Įkraunama...
Įkraunama...

Darykite kavą atvirkščiai;)

Daugelis musu kava daro paprastai-pirmiausia kava,paskui uzpilamas vanduo ir cukrus. Siulau atvirkstini varianta:
I puodeli pirmiausia ipilate karsta vandeni,tada ismaisote cukru. O tik tada dedate kava(tinka bet kokia netirpi-jacobs,merrild ir t.t.).Kava tiesiog "uzdedama" ant vandens. Taip ja ir paliekate kelioms minutems,nemaisote! Tada pamatysite,kad visos nuosedos nusesta i apacia,o ant virsaus pasilieka skani puta 4u.gif Galima ipilti brendzio ar kavos balzamo biggrin.gif
Atsakyti
na perskaiciau ir pagalvojau ar tikrai nuses tos nuosedos i apacia g.gif , nieko nelaukus nuejau ir pasidariau taip kava, nu ir ka jus manot labai labai skani kava ir plutele labai gera gavos thumbup.gif , tikrai negalvojau, kad taip pavyks bigsmile.gif
Atsakyti
biggrin.gif Rytoj ryte tep ir padarysiu ...... tikrai įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
Kas cia per idomumas.
Is smalsumo ryt isbandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
geras...reiks pabandyt....
Atsakyti
Gaila,kad dabar vakaras.Bet rytoj tikrai bandysiu bigsmile.gif
Solo,įdomu iš kur toks negirdėtas receptas? mirksiukas.gif
Atsakyti
Pabandžiau, bet man ta pati puta gaunas ir taip, jei stiprią kavą darausi.
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2006 08 30, 20:53)
Gaila,kad dabar vakaras.Bet rytoj tikrai bandysiu bigsmile.gif
Solo,įdomu iš kur toks negirdėtas receptas? mirksiukas.gif


Cia vienas pazistamas pasake,o jam pasake vienas lenkas:) nezinau,ar stipria ja reikia daryt,nes pati kavos siaip negeriu,tik dave paragaut,tai visai skaniai buvo;) tai skanaus mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2006 08 31, 20:01)
Cia vienas pazistamas pasake,o jam pasake vienas lenkas:) nezinau,ar stipria ja reikia daryt,nes pati kavos siaip negeriu,tik dave paragaut,tai visai skaniai buvo;) tai skanaus mergaites  4u.gif



Na kiek Lenkijoje teko kavą ragauti tai dažniausiai ji būdavo silpnoka. Dar juokėmės, kad jei tikram lenkui duotum tokios kavos kaip dauguma lietuvių geria tai pamanytų, kad nunuodyt nori smile.gif
Atsakyti
Įdomus receptas g.gif Reiks rytoj išbandyti smile.gif
Atsakyti
Nu pabandžiau ......... kad kitokia, tai tikrai kitokia gaunasi ..... bet skani ir stipri smile.gif
Atsakyti
Ir aš dariau,bet man kavos nusėdo vos trečdalis.Kita liko paviršiuj,nors ir uždengus laikiau.Gal kavos per daug buvo?Į didoką puodelį dėjau tą firminį Jacobs samtelį g.gif
Atsakyti