Įkraunama...
Įkraunama...

Kur įsigyti dažų rūbams?

Mielosios, gal žinote, kur tokių dažų galima įsigyti ? Sugadinau mažylės šviesų megztinį, tai dabar suku galvą, kaip čia jį nudažius, kad nesimatytų g.gif
Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=1]Tekstilinių dažų yra dailės parduotuvėse,cheminėse prekėse galima gauti anilinių dažų. smile.gif
Atsakyti
o pvz as noriu tase perdazyti ax.gif tik idomu, jei lietus lytu, taj nedazytu ji?na isivaizduokit ejnu su tase ir sviesiai dzinsais, uzlyja lietus, ir klioksas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vokė @ 2006 08 26, 17:21)
[FONT=Times][SIZE=1]Tekstilinių dažų yra dailės parduotuvėse,cheminėse prekėse galima gauti anilinių dažų. smile.gif



o tai gal galima taip durnai paklaust, kas yra aniliniai dažai ? blush2.gif
Atsakyti
Dažų vilnai (gal ir kitokiems audiniams tinka, nepažiūrėjau) mačiau pirkti "Norfoje". Padėti buvo siūlų skyrelyje ax.gif
Papildyta:
QUOTE(nerciukaz @ 2006 08 26, 16:42)
o pvz as noriu tase perdazyti ax.gif tik idomu, jei lietus lytu, taj nedazytu ji?na isivaizduokit ejnu su tase ir sviesiai dzinsais, uzlyja lietus, ir klioksas blush2.gif



O tašiukas tavo kokio audinio? Ar visas iš vienos medžiagos ar koks kombinuotas? Nes netgi ir dažą nevienodai gali priimti, nelabai lygiai nusidažyti jei kokia kombinuota... g.gif
Atsakyti
O su kokiais dazais dazyti dzinsus? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Aš kaip tik šiandien mačiau IKi parduotuvėje, prie irisinių siulų buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bzzz... @ 2006 08 26, 21:55)
Aš kaip tik šiandien mačiau IKi parduotuvėje, prie irisinių siulų buvo 4u.gif


aš mačiau ir Norfoje ir MAXIMoje, beje tokius pat.
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 08 26, 20:11)
Dažų vilnai (gal ir kitokiems audiniams tinka, nepažiūrėjau) mačiau pirkti "Norfoje". Padėti buvo siūlų skyrelyje  ax.gif
Papildyta:
O tašiukas tavo kokio audinio? Ar visas iš vienos medžiagos ar koks kombinuotas? Nes netgi ir dažą nevienodai gali priimti, nelabai lygiai nusidažyti jei kokia kombinuota...  g.gif

niu medziaga tokia ale dzinsas, vat bet man sako uosviene kad geriau nesti kur kad nudazytu, bo sako pati gerai nepadarysi blink.gif
Atsakyti
Siandien daziau pati medvilnine pablukusia striuke. Kad lygiai nusidazytu, tai dariau skalbimo masinoje. Gavosi thumbup.gif thumbup.gif
Dazus pirkau Kauno urmo bazeje, Higejos priemone "Dazomasis skalbiklis".
Taigi, galima ir paciai nudazyt, tik geriausia turbut skalbimo masinoj, kad tolygiai ir be plemu gautusi. O mirkant ar virinant, medziaga uzsiguli, tai todel galima sugadint ruba.
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2006 09 02, 00:07)
Siandien daziau pati medvilnine pablukusia striuke. Kad lygiai nusidazytu, tai dariau skalbimo masinoje. Gavosi  thumbup.gif  thumbup.gif
Dazus pirkau Kauno urmo bazeje, Higejos priemone "Dazomasis skalbiklis".
Taigi, galima ir paciai nudazyt, tik geriausia turbut skalbimo masinoj, kad tolygiai ir be plemu gautusi. O mirkant ar virinant, medziaga uzsiguli, tai todel galima sugadint ruba.


cia toks truputi kvailas klausimas blush2.gif , bet ar po to skalbimo masinoj kur nors dazu neuzsilaiko ir kiti drabuziai po to nenusidazys? rolleyes.gif
Atsakyti
Aš dažus pirkau Kalvarijų turguj, dažų pasirinkimo didelio nebuvo, o dar ir nudažiau šmorais-žodžiu, ką dažiau, tą sekmingai išmečiau biggrin.gif
Atsakyti