Įkraunama...
Įkraunama...

Burtai ir kiti abrakadabra

Ar vaikstote pas burejas?Ar tikite burimais,uzkalbejimais,ateities spejimu?

[img]http://home.wanadoo.nl/l.vanduijn/witch/gpalacew6.gif[/img]
Atsakyti
buvau prieš susipažįstant su antruoju vyru pas būrėją, ir, ką, pasitvirtino viskas kol kas 95 proc. (sakė, kad darysim remonta-darom, kad sutiksiu labai gerą žmogų, turintį sūnų, ir su juo susilauksiu dar vieno sūnaus, kai dukrelės dar truputį paūgės, kad tėtis išvažiuos į užsienį ir t.t.), dar bandžiau su ja ginčytis, daug kuo nepatikėjau.. :smile.gif..
viskas tiesa, tik dar nežinau, kaip čia bus dėl sūnelio  wink.gif, o va, dabar kai pagalvoju, jei būčiau anksčiau sumąsčius, gal pas parapsichologą su buvusiuoju tuo metu ir reikėjo nueiti (gal kas buvot- papasakotumėt plačiau wink.gif), bet dabar -nebereikia  wink.gif(bet mano draugei reikia :'()...
Šiaip skaičiau, kad parapsichologas neblogai nuaiškina karminį tavo ir sutuoktinio ryšį (dėl praeitų gyvenimų ir buvusio ryšio tarp jūsų, kas įtakoja ir dabartį...), tada išaiškinama, kodėl yra tam tikri neatitikimai, ir vos ne pusė porų, tai perpratę, gyvena geriau  :smile.gif
Buvau kažkada seniai pas parapsicholgą ar tai pas bioenergetiką, tai po seansų labai atgaudavau ramybę, kažkokią lyg dvasinę pilnatvę, pasijusdavau kitokiu, lengvu, be problemų  žmogum wink.gif, nemanau, kad tai išmyslai...
O tu pati, mamulia, ar buvai  wink.gif
Atsakyti
ir as kartais nueidavau (SLAPCIOM, nes tai man atrode kvaila...)  pas tas burejas is salonu wink.gif aplamai tai kazkas tiko is tu burimu mano gyvenimui, kazkas netiko...na, as irgi galeciau taip pati sau issiburti! ;D ;D ;D Jau senai pas jas nebevaiksciojau, kai praeita vasara mama su pazistama issitempe mane pas tokia viena wink.gif, sutikau , nes turejau didele problema, kurios buvimas mane slege >:( :'(teko gan toli vaziuoti, nes ji is kito miesto. Nieko nesitikejau, priemiau kaip prasiblaskyma.  8)Bet tai, ka pamaciau ir isgirdau, pajudino ir gan smarkiai mano nuomone apie spejimus (gal burtai nelabai tinkamas zodis?) ??? Ne, ji nebure nei is kortu, nei kavos tirsciais, nei dar kuo nors, bet ziurejo tiesiai i akis ir kalbejo... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif nu nezinau, kaip galima sitaip, bet, ka pasake - tas atitiko ir jau 90 proc. issipilde ohmy.gif, dabar laukiu likusios dalies ir ziuresim, kaip cia bus. Na nejau ir tai pildysis? ??? ??? ???
Atsakyti
O TAI TAU, KARINA, KAŽKĄ BLOGO PASAKĖ ??? PAPRASTAI APIE DIDŽIAUSIAS BLOGYBES JOS NUTYLI  :smile.gif
Atsakyti
Esu buvus ir aš pas būrėją keletą kartų, bet jau labai seniai, na gal prieš kokiu 8-9 metus. Pirmą kartą pakalbino draugė ir nuėjau. O kitą kartą jau "vežiau" savo sesę, nes  tuo metu jai buvo labai sunkus gyvenimo tarpnis. Nežinau, tada gal ir tikėjau kažkuo ką sakė, nemažai atspėjo, bet...  Dabar labai skeptiškai į tai žiūriu ir tikrai,  bent jau šiuo metu taip atrodo, kad niekada  daugiau ten neisiu.   Nemanau, kad tai gerai. Daug kas prisiklausę tokių "pranašyščių" tiesiog ir laukia, kol viskas išsipyldys.  Daugeliu atvejų tai per daug gali įtakot žmogaus gyvenimą.
Atsakyti
ne tai kad blogo, bet baisiai neitiketino ohmy.gif ohmy.gif nors tai turbut imanoma ;D Na , bet laukti liko dar meteliai ir tada matysim  ;) ;D
Atsakyti
Kazkada 16-17 metu as numeciau labai daug svorio ir del to dingo menesines.
Tuomet mama mane pradejo vedzioti pas ginekologes, bet deja jos man nepadejo, sake, kad viskas atsistatys, jei vel priaugsiu svorio. Kadangi as tam atkakliai priesinausi, tai mama mane nusivede pas ekstraseanse ir kaip jus manot - ji man padejo, viskas normalizavosi po antro apsilankymo (sekancia diena susirgau).  :)
Atsakyti
Esu buvusi keliais sunkiais savo gyvenimo momentais.Nezinau,gal tiesiog ta bureja man atstodavo psichologe.Bet kad issipildytu pranasystes...Zadejo berniuka,gime mergyte,sake vyras sugrys,kai vaikutis gims,deja...Na o ka ji dar galejo sakyt apsizliumbusiai nesciai moteriai?Tik paguosti.Tada labai padejo ir suteike vilties.

[img]http://home.wanadoo.nl/chantal.duijn/kaarten/gif_palaceca0.gif[/img]
Atsakyti
[quote]Esu buvusi keliais sunkiais savo gyvenimo momentais.Nezinau,gal tiesiog ta bureja man atstodavo psichologe.Bet kad issipildytu pranasystes...Zadejo berniuka,gime mergyte,sake vyras sugrys,kai vaikutis gims,deja...Na o ka ji dar galejo sakyt apsizliumbusiai nesciai moteriai?Tik paguosti.Tada labai padejo ir suteike vilties.[/quote]

 O tau nebaisu buvo eiti nesciai burtis [img]http://www.hallo-spass.de/smilies/smilie_hexekugel1.gif[/img]  [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/4/eek.gif[/img]? Kiek girdejau, kad nesciom geriau nesilankyti pas burejas...

O as ne karto dar nebuvau nuejus [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/c/oogle.gif[/img], gal tam nebuvo reikalo...
Atsakyti
Isgyvenau baisia krize tad nesusimasciau ar galima nesciai ar ne...Na man tai padejo isgyventi ta laikotarpi.Turejau vilti,kad ateitis bus sviesesne,tegul ir isburta.Dabar manau,kad gerai padariau,kad nuejau.
Atsakyti
Zinot, as buvau pas keleta bureju. Tai galiu pasakyti, kad kai kurios yra sarlatanes. Ir man baisu butu eiti  i bet koki salona, nes as manau kuo daugiau reklamos, tuo netikresne gali buti, nes jai svarbu tik pinigus uzsidirbti. Buvau ir pas ta zymiaja Vaiva, kuri taro kortom buria, kur daznai per televizoriu rodosi. Tai tikrai nusivyliau, ji neturi jokiu ekstrasensiniu savybiu, tik pagal kortas ziuri. O viena bureja vyra galiu ir jums parekomenduoti. Pas ji eina zmones vienas per kitus suzinoje, ir jau labai daug draugiu buvo. Tai va jis buria kortom, bet tos kortos jam tik pagalbine priemone, nes matosi, kad jis tikrai turi ekstrasensiniu savybiu, mato ir karmas, ir praeitus gyvenimus. Man jis labai daug tiesos pasake. Labai nustebau, kai net tokia smulkmena nuspejo. As eidama burtis galvojau, kad man reikia pirkti naujus batus. Kai atejau pas ji, jis man bure bure, o po to sako, dabar nauju batu nepirkit, nes blogai nesiosis, ir pasake kada geriau pagal menulio kalendoriu batus pirkti. Tai man net juokas paeme, sakau is kur zinot, kad as batus noriu pirkti. As labai jaunai atrodau, todel eidama nusiemiau vestuvini zieda, norejau paziureti ar atspes. Ir visa tiesa pasake, nieko neklausdamas. O ta Vaiva isreklamuotoji, tai vis klausia ar istekejus ar drauga turi, tai as piktai ir sakau, jau ir vaika turiu. Negi nemato.  O tas vyras pasako ar kokiu uzkeikimu nera, jei yra tai per kokius giminaicius ar kitus zmones tie uzkeikimai eina, kaip ju atsikratyti. O netikru bureju as net bijoti pradejau, nes jie gal net patys nenoredami gali pakenkti. As viena karta buriausi pas tokia pradedancia mergaiciuke. Po keliu savaiciu nuejau pas ta savo  bureja, ir ka jus manot, jis sako, negaliu ieiti i jusu vidu,  jus uzsidariusi ir nieko negaliu matyti, jums kazkas bure taro kortomis ir pakenke. Viskas taip ir buvo as jam juk nesakiau, kad buvau pas kita bureja. Jis buria paprastom kortom, ir sake, kad taro kortu reiketu sugotis, ypac pas pradedancias ar nelabai mokancias elgtis burejas, nes tos kortos labai giliai smelkiasi i zmogaus pasamine, ir gali tam tikrus dalykus sujaukti.
V.z. pas ta bureja Sergeju buvo beveik visi mano pazistami, mamos bendradarbiai, tai nei vienas dar nenusivyle, ir kai vieni kitiems pasipasakoja visi stebisi kaip taip atspeja. Jis perspeja del kai kuriu dalyku, pvz. vienai moteriai sake, kad nevertu savo anukems auskaru dabar, o tik po menesio. Tai kaip nesistebesi, jei ji jau buvo susitarusi anukes vesti ausu durtis, tai is kur jis zino, tokia smulkmena.   Pas ji galima uzsirasyti dazniausiai menesio gale ( gal dabar jau kitaip), ir eilej reikia palaukt kartais ir 3 savaites.
Jei kam idomu, galesiu parasyt to burejo telefona.
Atsakyti
Labai nustebau, kai net tokia smulkmena nuspejo. As eidama burtis galvojau, kad man reikia pirkti naujus batus. Kai atejau pas ji, jis man bure bure, o po to sako, dabar nauju batu nepirkit, nes blogai nesiosis, ir pasake kada geriau pagal menulio kalendoriu batus pirkti. Tai man net juokas paeme, sakau is kur zinot, kad as batus noriu pirkti. ..

Aš tai buvau pas tokią bobutę Minsko pl., tai ji irgi bajerį suskėlė, ten prieš mane merginos būrėsi, tai joms sako"tas straipsnis, kur turit apie mane, nesąmonė ir t.t..." ;D, o mano tėčiui sako"gerai, duok nuotrauką savo žmonos, žinau, kad turi" ohmy.gif, nu turėjo jis žmogus  ;D...Man pasakė ir dėl ligos, aš tada labai pergyvenau, sakė, kad keli gydytojai, kokių lyčių mane apžiūrės,kad nieko baisaus nebus, dar pačiupinėjo tą guzelį, net lengviau paliko...ji buvo teisi-nieko baisaus nebuvo...tik įsitikinimas...ir gydytojai būtent jos numatyti... wink.gif
Pas Vaivą tai ir aš girdėjau, kad nieko doro  :smile.gif, o gal kas buvot pas parapsichologą Azanovą?
Atsakyti