Įkraunama...
Įkraunama...

Nekilnojamo turto vadybininkės

Sveikos.
Mane labai vilioja NT sritis. Norejau pasidometi dirbanciuju toki darba, koks darbo pobudis? Ar sunku uzsidirbti priedus? Ir pan. Pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Mano mama turi nekilnojamojo turto agentūra, tai apie darbo cpecifiką numanau gerai, nors ir nedirbau turto agento darbo 4u.gif Tiesą pasakius, ir nedirbčiau wink.gif Sąlygos ne pačios geriausios, nors galimybė užsidirbti tikrai yra. Didelis minusas - turėsi gainioti savo automobilį ir, nors agentūros dažniausiai padengia kūro išlaidas, pamiršta apie amortizaciją sleep.gif . Atlyginimas dažniausiai - tik procentai nuo pardavimų, jei ir būna bazė, tai labai maža. O su tuo nekilnojamu turtu taip yra, kad vieną menėsį gali daug uždirbti, o kitą - nieko wink.gif Sunku iškart įsivažiuot į darbą, tai pirmus kelis men agentai paprastai nieko ir neuždirba wink.gif Dar trūkumas - didelė konkurencija tarp bendradarbių, draugiškumo iš jų pusės nesitikėk gun_bandana.gif Bet jei iš esmės patinka pardavimų vadybininko darbas, NT sritį rekomenduočiau smile.gif
Atsakyti
Aš irgi dabar ieškau darbo šioje srityje. Mano draugė dirba ir šiaip visai nieko, tik labai daug kas priklauso nuo NT agentūros dydžio: jei maža tai bus visiškas š... prieš metus siūlė man į tokią eiti dirbti, tai atsisakiau išgirdusi kokią jie apyvartą daro, o jei didelė kompanija, manau tikrai verta. Tik per pokalbį nepamirškit paklausti apyvartos ir darbuotojų skaičiau - tai labai svarbūs rodikliai, nors ir neižtikrinantys, kad bus gera kompanija, bet vis tiek verta į juos atkleipti dėmesį.
Atsakyti
Na man irgi yra pasiulymas dirbti si darba. Bet nezinau, labai abejoju, moka siektiek per mazai g.gif Tai del to domiuosi, sio darbo subtilybemis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 08 30, 10:52)
Na man irgi yra pasiulymas dirbti si darba. Bet nezinau, labai abejoju, moka siektiek per mazai  g.gif  Tai del to domiuosi, sio darbo subtilybemis.  rolleyes.gif


Jei ne paslaptis - kokia kompanija ir kiek moka?
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2006 08 30, 10:06)
Aš irgi dabar ieškau darbo šioje srityje. Mano draugė dirba ir šiaip visai nieko, tik labai daug kas priklauso nuo NT agentūros dydžio: jei maža tai bus visiškas š... prieš metus siūlė man į tokią eiti dirbti, tai atsisakiau išgirdusi kokią jie apyvartą daro, o jei didelė kompanija, manau tikrai verta. Tik per pokalbį nepamirškit paklausti apyvartos ir darbuotojų skaičiau - tai labai svarbūs rodikliai, nors ir neižtikrinantys, kad bus gera kompanija, bet vis tiek verta į juos atkleipti dėmesį.

O kaip darbuotojų skaičius įtakoja agentūros gerumą? g.gif Ir apyvarta ką rodo? Juk svarbiau uždirbamas pelnas mirksiukas.gif
Aš dirbu mažutėje agentūroje. Didžiausias minusas- neoficialus atlyginimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sagitta @ 2006 08 31, 20:41)
O kaip darbuotojų skaičius įtakoja agentūros gerumą?  g.gif  Ir apyvarta ką rodo? Juk svarbiau uždirbamas pelnas  mirksiukas.gif
Aš dirbu mažutėje agentūroje. Didžiausias minusas- neoficialus atlyginimas  verysad.gif

Rodo santykis darbuotojų ir apyvartos, nežinau kaip pas jus, bet pernai vienoje kur norėjo mane priimti, tai atlyginimas skaičiavosi kažkoks bazinis + procentas nuo apyvartos, tai aš paklausiau kokia jų bendra metinė apyvarta (nes šiaip skiedė kad gali ir tokią ir anokią padaryti), tai kai pasakė kokia + paklausiau koks darbuotojų skaičius tokią apyvartą sukuria, tai viskas labai gražiai ir susidėliojo - t.y. kiek vidutiniškai pas juos gali pasidaryti bapkių vienas žmogus. Nes šiaip tai aišku, kad atskirai apyvarta, ar tik darbuotojų skaičius nieko nerodo, jei ten pas juos pora žmonių būtų tokią payvartą darę tai kitas reikalas, bet kai išsidėliojo viskas ant tam tikro skaičiaus vadybininkų, tai suskaičiavau, kad nelabai iš ko turi ta įmonė mokėti daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 01 rugsėjo 2006 - 07:45
Tada aišku 4u.gif
Nes paprastai skaičiuoja kiek kitaip mirksiukas.gif Bazinis+ sutartas % nuo padaryto darbo
Atsakyti
Artemide, o kurioj NTA tu dirbi? Man irgi pasiule darba vienoje, tad nezinau ar laukti kitu firmu pasiulymu, ar sutikti?
Atsakyti
As dirbu NT srityje. NT agenturose niekas kas menesi tau atlyginimo nemokes ir apie minimumo mokejima per men. galit net nesvajot irnesakyk.gif. Nuo kiekvieno buto, sklypo ar namo pardavimo tu uzsidedi tam tikra procenta, pvz. 5000 Lt nuo buto kainos, tai 3000 Lt imonej, 2000 Lt tau 4u.gif . Viskas priklauso tik nuo tavo sugebejimo parduoti, o be to siuo metu rinka apspangus, parduoti gana sunku, kaip pvz. praeitais metais per NT pika agentas padarydavo po 5 ar daugiau sandoriu per men. Duok Dieve per puse metu dabar tiek padaryt doh.gif .
Atsakyti
sveikos,
as ir gavau pasiulyma dirbti NT vadybininke , labai norejau ismeginti save sioje sferoje, bet kai isgirdau visas salygas susimasciau ar verta... agentura man pasiule 30 % nuo pardavimu ir dar siek tiek padengs kitas islaidas...bet kol kas kazka parduosiu jauciu dar ilgai teks pakentet...
kaip manot ar verta bandyt ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(charlotte @ 2007 05 06, 08:41)
sveikos,
as ir gavau pasiulyma dirbti NT vadybininke , labai norejau ismeginti save sioje sferoje, bet kai isgirdau visas salygas susimasciau ar verta... agentura man pasiule 30 % nuo pardavimu ir dar siek tiek padengs kitas islaidas...bet kol kas kazka parduosiu jauciu dar ilgai teks pakentet...
kaip manot ar verta bandyt ?  g.gif

Jei tai nera tavo hobi, o tik eilinis darbas, tai nezinau, nes cia pamirsk apie savaitgalius, iseigines, normalu darbo grafika, nes dirbsi kartais ir iki 12 nakties. Jei sumastys kas 10 vakaro apziureti objekta-turesi aukotis mirksiukas.gif
Bet pardavus didesnius objektus-liuks alga. Cia tokia specifine sritis, darbas prie kompo ir masinoje isvien. Jei pardavinesi namus ir zeme-tai teks ir kemsynus isvazineti visus biggrin.gif teks rinka analizuoti, ismanyti ir kitas sritis, nors ir ne tu tai atliksi, kas is ko pastatyta ir kuo tai geriau ar blogiau. Tai didelis darbas. Jei tai visa TAU, tai pirmyn 4u.gif
Atsakyti