi būti vokelis - gali būti pažadas padėti darželiui remontu, medžiagomis, ar kuo kitu. Gali būti gėlių puokštė ir t.t. ir t.p. Jei nesate tikra dėl vietų tai tikrai turėtų padėti. Nesakau, kad taip yra visur...
Atsakyti
Aš suprantu, kad kažkam pasisekė pakliūti į darželį be kyšio. Bet man, kaip ir temos autorei labai rūpi sužinoti, apie tuos, kurie pakliuvo į darželį su kyšiu blush2.gif Kokia vadinamoji "stavkė" yra?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 08 27, 13:17)
Aš suprantu, kad kažkam pasisekė pakliūti į darželį be kyšio. Bet man, kaip ir temos autorei labai rūpi sužinoti, apie tuos, kurie pakliuvo į darželį su kyšiu blush2.gif Kokia vadinamoji "stavkė" yra?

girdejau,kad stafke bent jau vilniuj yra 800lt arba administracijos patalpoms plastikinius langus sudet blink.gif kadangi as per daug principinga,nieko niekam nesiruosiu nest schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Stigma @ 2006 08 27, 13:26)
girdejau,kad stafke bent jau vilniuj yra 800lt arba administracijos patalpoms plastikinius langus sudet blink.gif kadangi as per daug principinga,nieko niekam nesiruosiu nest schmoll.gif


Tikėjausi šiek tiek mažiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2006 08 25, 15:30)
Pasidalinkite savo patirtimi - ar, užrašant vaiką į darželį, nešėte vokelį vedėjai? Dabar juk dauguma darželių - perpildyti, nolrinčiųjų sąrašas ilgas...Užrašiau saviškį, bet jis - jau antras ant "atsarginių suolelio" , t.y. jei kas nors iš 25 vaikų atsisakys ir neis...Pamaniau - gal reikėjo ateiti ne tuščiomis?  rolleyes.gif

Beje, o kokia dabar turėtų būti toji stebuklingoji suma?

NEI UŽRAŠANT, NEI IŠRAŠANT NEREIKĖJO. IR UŽUOMINŲ NEBUVO.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2006 08 27, 12:17)
Aš suprantu, kad kažkam pasisekė pakliūti į darželį be kyšio. Bet man, kaip ir temos autorei labai rūpi sužinoti, apie tuos, kurie pakliuvo į darželį su kyšiu blush2.gif Kokia vadinamoji "stavkė" yra?


Gal galetu daugiau mamyciu atsiliept , kurios dave kysius ir parasyti bent kiek mazdaug nesti 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Galit i az drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaune girdėjau, kad "pašto ženklas" minimum 200 litų, o kartais ir 300. Tiesa, neklijuot ant voko, o dėt į vidų lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Man patiko mintis - per švietimo skyrių. reiks pasinaudoti thumbup.gif

o su tais pažadais apie remontus.. ką aš žinau.. man atrodo, kad pažadėsiu, turėsiu ištesėt žodį, o nesu linkus dažyt ar tinkuot.. tai kam vėjais žodžius laidyt. galų gale juk ir remontas reikalauja pinigų. tai gal geriau iš karto atsiskaityt, ir ramu...nžn..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 02 rugsėjo 2006 - 07:45
QUOTE(naitas @ 2006 09 02, 08:42)
galų gale juk ir remontas reikalauja pinigų.


Ir kažkodėl nuojauta kužda, kad kainuotų gerokai daugiau nei 800 lt wink.gif
Atsakyti