Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužiai, parduotuvės nėščiosioms

Temos "Nėščiųjų rūbai, parduotuvės" tęsinys.

Čia nėštukės dalijasi patarimais ir naujienomis apie viršutinius bei apatinius drabužius, skirtus nėščiosioms, specializuotas parduotuves.

Primename, jog šioje temoje griežtai draudžiami skelbimai apie parduodamus/atiduodamus drabužius nėščiosioms. Tam yra skirtas atskiras "Skelbimų lentos" skyrelis.

Atsakyti

 ! 
Nukopijuoju čia anoje temoje surinktą svarbią informaciją:


Vilnius:

“Būk mama“ Kalvarijų g. 98 (tel.2757586)
"Mamų zona" Konarskio 4a - Vingio kino teatro aikšteles šone, šalia Pakruojo parketo įėjimo
"MamaLux" VCUP 5 a.


Apatinis trikotažas, kosmetika nėščiosioms ir maitinančioms - „Kotrynos” parduotuvių tinkle: „Kotryna“ ir „Mažylio pasaulis“.„Vaikų miestas“„Cipollino“

Ukmergės g. 279, Vilnius Antakalnio g. 64, Vilnius
Tel. (8-5) 243 04 05 Tel. (8-5) 215 92 06

„Bimbo Italija” Ozo g. 25, tel. (5) 2387991, Kęstučio g. 43, tel. (5) 2109143, Konstitucijos pr. 7A, tel. (5) 2487051


“United Colors of Benetton” Gedimino pr. 5a, tel. (5) 261 00 18; Ozo g. 25, tel. (5) 238 78 54.

“Thomas Philips” Šiaurės miestelyje

Turgus „Gariūnai“ (14 eilė 25 vieta; / 2 eilė (čia taip vadinamo naujojo turgaus), 48 vieta; /3 eile 56 vieta; / 17 eilė 24 vieta).


Kaunas:

"Dar ne mama" parduotuvė ir siuvykla, siuvanti pagal individualius užsakymus:
K. Donelaičio g. 91, Kaunas Tel. 8 37 423654, Mob. 8 686 32123

„Kotryna“: Kęstučio g. 87, Kaunas Tel. (8-37) 750 167

“Bimbo” Savanorių pr. 255, tel. (37) 307475, Vilniaus g. 41, tel. (37) 229597

“United Colors of Benetton” Laisvės al. 67, Kaunas, tel. (37) 322 395

“MEGA” ( Rūbai nėščioms moterims : „ Menonove“, „Sara“, „Attesa“) Islandijos pl. 32.

"Urmas" Pramonės pr. "Raudonojio galerija"

Klaipėda:

„BŪK MAMA” Taikos pr. 36, KLAIPĖDA tel. 46 382897

„VAIKŲ MIESTAS”, parduotuvė. Šilutės pl. 79

„Bimbo” Taikos pr. 61, PC AKROPOLIS, tel. (46) 469131


Šiauliai:

Tilžės g. 37A, parduotuve MAMA+. (prie žaidimų salono Aladinas).

Lyros g.13. Šalia "Senukų" (apačioj).



 i 
! Gali būti kai kas pasikeitę, nes informacija nukopijuota iš temos, kurioje buvo rašoma keletą metų
Atsakyti
Žiūriu niekas čia nerašo, o aš parašysiu iš savo patirties:
Laaabai jau norėjosi pasipuošti, išleidau kostiumėliui apie 300Lt doh.gif , bet neįvertinau laikotarpio trumpumo. Kostiumėlis buvo nepatogus, jo beveik nenešiojau, o ir kur čia nešiosi klasikinį švarką, nors ir pritaikytą nėščiai. Prie puodų, ar skaitant knygą jis gi mažiausiai reikalingas.
Naudingiausiais pirkinys buvo Kauno bazėj nusipirktos šiltos kelnės su įdėklu pilveliui. Na o po to suėjo ir visi turimi platesni megztiniai mirksiukas.gif .
Atsakyti
Pasidalinsiu patirtim: "Būk mama" Vilniuje nusipirkau 2 kelnes ir 2 trikotažines palaidines. Drabužiai nėra itin brangūs - kelnės apytikriai 129 -149 Lt, palaidinės po 79-99 Lt. Tikrai modernūs, šiuolaikiški drabužiai. 1 kelnės ir 1 palaidinė tai, manau, tiks dar ir po nėštumo. Tik nelabai radau megztinio. Norėtųsi užsegamo.
Apskritai buvo apėmusi pirkimo manija biggrin.gif Visgi norisi ir dabar jaustis gražiai, o ne vaikščioti su senom kelnėm atsegtu klynu.

Kelnių su pilvu patariu iš anksto nepirkti, nes iš pradžių su jomis nesmagu, o po to rizikinga išaugti.

"Bimbo" - nei Europoj, nei Akropolyje niekas nepatiko.

Galvoju dar nuvažiuoti nusipirkti Gariūnuose paltą-skarą rudeniui.
Atsakyti
As tai internetinius skelbimus pavarciau (skelbiu.lt -> drabuziai ir avalyne -> laukiancioms vaiko) ir nusipirkau padevetus, bet labai gerai atrodancius (beveik kaip nauji atrodo) ir kokybiskus firminius rubelius nestuke.gif Uz 2daliu kostiumeli (kelnes+liemene is "buk mama"), dzinsus ir palaidine sumokejau 100Lt. O kiek parduotuvej buciau isleidus??? blink.gif doh.gif Dabar atsidziaugti negaliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 29, 11:48)
[“Bimbo” Savanorių pr. 255, tel. (37) 307475, Vilniaus g. 41, tel. (37) 229597


“MEGA” ( Rūbai nėščioms moterims : „ Menonove“, „Sara“, „Attesa“) Islandijos pl. 32.

Dėl BIMBO, tai ten gal kokie du klaikūs rūbai ir kabo, tikras bimbo kas itališkai nelabai gražiai reiškia (bent tai sakė man g.gif )
O Megoj paminėtų „ Menonove“, „Sara“, „Attesa“ net neesu mačiusi lens.gif

Kiek bevaryčiau apie bazę, bet...šiuo metu renkuosi ją, su raudoname pasaže esančia parduotuve thumbup.gif Kainos nėra žemos, bet bent jau jautiesi kaip žmogus, o ne kvazimodas kažkoks.
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2006 09 15, 14:59)
Kiek bevaryčiau apie bazę, bet...šiuo metu renkuosi ją, su raudoname pasaže esančia parduotuve  thumbup.gif Kainos nėra žemos, bet bent jau jautiesi kaip žmogus, o ne kvazimodas kažkoks.

o kurioje gatveje tos bazes planuoju vaziuot i vilniu nes klaipedoje klaikus rubai doh.gif o pardaveju poziuris dar baisesnis , nors negrazu ir visai netinka vistiek privalai pirkt nes necioms nieko neprigalvosi tipo jokiu modeliu nera ko net ieskot.
Atsakyti
Parduotuvėje "Būk mama" Vilniuje maloniai nustebino aptarnavimas, net kilo įtarimas, kad kainos "kosminės", jeigu pardavėjos taip aplinkui šokinėja biggrin.gif Pasirodo, normalios įkandamos kainos. Visus drabužius pirkau tenai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(meduke @ 2006 09 15, 17:16)
o kurioje gatveje tos bazes planuoju vaziuot i vilniu nes klaipedoje klaikus rubai  doh.gif o pardaveju poziuris dar baisesnis , nors negrazu ir visai netinka vistiek privalai pirkt nes necioms nieko neprigalvosi tipo jokiu modeliu nera ko net ieskot.

Čia bazės Kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovvita @ 2006 09 15, 17:20)
Parduotuvėje "Būk mama" Vilniuje maloniai nustebino aptarnavimas, net kilo įtarimas, kad kainos "kosminės", jeigu pardavėjos taip aplinkui šokinėja  biggrin.gif  Pasirodo, normalios įkandamos kainos. Visus drabužius pirkau tenai  wub.gif
Papildyta:

Čia bazės Kaune  mirksiukas.gif


Papildyta:
O aš pagūglinau ir pasisiuvau individualiai puikiausias kelnes ir palaidinę, tai visą vasarą prašliaužiojau biggrin.gif Rūbai buvo labai patogūs ir puikiai tiko visur, ar į parduotuvę ar į kavinę ar pas draugus visur galėjau juos nešioti ax.gif Tai dabar siūsiuosi sau rūbus ten ir toliau, nes siuvėja puikiai patarė kokius audinius išsirinkti, kokius siluetus, dizaino detales, o ir rūbas buvo išskirtinis thumbup.gif Kadangi esu auka išskirtinių rūbų tai man tikras išsigelbėjimas biggrin.gif Siūlyčiau tikrai visoms išbandyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skautule @ 2006 09 18, 07:12)
Papildyta:
O aš pagūglinau ir pasisiuvau individualiai puikiausias kelnes ir palaidinę, tai visą vasarą prašliaužiojau biggrin.gif Rūbai buvo labai patogūs ir puikiai tiko visur, ar į parduotuvę ar į kavinę ar pas draugus visur galėjau juos nešioti ax.gif Tai dabar siūsiuosi sau rūbus ten ir toliau, nes siuvėja puikiai patarė kokius audinius išsirinkti, kokius siluetus, dizaino detales, o ir rūbas buvo išskirtinis thumbup.gif Kadangi esu auka išskirtinių rūbų tai man tikras išsigelbėjimas biggrin.gif Siūlyčiau tikrai visoms išbandyti biggrin.gif

ačiū, jau išbandžiau, gaila, kad mano pasakojimas liko senoje temoje doh.gif Šiaip aš daug ką siuvuosi pas dizainerę, bet šį kartą ji neapsiėmė manęs rengti, tai siuvo "Dar ne mama" siuvėja. Mėtosi sėkmingai tie rūbai kažkur spintoje. Tokio "išskirtinumo" net giliame kaime neužsivilkčiau lotuliukas.gif Man svarbiausios tai kelnės, o bliuzių ir paprastose pardose sočiai prisišaudžiau. Man reikia turėti daug rūbų, nes negaliu vis tuo pačiu kiekvieną dieną vaikščioti. Tai daug ir turiu, aišku be tų siuvėjos sugadintų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2006 09 18, 09:50)
ačiū, jau išbandžiau, gaila, kad mano pasakojimas liko senoje temoje  doh.gif Šiaip aš daug ką siuvuosi pas dizainerę, bet šį kartą ji neapsiėmė manęs rengti, tai siuvo "Dar ne mama" siuvėja. Mėtosi sėkmingai tie rūbai kažkur spintoje. Tokio "išskirtinumo" net giliame kaime neužsivilkčiau  lotuliukas.gif Man svarbiausios tai kelnės, o bliuzių ir paprastose pardose sočiai prisišaudžiau. Man reikia turėti daug rūbų, nes negaliu vis tuo pačiu kiekvieną dieną vaikščioti. Tai daug ir turiu, aišku be tų siuvėjos sugadintų  doh.gif


Taigi, mano mintys sia tema irgi liko senojoje temeleje. As irgi nepatenkinta "Dar ne mama" siuvykla. Suknele dar siaip taip sugebejo pasiuti, o jau palaidinuke - niu net dabar per didele, nors siuvausi tik vasarai. Ieskojau pries rugseji ko nors grazaus - kazkokie maisai kabo. Taigi ir lieka medzioti rubeliu visais kitais imanomai budais. Taigi, mergaites, sekmes mums visoms paieskose, nes juk taip norisi buti grazia, net labiau, nei kol nebuvau nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 18 rugsėjo 2006 - 10:08
neblogu rubu pirkau Griunuose, kai ka is paciu mamyciu biggrin.gif
Neseniai uzsukau i isparduotuve Vakarai (Antakalnyje) - tai ten visai faina megztuka radau uz 70 Lt neprasegama, bet yra ivairiu. Siaip ten yra rubeliu pasirinkti ir kainos padorios 4u.gif
Atsakyti