Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkai: Liepsnelė. Kapsų g. 7

Yra aprašymų apie daugelį darželių Naujininkuose. O kokia nuomonė apie Liepsnelė. Jis man yra arčiausias. Gal yra mamyčių, kurių vaikučiai lanko šį daržėlį? g.gif
Atsakyti
O ko cia taip tuscia blink.gif
Mes einam i darzeli " Liepsnele". Jis yra rusiskas. Mes neturejome kito pasirinkimo, kadangi lietuviski darzeliai perpildyti.
bet tai ne beda biggrin.gif .
Mano dukrytei ten labai patinka, musu aukletojos labai super thumbup.gif .
Tik va dabar atejus salciams man rupesti kelia langai darzelyje. Seni, vejas pucia pro juos. Ir dar nepatinka, kad sis darzelis kaip savaitinis, penktadieniais dirba tik iki 17val. Manau jei savaitinis, tai galetu ir ilgiau padirbti. Na bet yra kaip yra. Kitu priekaistu kol kas siam darzeliui neturiu ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Ellisima @ 2007 11 07, 19:34)
O ko cia taip tuscia  blink.gif
Mes einam i darzeli " Liepsnele". Jis yra rusiskas. Mes neturejome kito pasirinkimo, kadangi lietuviski darzeliai perpildyti.
bet tai ne beda  biggrin.gif .
Mano dukrytei ten labai patinka, musu aukletojos labai super  thumbup.gif .
Tik va dabar atejus salciams man rupesti kelia langai darzelyje. Seni, vejas pucia pro juos. Ir dar nepatinka, kad sis darzelis kaip savaitinis, penktadieniais dirba tik iki 17val. Manau jei savaitinis, tai galetu ir ilgiau padirbti. Na bet yra kaip yra. Kitu priekaistu kol kas siam darzeliui neturiu  ax.gif ...



o nuo kada penktadieniais jis dirba iki 17 val.? Dirba iki 18 val. kiek aš žinau , ketvirti metai , kaip lankom šį darželį.
Atsakyti
QUOTE(jolanta22 @ 2007 12 14, 01:38)
o nuo kada penktadieniais jis dirba iki 17 val.? Dirba iki 18 val. kiek aš žinau , ketvirti metai , kaip lankom šį darželį.



deje taip yra. musu pacios aukletojos praso paimti vaika iki 17 val...
Atsakyti
Super šiuo darželiu esu labai patenkinta, visapusiškai!!! Nežinau, kas galėtų nuvilti...
Atsakyti
QUOTE(Natalocka @ 2006 08 28, 15:22)
Yra aprašymų apie daugelį darželių Naujininkuose. O kokia nuomonė apie Liepsnelė. Jis man yra arčiausias. Gal yra mamyčių, kurių vaikučiai lanko šį daržėlį? g.gif





thumbup.gif Labai esu patenkinta šiame darželyje dirbančiais pedagogais. Vaikas ir dainuoja, ir deklamuoja dėka auklėtojų ir meninio ugdymo pedagogės darbo thumbup.gif
Atsakyti
laba diena,norėčiau sužinoti ar tikrai tas darželis rusiškas?tai kaip ten su vaikais auklėtojos kalba rusų kalba?nes norėjau vesti čia savo mažąją.,bet jei rusiškas tai bijau kad poto bus sunkoka jai lietuvių mokykloje,jei visko mokina rusų kalba.
Atsakyti
O kur šis darželis yra? Koks jo adresas?
Atsakyti
QUOTE(kita bitute @ 2009 05 27, 14:15)
O kur šis darželis yra? Koks jo adresas?



kapsu g. 7
Atsakyti
Sveikos mamytes,
Mes su suneliu eisim nuo kitos savaites, nors mums tik 1m. 4men.
Kokia darziuko situacija siom dienom?
Atsakyti
QUOTE(aiztute @ 2010 08 17, 22:38)
Sveikos mamytes,
Mes su suneliu eisim nuo kitos savaites, nors mums tik  1m. 4men.
Kokia darziuko situacija siom dienom?


Pradėjom lankyti rugpjūčio 23 dieną, jau 2 savaitės kaip lankom ir man šis darželis labai patinka smile.gif
Auklėtojos ir administracija tikrai super thumbup.gif
Tik gal nelabai patinka, kad kai kurios auklėtojos nešneka lietuviškai, vaikutis kol dar beveik nekalba, tai jam ne problema, o vat man susikalbėt kartais būna sudėtinga ax.gif
Bet buvo pažadėta, jog nuo 3 metukų eisim į lietuvišką grupę (aišku dar teks pusantrų metų palaukt), bet iš to problemos nedarau mirksiukas.gif
Vienu žodžiu esu tikrai patenkinta šiuo darželiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aiztute @ 2010 08 17, 22:38)
Sveikos mamytes,
Mes su suneliu eisim nuo kitos savaites, nors mums tik  1m. 4men.
Kokia darziuko situacija siom dienom?

o koks jusu grupes pavadinimas?nes mes irgi neseniai pradejom lankyti si darzeli smile.gif
Atsakyti