Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jaučiatės bendraudami su l.taupiais draugais

kaip jums patinka bendrauti su l. taupiais draugais
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2006 08 26, 13:48)
kaip jums patinka bendrauti su l. taupiais draugais

ne pats blogiausias variantas, jei žinau, dėl ko taupo. jei paskolos, lizingai- suprantamas taupymas, ieškojimas kur pigiau ir pan. bet taupymo vardan taupymo nesuprantu, kai galėtų sau leisti, bet gaili net sau blink.gif

man sunkiau su draugais truputuką snobais, kai kavytės pagerti reikia eiti į brangiausią kavinę, nes kitur ne lygis ir t.t.
Atsakyti
Vakar pradejau galvoti, ar aš skaitausi labai taupi, nes visad su savimi pasiemu vaikui sulčių, jai buname gamtoje dešrelių, jogurto. Jai vaikas nesuvalgo susidedu atgal ir nešu namo. Gal turėčiau palikti, bet kai kiti vaiku neturi tai man atrodo man priklauso neštis atgal, nors nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 08 26, 17:54)
Vakar pradejau galvoti, ar aš skaitausi labai taupi, nes visad su savimi pasiemu vaikui sulčių, jai buname gamtoje dešrelių, jogurto. Jai vaikas nesuvalgo susidedu atgal ir nešu namo. Gal turėčiau palikti, bet kai kiti vaiku neturi tai man atrodo man priklauso neštis atgal, nors nežinau g.gif


aš irgi saviškiam imu. Jei likea, nešosi namo. Net nepagalvoju, kad palikt blink.gif


o kad neturiu labai taupių drauigų, tai nieko negaliu pasakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2006 08 26, 10:54)
Vakar pradejau galvoti, ar aš skaitausi labai taupi, nes visad su savimi pasiemu vaikui sulčių, jai buname gamtoje dešrelių, jogurto. Jai vaikas nesuvalgo susidedu atgal ir nešu namo. Gal turėčiau palikti, bet kai kiti vaiku neturi tai man atrodo man priklauso neštis atgal, nors nežinau g.gif


Sakyciau tai labai normalus poelgis smile.gif
Taciau as nepasiemu atgal ,pvz., nebaigto ar net nepradaryto vyno butelio atsinesto i svecius, kas yra gan iprastas dalykas bent jau JAV jaunimelio tarpe. Taciau jei tai vyksta kazkur, o ne pas kazka, sunestine iskyla, baliukas... nieko blogo tame nematau smile.gif

O del taupiu draugu, nieko nesakau, taciau kai zmones pradeda taupyti tavo ar kitu saskaita, tas man labai nepriimtina.
Atsakyti
Kažkaip nesusiduriu su l. taupiais draugais, kurie be rimtos priežasties taupytų - yra paimtos paskolos, statomi namai ar pan. O tokių draugų, kad turėtų užspaudę ir drebėtų, jei reikia išleisti, kaip ir neturiu.
Atsakyti
L.taupus turbut draugu neturi.... Per brangu
Atsakyti
Mane kartais nervina drauges, kurios visa laika aiskina, kad pinigeliu neturi, bet va rubu tai prisiperka ir siaip visokiems niekam isleidzia, o kai pasiulai kur kokioje kavineje pasedet, tai baisu ka valgyt uzsisakyt, nes jos sau to leist negali g.gif Kartais perdeda.. Gi nevaikstom i kavines kiekviena diena, o jei jau susitinki i menesi ar du karta, tai nejau gaila, kad vis namie reik sedeti, taip tipo alus ar uzkandziai pigiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 08 26, 13:54)
ne pats blogiausias variantas, jei žinau, dėl ko taupo. jei paskolos, lizingai- suprantamas taupymas, ieškojimas kur pigiau ir pan. bet taupymo vardan taupymo nesuprantu, kai galėtų sau leisti, bet gaili net sau  blink.gif

man sunkiau su draugais truputuką snobais, kai kavytės pagerti reikia eiti į brangiausią kavinę, nes kitur ne lygis ir t.t.


aha. man irgi taip. Arba kai susiruoši kur nors nuvažiuot ir turi laukt, kol jie kokias brangias prekes ilgiausiai renkasi schmoll.gif
Atsakyti
Leiskite patikslinti: snobas ir turtingas nera tas pats. Snobas- tai asmuo, kuris stengiasi pasirodyti turtingesnis negu yra is tikruju. Snobas gali daug pasakoti apie naktis brangiuose restoranuose su savo izymiais ir itakingais draugais, bet jeigu jums pavyks ji nusitempti i kavine, tai uzsisakys pigiausia patiekala ir nepaliks arbatpinigiu.
Atsakyti
QUOTE(bulba @ 2006 08 27, 03:10)
L.taupus turbut draugu neturi.... Per brangu





Tai jau tikrai blink.gif Pakviecia i svecius, o po to skaiciuoja, ar apsimokejo doh.gif Bet giminiu nepasirinksi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 08 26, 14:54)
ne pats blogiausias variantas, jei žinau, dėl ko taupo. jei paskolos, lizingai- suprantamas taupymas, ieškojimas kur pigiau ir pan. bet taupymo vardan taupymo nesuprantu, kai galėtų sau leisti, bet gaili net sau  blink.gif

man sunkiau su draugais truputuką snobais, kai kavytės pagerti reikia eiti į brangiausią kavinę, nes kitur ne lygis ir t.t.


Sutinku drinks_cheers.gif
QUOTE(mutantė @ 2006 08 26, 17:54)
Vakar pradejau galvoti, ar aš skaitausi labai taupi, nes visad su savimi pasiemu vaikui sulčių, jai buname gamtoje dešrelių, jogurto. Jai vaikas nesuvalgo susidedu atgal ir nešu namo. Gal turėčiau palikti, bet kai kiti vaiku neturi tai man atrodo man priklauso neštis atgal, nors nežinau g.gif

Elgiuosi panasiai ir nieko blogo nematau smile.gif
Atsakyti