Įkraunama...
Įkraunama...

"Obuolienė"

Sveikutės,

Šiemet gausu obuolių, pasidalinkime patirtimi kaip skaniai išvirti obuolienę ar maišote su kuo nors? Ar vien iš obuolių darote?
Įprastas receptukas jau man pabodo, norisi kaip sakoma ko nors gaivaus ir naujo smile.gif
Iš anksto ačiū už pasidalinimą patirtimi wub.gif
Atsakyti
Aš obuolienę neverdu,bet "kepu".Į puodą,kurį būtų galima kišti į orkaitę,plonai supjaustau obuolius.Tarkim 5 litrų puodą pilną obuolių kišu į orkaitę ir kepu apie 15 min.ištraukiu supilu 1-2 stiklines cukraus ir apmaišius vėl orkaitėn.Dar pora kartų ištraukus pamaišau ir viskas .Man tai patogu nes nesvyla,netyška ,nedaug cukraus reikia ir gaunasi tokia saldžiarūgštė thumbup.gif
Atsakyti
aš pirmą kartą gaminau "greitukę":
1 kg vasarinių obuolių, 0.5 st. cukraus, 1 šaukštelis cinamono
obuolius tvarkingai supjaustyti riekelėmis, užpilti cukrumi ir palaikyti 2-3 val. Nuo užvirimo virti apie 20 minučių. Prieš pabaigą sudėti cinamoną ir išmaišyti. Dėti į stiklainius ir karštus užsukti.
Tikrai l. skanu, išbandyta, bigsmile.gif tik aš dėjau truputį daugiau cukraus.
Atsakyti
Aš kaip tik šiandieną gaminau obuolienę. Tik va dabar laaabai tingiu receptuko tikslaus iškoti. Galėčiau vėliau parašyti. Labai paprastas ir greit pagaminamas ax.gif
Atsakyti
O kaip padaro tikia obuoliene kur gabaliukai kaip "saldainiai"
Girdejau kad reikia uzvirint ir isjungt ir taip kokius 5 kartus.
gal kas zino kaip ten istikruju daro ax.gif
Atsakyti
Aš verdu obuolienę greitam naudojimui.Paskaninu cinamonu,dedu keletą gvazdikėlių.O dėl tų skiltelių uogienėje,tai bebaigiant virti sudėti kietesnių obuolių griežinėlių,tada jie nesuverda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2006 09 05, 19:39)
Aš verdu obuolienę greitam naudojimui.Paskaninu cinamonu,dedu keletą gvazdikėlių.O dėl tų skiltelių uogienėje,tai bebaigiant virti sudėti kietesnių obuolių griežinėlių,tada jie nesuverda smile.gif


Reiks isbandyt, vis paprasciau nei dvi dienas virti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žalia @ 2006 09 05, 18:06)
O kaip padaro tikia obuoliene kur gabaliukai kaip "saldainiai"
Girdejau kad reikia uzvirint ir isjungt ir taip kokius 5 kartus.
gal kas zino kaip ten istikruju daro  ax.gif

O tu kartais ne obuolių sūrį turėjai omeny? g.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 09 06, 08:14)
O tu kartais ne obuolių sūrį turėjai omeny? g.gif


Nu ne, kiek zinau ten dar daugiau krapstimosi.
O gal zinai receptuka ?
Atsakyti
Obuolienės receptas, pagal kurį viriau.

Nuplauti obuoliukus. Nusausinti. Išskobti sėklytes. Supjaustyti griežinėliais. Sumesti į tą puodą, kuriame virsite. Apibarstyti cukrumi. Maždaug orentuotis - 1kg. obuolių 200g.cukraus. Palikti per naktį ar visai parai. Tada užvirti. Pamaišyti. Baigus virti paskaninti cinamonu ir maltomis raudonosiomis aitriosiomis paprikomis. Sumaišyti ir sudėti į stiklainius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 07 rugsėjo 2006 - 11:23
QUOTE(žalia @ 2006 09 05, 17:06)
O kaip padaro tikia obuoliene kur gabaliukai kaip "saldainiai"
Girdejau kad reikia uzvirint ir isjungt ir taip kokius 5 kartus.
gal kas zino kaip ten istikruju daro  ax.gif

sita obuoliene geriausiai gaunasi is antaniniu obuoliu.reikia nulupti obuolius juos supjaustyti kokiais norite gabaliukais as tai pjaustau obuoli i keturias dalis o pusytes dar supjaustau sekrsai.tada uzpilu cukrumi ir palaikau para .tada verdi kol gaunasi tirsta mase mazdaug gal 1 val.ir viskas obuoliu skilteles lieka nesusileide ir spalva gaunasi tokia skaisti gelsvai rusva kaip medus .mano dukra butent tokia obuoliene megsta. bet kaip sakau man ji gaunasi tik is antaniniu obuoliu,ir nezinau kodel.
Atsakyti
Ačiū Ramune už kepta obuolienę išėjo super ir skanu, ir greita
clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti