Įkraunama...
Įkraunama...

Collistar priemonės

Sia kosmetika prekiauja SARMOJ:
http://www.baltsarma...&cat_id=1&id=55
Domina dekoratyvine blush2.gif
Atsakyti
Sios firmos labai luxova kompaktine pudra riebiai odai - oda tokia lygi, aksomine tampa.
Atsakyti
as esu banziusi terakotine pudra veidui,tokia didele dezute,pries kokius 3 metus italijoj pirkau.labai thumbup.gif ilgam uzteko
Atsakyti

As turiu blizgesi lupoms, ta kur vien blizguciai. Jei megsti blizgeti tai liuks dalykelis thumbup.gif Gal laikosi kiek trumpokai, bet priklauso ant ko uztepsi.
Atsakyti
Nesenai isigijau pudra. Labai faina. Oda labai svelni, siek tiek blizguciu yra, taciau jie praktiskai nesimato. Oda atrodo svelniai idegusi ir pailsejusi. Tikrai nesigailiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzyte @ 2005 03 19, 14:47)
Nesenai isigijau pudra. Labai faina. Oda labai svelni, siek tiek blizguciu yra, taciau jie praktiskai nesimato. Oda atrodo svelniai idegusi ir pailsejusi. Tikrai nesigailiu. smile.gif
zuzyte,gal tos pudros pavadinima butu galima suzinot? 4u.gif
Atsakyti
Gavau Sarmoj du testerius-dieninio-naktinio kremo ir serumo. Kadangi mėginukai po 5 ml, užteko savaitei. Serumas nepatiko, nes oda net braškėjo nuo sausumo (paskui dar pamačiau, kad sudėtyje yra parafino , kurio aš taip nemyliu), o kremas labai puikus.
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 03 21, 10:55)
Gavau Sarmoj du testerius-dieninio-naktinio kremo ir serumo. Kadangi mėginukai po 5 ml, užteko savaitei. Serumas nepatiko, nes oda net braškėjo nuo sausumo (paskui dar pamačiau, kad  sudėtyje yra  parafino , kurio aš taip nemyliu), o kremas labai puikus.

Kokiai odai skirtos priemonės? 4u.gif
Atsakyti
Man davė brandžiai odai, o šiaip tai juk visko yra toj serijoj.
Atsakyti
nu o as vakar dar koki pusvalandi stovejau prie stendo ir sheshelius bandziau.... nu kokie man jie faini... idomu, kaip ant voku? g.gif
Atsakyti
Neblogi seseliai, mano drauge turi, tai blizga, ryskoki, gal daugiau tokie sventiniai.
Atsakyti
Tai gal galit parasyt siu priemoniu apytikres kainas?
Atsakyti