Įkraunama...
Įkraunama...

Įv.piešinukai-kaukės ant veido

Laba,sunaus pirmajam gimtadieniui nori padaryti toki kaip zaidimuka,atejusiu sveciu veidukus ispiesti kaip nors,bet kadangi bus nemazai ju,tai reikia pasisemti ideju.Gal kas zinote kur galeciau rasti pvz.su piesinukais ant veiduku?Aciu is anksto bigsmile.gif



Atsakyti
Knygyne esu mačiusi knygą su veidukų paišymo pavyzdžiai ir MacDonalde panašiai vaikus išpišinėja, nueik savaitgalį ir pamatysi. 4u.gif
Atsakyti
Aciu,bandysiu knigyne paieskot,nes i MacDonaldus vaiksciot nemegstu,o ir vaikiukas dar per mazas tam.Aciu uz patarima. 4u.gif
Atsakyti
Va cia galima rasti pavyzdziu: http://www.teteamode...al/carnaval.asp
Atsakyti
Daug įvairių kaukių thumbup.gif

MIKĖS PŪKUOTUKO IR DRAUGŲ KAUKĖS

KAUKĖS IŠ FILMUKO ARTŪRAS

ŽVĖRELIŲ KAUKĖS
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 01 12, 16:47)



Na saunumelis vaiku gimtadienui ruosemes bus labai linksma PINVINUKAS tau didelis ACIU wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif Aciu labai uz nuorodas, kaip arteja uzgavines tai nezinai net ir kokia kauke pagalimti, o va cia ivairiu zvereliu yra tai labai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2006 08 26, 21:51)
Laba,sunaus pirmajam gimtadieniui nori padaryti toki kaip zaidimuka,atejusiu sveciu veidukus ispiesti kaip nors,bet kadangi bus nemazai ju,tai reikia pasisemti ideju.Gal kas zinote kur galeciau rasti pvz.su piesinukais ant veiduku?Aciu is anksto bigsmile.gif

Piesinukai ant veiduku mirksiukas.gif
http://www_snazaroo_us/03/100.htm
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 01 12, 16:47)

thumbup.gif ir mums pravers ,dėkojam 4u.gif
Atsakyti
Kokia gera tema, aciu uz nuorodeles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2007 01 12, 16:47)

thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Iskilo man cia tokia problema, suprantu kad jau cia ne i tema, bet gal kas taip zino koki psl. kur butu galima pagal pavyzdi lankstymo ar siaip atsispausdinti kaip lankstyti norint graziai isgauti zibinta? Na bandziau namie bet kazko nelabai man cia graziai isejo g.gif Prasau pagalbos...
Atsakyti